Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sledujte nejnovější dění a novinky o NASCAR na www.nascar-live.eu, popřípadě na facebookových stránkách www.facebook.com/NASCARLIVEeu. Téměř každý den zprávy ze světa NASCAR, zajímavosti, historie, reportáže ze závodu a další.
  • Jezdím v Trackmánii v ČnK /Český Nascar Klub/ a je to super, ostatně celá Trackmánie je velmi povedená.. Jezdím tam od 2006...Ale tady k naskárám.... Nascar 2013 /nedlouho před tímto vydaná/ stála za vyliž-kapsu, nefungoval vůbec zákryt a následné zrychlení, tj. to, co vyvolává v závodníkovi neskutečné napětí, to co bylo právě v hrách na PS2 a i na zmiňovaném Nascar2003Seasson.. V poslední Nascar na PS byla dokonoce týmová spolupráce, kdy, když jset jel se svým pilotem výborně a dostal ho do čela závodu, zajel super kolo, tak jste se tlačítkem mohl přesunout do druhého vozu svého týmu a pokusit se probojovat za tým do lepších pozic.... Famózní hra a asi nepřekonaná... Tady vím, žeta firma dělá slušné Truck simulátory /Eurotucky/, ale aby to nebylo jen nějaké vylepšení té mizerné 2013.... Díky, že jsem se mohl vyjádřit.. *3*
  • Dá se to někde stáhnout zadarmo??
  • Nechcem byť zlý, ale všetci zabúdajú aj na krásu závodov IndyCar v dnešnej dobe... Omnoho zábavnejšia séria, než Formula 1.
  • minuly rocnik sa to konecne dalo skusit (uz nie len ntsc ako doteraz, a navyse aj PC!!!). po rokoch, co som zavidel, kto to moze hrat naraz uder. je to arkada (coz by nevadilo - nascar heat), a celkovo otrasna vec. neda sa to podla mna hrat. skoda.
  • ataman329
    mimochodom autori tejto hry stvorili aj motorkársku záležitosť "ride to hell: retribution". vážna zhovädilosť. :-)
  • Ristoro
    Konečně hra, kde jsou technické tratě!
  • Psychotic
    Každá zpráva o NASCAR mi připomene ten díl South Parku, kde Cartman celý NASCAR vystihne jednou větou: "Pojedem rovně a zahnem doleva."
    • Lawliet
      Nebylo tam a možná zahnem doleva? *1*
    • Asi nejsem správnej čech xD
  • Jack1947
    Okruhove zavody? *12* ty nemam moc rad, nuĐo.
    • Už jsem se bál, že napíšeš něco co nebude zbytečné nebo dementní. Tohle má dokonce oboje.
      • Jack1947
        Sice te neznam ( no pseudonicku je spousta pravda) ale jsem rad ze jsem vyhovel. *3*
        • Nepoužívej cizí slova když netušíš, co znamenají. Ty pseudojacku.
          • Jack1947
            Nebudu se hadat s anonymem, preci.

            pseudo
            Webové definice

            předpona vyjadřující ve spojení s jiným slovem - falešný, zdánlivý, nepravý... (např. pseudogravidita - falešná březost)
            *3*
            • Lawliet
              .
  • V clanku chyba zmienka o tom ci ta hra je skor arkada alebo simulator. Pamatam si ze posledna vynikajuca Nascar hra na PC bola Nascar Racing 2003 season. Ta hra je dodnes neprekonana.
    • NR2003 byl od Papyrusu. Kódy této hry sloužily jako základ iRacingu. To říká vše.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit