Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A změnili aspoň mechaniku hry na automatický doplňování zdraví? Protože pokud tu hru nezměnili a nepřidali nový obsah, a jen přidali základní hru s datadisky, tak to Onřej Švára setře.
  • Pockam az to bude za mesic dva stat kolem 300kc a pak do toho pujdu!
    • zaplatíš 300 Kč za to, abys mohl 3000x chcípnout.
  • V pátek pořízeno... takže hurá smrti vstříc *1*
  • hezké video z toho sestříhali... zatím jsem ještě nehrál ani jeden datadisk, ale těším se že až budu mít čas, tak si dám kompletní hru od začátku...
  • Morraw
    A já ještě připomenu, že už tento týden by se měla začít rozesílat backerům Dark Souls deskovka *4*
    • moc bych se netěšil podle recenzí to dopadlo při nejhorším pruměrně
      • Morraw
        Backnul jsem to hlavně kvůli modelům.
    • Bude se to dát potom koupit i později jinak ?
      • Morraw
        Ano, koukni na Xzone. Ale pokud budeš chtít i všechny dodatečné modely, které se odemkly zdarma v rámci KS kampaně, tak si je budeš muset dokoupit pravděpodobně zvlášť. Což bude hoodně peněz.
  • Tak to by mohli zlevnit season pass, mam rozehranou jedničku, dvojku tak bych mohl rozehrát i trojku.
  • Jen škoda že se tentokrát nijak neliší od původní hry. Změněné pozice nepřátel a předmětů ve Scholar od the First Sin byly příjemným (no, jak se to vezme) překvapením a Aldiův ending jeden z nejlepších v sérii.
  • "Kompletní edice Dark Souls III obsahuje základní hru a oba datadisky"
    Thank you Captain Obvious. Co jiného by asi mohla, pane redaktora, "kompletní edice" obsahovat, než "hru a oba datadisky", že nám to předkládáte jako novinku?
    • Např. edice DS 2 Scholar of the First Sin dala hru + dlc a navíc kompletně upravený pozice nepřátel a bosse navíc. Takže mě třeba osobně zajímalo jestli tahle komplet edice obsahuje jen DLC nebo něco navíc.
    • ravux
      Je to rozhodne uzitecnejsi informace, nez cely tvuj comment. Uvedom si, ze nekdo treba nevi, ze vysly nejake datadisky nebo jak se jmenuji, takze je logicke tuto informaci uvest. Ale predpokladam, ze jen trollujes, protoze neverim, ze je nekdo tak omezeny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit