Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dohráno, moc pěkné mapy, hromada drobných vychytávek, liberátory, které v singlu zatím nebyly... celkově bych řekl, že mise v Nova Covert Ops jsou kvalitativně zatim na vyšší úrovni než původní kampaňové mise... jen škoda, že to je rozdělené na tři části... skoro bych doporučil to nehrát dokud nevyjdou všechny a vychutnat si to pak jako celek...
  • nepříliš neznámou planetu ????............ *7*
    • ales.smutny
      Opraveno, díky :)
  • 7,5 € za tři mise a to se vyplatí *facepalm*
    • Spades
      15 za 9 :)
  • TheGGG
    blizzard a příběh? Tady něco nehraje....
    • Spades
      activision a příběh? Tady néco nehraje
      FTFY
    • GGG a blbej komentar? Tady je vse v poradku.
    • rohlos
      Nechápu úplně tvou ironii.
      Blizzard ma podle mého soudu jedny z nejlepších příběhu. Někdy lepší, někdy horší, ale myslím, že spláchnout Blizzardí příběhovost napříč všema jejich produktama jednou takovouhle větou, mě nepříjde fér... *7*
      • Blizzard ma otresne pribehy, plne klise a hloupych dialogu. Omluvou mu muze byt, ze to tak maji hry vetsiny tvurcu. Jedine AAA studia, ktere maji jakz tak kvalitni scenare, jsou Rockstar a CD project
        • Still
          lol Rockstar *1*
        • Paulcz
          Nevím, že by série GTA měla nějaký rozumný příběh nebo svět.
          • Kozy
            Red Dead Redemption neznáš?
            • Paulcz
              Bohužel jsem RDR nehrál a trošku pochybuju, že by z jejich brka vznikl nějaký skvost a zrovna se usídlil ve té hře, ale třeba se pletu :)
        • Amen
  • Spades
    Hehe sem si říkal jo první várka byla super, koupím i druhou a ono těch 15 euro bylo za všechny 3 *5*
    Sem myslel, že těmi 3 myslí ty 3 mise a ne 3 mission packy *1*
    • No vidis, blizzard svoje ovce podcenil mohl vam to zauctovat3x...
      • Spades
        Tak délkou to je tak 1 adventura v HS, která taky stojí 15 eur.
        Je fakt, že tam ale můžeš používat karty i v MP, což tady moc nejde, proto to asi bude levnější.
  • Ja si pred peti lety koupil sc2 wings of liberty dostanu tohle zadarmo kdyz uz jsem si hru jednou koupil? Oh wait tohle je blizzard takze musim jednu a tu samou hru kupovat na desetkrat po castech. Ne diky.
    • Koupil jsem si hru z roku 2010 a chci DLC z roku 2016 zadarmo. *facepalm*
    • Spades
      Koupil jsi hru Wings of Liberty, nekoupil jsu HRU Heart of the Swarm, nebo HRU Legacy of the Void.
      Nebo snad jiné firmy dávají datadisky zdarma?
      Jako ok beru, že ne každému se líbí DLC, ale tohle jsou plnohodnotné datadisky, tak proč bys je měl jako dostat zadarmo?
      Už tak máš 90% hry zdarma (všecko, kromě rankedu a kampaně), a chtěl bys ještě víc?
      • Mne treba kampan nezajima a abych hral MP musim jako majitel WoL kupovat datadisky wtf
        • WoL MP pořád jede. Nevím na co si stěžuješ. Pořád jede i MP pro Broodwar. Nic kupovat nemusíš. A Nova mise nemají s MP nic společnýho.
        • Spades
          Nemusíš ti to říkám, je to zdarma. Když hraješ sólo máš zdarma KOMPLET celou Arcade a MP můžeš hrát unranked, nebo pokud hraješ 2v2 tak si dáš do party někoho, kdo má datadisky a můžeš hrát i rankedy. To všecko jde dokonce i bez samotné hry, stačí ti free client.

          A opět, která firma nechce peníze za datadisky? MP taky používá datadisky a nové jednotky ti nikdo nikdy zdarma nedal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit