Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle mého nazoru je to tragedie... a vůbec se to s dungeon keeperem neda srovnávat.V zadnem pripade se nejedna o nastupce.
  • Chcelo by to prerobit Dungeon Keeper 1 do dakej riadnej next gen grafiky
    a dam za to kludne aj 100 eur.
    Pre mna je to druha najlepsia hra co som kedy hral :)
  • Musím říct že povedená hra jen mě mrzí že tam není více frakcí.
  • del0
    S touhle stylizací těžko nástupce. Doporučuju si zahrát jedničku.
    • Jednicka je tragedie. To si radeji zahraji DK.
    • filias
      Ta stylizace je strašná, ale jako hra to zas tak zle nevypadá. A to se mi tenhle styl obecně líbí, ale vůbec mi nesedí k takovémuto typu her.
      Na druhou stranu se mi líbí, že se to odhodlalo i na povrch. Asi to zkusím.
    • Mne se to vytvarne provedeni libi, ale jestlije to dobra hra, tot otazka.
      • del0
        Mě už tenhle wowkoidní (nevim jak to líp nazvat) styl leze krkem. Ne proto, jak vypadá, ale proto, že ho se*ou do čím dál víc her. Hlavně i do těch, do kterých to absolutně nesedí.
  • Dungeon Keeper 2 byl pěknej shit, proto taky nevyšla nikdy trojka. Ta legendární hra, která všechny bavila, byla jednička, ve dvojce z toho udělali Doom.
    • seprah
      to je zas názor na metál... hrál jsi tu hru vůbec, nebo ses jen podíval na nějaký YTB sestřih pět minut předtím, než jsi tohle .... vyplodil?
  • Tahle stylizace mě už vážně leze krkem.
  • War For The Overworld je nástupce. Tohle ne.

    Bohužel War For The Overworld dělá parta amatérů kteří dokonce ani nemají kancl a dohadují se nějak na dálku přes skype apod...Tedy hra má skvělý potenciál ale provdení a bugy to je teda síla...Proč se sakra tak svkělé myšlenky ujal nějaký amatér. :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit