Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Takovouhle bláznovinu můžou vymyslet opravdu jen v japonsku *7*

    Co na tom že ženská to vlastně není ale android s podobou, ve fantazii se meze nekladou ( souboje můžou bejt zajímavé)

    44h hrací čas + extras, celkem dlouhá hra.
  • Odulin
    Sakra je toho nějak hodně....na tohle si budu muset počkat než dojedu Horizon, ale určitě pořídím. Kbyby tak někdo udělal další Asura's Wrath.
  • Na me trosicku moc loli, jako uz starsi ecchi, hentai, perverzak bych bral vic oppai, ale jinak to je povedeny visual. Trosku mi vadi zpusob jakym jsou zbrane "(ne)prilepeny" na postavu a pusobi to z videa docela rusive (prekvapive vic, nez vsechny kalhotky *1* ) a to mi zrovna nevadi skolacky ovladajici desetitunove zbrane *14*, ale tady to vypada fakt divne. Kazdopadne gameplay vypada zajimave, hudba z videa primo lahodi usim a tak urcite zakoupim.
    • Nepřilepené zbraně jsou v každém druhém rpg, tady to aspoň vzali z gruntu a naférovku to přiznali
    • Taky se mi to na první pohled zdálo divné, ale ve hře je to dobře vysvětleno, jedná se o jakousi technologickou levitaci.
      Během hry se párkrát stane, že nějaká postava omdlí (zranění v boji), následně pak přiletí letající bot, který aktivuje levitaci a tělo se vznese a bot je schopný ho dopravit do bezpečí.
      • diky! o to vic vzrostl muj zajem o hru*4*
  • jamar28
    A přesně proto nehraju nic z Japonska... *7*
    • lebo si farar?
      • jamar28
        Lebo ta vizuální stránka je na zvracení.
        • Jack1947
          Tyhle hry nikdy nebyli o grafice - koukni se na Yakuza 0 taky grafika nic moc na dnešní dobu ( trochu jak z PS2)
  • naprosto fantasticka hra, delana na nekolik pribehu. opravdu se jim to povedlo
  • to snad neni pravda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit