Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Za sebe musím říct, že vlastně se už ani nedivím že se takovéhle hry prodávají. Hlavně že zabavilo.
  • Ja myslim, ze finalni, opakujici se (a stale degradujici) scena, se vsemi promyslenymi detaily mluvi celkem jasne. Nepochopeni je pravdepodobne dusledkem nedostatecne znalosti anglictiny. Bez toho, co hlavni hrdinka rika a co je psano v poznamkach hra asi opravdu nedava smysl.

    Za sebe musim rict - fakt dobre.
  • Zrzzek
    Tak to by mohl být dvouhodinový gameplay, žejó? *4*
  • Ravenshot
    The Park je kratky psychologicky zazek zamereny na objevovani pribehu. Jestli nekdo ceka nekolik hodin zabavy, zabijeni, zbrane atd, kupuje hru podle obalu a nic si o ni neprecetl. Toto neni Silent Hill. Jestli dobre neovladate anglictinu a nebo neradi ctete, hru si nekupujte, protoze pokud nebudete obejvovat predmety v prostredi (novinove utrzky, dopisy, obaly knih, ruzne zpravy atd.) nemate nikdy sanci aleson castecne pochopit pribeh a treba se i do nej vzit.
  • zklamani,nevyuzity potencial *10*
  • To už je čtvrtý včerejší článek oznamující vydání zajímavé hry. Co třeba nějaká recenze? Akorát FIFA... Mám to tedy chápat tak, že oznámením posíláte čtenáře číst konkurenční weby?
  • já se přiznám, moc jsem to nepochopil, nebo teda mám své teorie ale nikde jsem si to nijak v té hře nemohl potvrdit, když tak rozepiš jak to všechno dle tebe vlastně bylo? a nemyslím to ironicky, fakt mě to zajímá, rád bych to pochopil víc :D
  • To není nic proti ale opravdu to musí vždy skončit takhle? vždyt to mohlo skončit i jinak lépe pochopitelněji a mluvíš o příběhu v 1h 45m? toho tam fakt moc není. Indicie tam jsou mohlo to být našlapané až do konce, různé dopisy zprávy celé to na vás dýchá až mrazivou atmosférou a pak tohle. Je vidět že to udělali jen tak aby se neřeklo "hra" nebo spíše experiment s výbornou zvukovou složkou který jak vyšel tak rychle vyšumí. Škoda.
  • hehe koukam, ze jsi ten pribeh moc nepochopil :-)
  • Zbytečnost, chodička která by se na ty 1,5-2hodiny vyjmula lépe jako freeware.Navíc ten koonec omg, proč teda vůbec se snažila zachranovat vlastního syna?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit