Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Clanek o Star Citizen , byl urcite paradni a o vyvoji fotbalu, a jeho historii na mne zapusobil a to tomu ani jinemu sportu, neholduji . Vice takovychto tematickych clanku a budetu jen chvala. *3*
  • Hned v pátek jsem si ho koupil a dobře se mi to čte. Jsem spokojenej. Palec nahoru.
  • Prosim vas tyhle kliče na steam to ma i nejakou platnost ze dokdy to funguje nebo to si muzu aktivovat klidne i za rok?
  • XXDarthVaderXX
    Vaše starosti bych chtěl mít *5*
  • SCORE je lepsi proste maji tam supr lidi hlavne Tuček je super ale nejvic super je nádherná Alzbetka Trojanova tu ja miluju *14*
    • Hm, to ja zase kdyz se chysta v TV otevřít pusu, tak přepínám a vracím se až když běží nějaká recenze.
      Je to jenom taková pseudopařanka - schválně nastrčená, aby i uhrovatým puberťákům slina ukápnout mohla.
    • Level má zase Lukáše Grygara a nepotřebuje zvyšovat prodejnost pomocí laciných buchet!
      • jak lacina co to rikas dej si facku! Alzbetka je krásna inteligentná talentovaná žena, žadna lacina buchta! ty ubožaku! *10*
  • papir je muzealni zalezitost. v dnesni dobe se i knihy a svetova literatura ctou na iphonu, tabletu nebo notasu. par nadsenych prispevku na tiscali to nezachrani.
    jeste bych rad rekl k te diskuzi co tu je kdesi naspodu že jd skutečne založil navstevnost tiscali. to bylo v čase pred 10 lety kdy dnesni komunita tiscali jeste lozila po 4. tehdy melo tiscali jeste vaznost, ted jsou ty recenze a clanky vetsinou pro smich
  • Koupeno a zatim spokojenost. :) Jen tak dal.
  • Jack1947
    No ty vo§e 12,5gb Homefront ? Jo supr je to v cz ale ta velikost teda nic moc. *7*

    Nakonec sosnuto, MP zlej urcite neni ale nevim cim to moc se nehraje a na to jak se nehraje ta odezva u mne byla silena jestli si budu chtit zastrilet a zaparim si tohle to jeste budu potrebovat zjistit zatim to nevypada az tak spatne. Narozdil od RO2 kterou jsem rozbehl az ted, kde potrebuju nejaky ten trening a tady vlastne jde jen o dany level a rychlost odezvy, uvidime uvidime.
  • Kupuji nový Level po létech od "prvního" čísla. Takže si dovolím malou rekapitulaci. Obecně se mi nový Level líbí, příjemná cena (ačkoliv v 35 + letech mě to trápí mnohem méně než ve 20), obecně dobrý design, výborné články, především ty od Aleše Smutného. Co se týče přiložených her tak Red Orchestra jsem zkusil MP a po po první hře v MP když jsem skončil druhý s 14 killy jsem to odinstaloval (že by praxe z BF3 hardcore serverů ? No každopádně není to tak težké jak nejmenováný pán tvrdil v časopise). Na co ale těším je singleplayer Homefront. Tahle hra mě kdysi zaujala ale unikla. Snad přeci jednu výtku bych ale vážně měl: nezlobte se na mě ale dát Arma III po údajně zuřivé diskuzi v redakci téměř absolutní známku - bez single kampaně a ani slovem nezmínit fakt, že hra je sci-fi (= žádné reálné zbraně nebo technika, která se dnes používá, jen něco co z reality vychází) a zároveň říci o Total War Rome II že hra je nic moc, doslova otevřený betatest? A co Arma III ta je bez chyb, uzavřený betatest? Rybku jsem dříve respektoval a jeho články már rád dodnes ale to co předvádí u posledních dvou RTS to bych nazval, že buť je zaujatý nebo není soudný....
    Samozřejmě je to jen recenze (subjektivní názor) ale trochu mě to celkově kazí Level jako celek.....věřím, že hra obsažené chyby skutečně má a věřím že je autoři opraví. A co autoří Arma III, ta hra je téměř bez chyb? Dokonalá "simulace" války, ovšem s sci-fi výzbrojí a tradiční tunou chyb? Nebo ne? Tentokráte je Arma bez chyb?
    • Taky se mi Alesovy clanky v LEVELu moc libi. Skoro si az rikam, jestli je to ten samej autor, co sem pise ty odflaknute jednohubky.
  • Ty plný hry byste mohly střídat. Jeden měsíc současná pecka, další měsíc retro záležitost z GOGu. Teď byly dva měsíce za sebou first person střílečky orientované na multiplayer, i když je jedna válečná a druhá sci-fi, pořád to je FPS...
    • Taky se přimlouvám za GOG, klidně úplně nějákou retro záležitost :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit