Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak sem si po delší úvaze nakonec ten časopis koupil. Musim říct, že obálka je skvělá a od první do poslední stránky jsem to zhltnul jak plzeňskou dvanáctku. Jen tak dál.
    • Hmm, zajímavý, pouze jsem zkoušel zda i za takové lezení do zádele budu zmínusován. Samozřejmě Level sem si nikdy nekoupil, ale třeba jednou...
  • Tak válečníky už mám z groupees za dolar, ale tak časák nakupují kvůli hrám, tak nevadí. Každopádně neznalým doporučuji, KB je skvělá série.
    • Mělo být samozřejmě nekupuji. Pitomej androidí slovník.
  • Lawliet
    Hezká obálka.
  • Tenhle restart Levelu se fakt poved. Klukům držím palce. *3*
  • tonnymontana
    dotaz pro redakci: uvazujete o nejake kindle verzi e-levelu kde by byl ciste text? treba u score by to asi neslo maji tam hromadu grafiky ale vy se snazite mit cisty design tak si rikam ze by mozna verze fungujici na kindle udelat sla bez vetsich problemu. diky za odpoved. nebo pokud o tom uvazujete treba do budoucna :) dik
    • tonnymontana
      super obalka hned me zaujala:) jen bych mel jednu otazku kdyz jsem cetl rozhovor stim hracem co je jako jediny cesky profesional a zivi se tim u nejakeho tymu ninjas tak pri otazce na plat rekl ze ma podobny jako hrac sparty. chtel bych se zeptat to je kolik? myslim ze kazdy ma jinej takze netusim a opravdu by me zajimalo kolik takovej hrac ktery mel stesti dela mesicne kdyz musi podle rozhovoru 7+hodin dene hrat jednu hru a v podstate se ridit programem teamu. diky mco za odpove
      • woczlf
        Konkrétní částky týmy nesdělují, ale mohlo by to být něco mezi 50 až 100 tisíci. NiP nepatří mezi nejmajetnější týmy a Freeze navíc jako nováček vydělá méně než spoluhráči.
        • Jack1947
          Pry ma o neco vice nez utocnik Sparty no... tak asi to bude sakra celkem dost.
          • woczlf
            Ovšem u týmů jako Evil Geniuses nebo Team Solo Mid se bez problému pohybujeme u pětimístných sum třeba i s 2/3 na začátku.
            • Jack1947
              Nezbyva nez zacit trenovat, Moba ale nechci (bez urazky) proc by se nemohla hrat v Progamingu treba FIFa? Sak je to podobne ne, jen sportovni.

              "Můžeme se tak dočíst, že ve průměrná výše platu útočníka základní sestavy činila loni ve Spartě přibližně 150.000, v Ostravě 50.000" To jsem si "vygooglig" a hned prvni odkaz (rok zpatky) Klucina ac student, tak tedy ma celkem hodne... pochybuji ze by mel nekdo jiny vice.

              Samozrejme to neni pro kazdeho, trenink tvrdy atp... nuze vsechno neco stoji.
            • tonnymontana
              jo ja si taky myslim ze nema zase takovej velkej balik jinak by mu tolik nevadilo ze nema holku:D bych spal na baliku penez:D jinak jsem si pak docetl i stranku na levo a nekteri hraci maji udajne az milionove platy coz uz je podle me zajimave hodne:)
  • HOMAM dvojka by byla lepší. Ten moderní adventurní kontext mi moc nesedí.
    • Janun
      HOMAM už má beztak každej fanda na gogu...
      • alone
        A navíc HoMaM 2 už byl u Levelu, sice neřeknu přesně číslo, ale dodneška ho mám a občas hraji. *1* *15* *7*
  • nemuže nekdo kdo to nechce hrát poslat kody na kings bounty?
    • Asharak
      Tady jsou nějaké, používat je nebudu tak se klidně podělím http://tinyurl.com/npwg7tg
      • ja myslel instalačni kod abych si to mohl pridat do knihovny v steamu omg *7*
        • Jezis, tak si to kup.
          To je pro tebe stovka v dnesni dobe
          tak moc?
    • tady je!:

      nes0ckuj-kup-si-level
  • filias
    Tenkrát se vám ten plakát moc nepovedl. Na jedné straně naprosto nezajímavý obrázek Maria na šedivém pozadí. A z druhé strany Broken Sword v nízkém rozlišení. Navíc přes třetinu obrázku zabírá rozmazaná Paříž.

    Plná hra je sice možná zajímavá, ale plakát mě na Levelu zajímá více.
    • zdeeneek
      Moji synovci (3 a 5 let) nesouhlasi s tvrzenim, ze obrazek Maria je naprosto nezajimavy ...
    • Janun
      Třeba mě se Broken sword plakát moc libí.
  • King´s bounty. Sice je to vykradacka HOMAN jak prase, ale pro me osobne je to zabavnejsi nez original. Takze doporucuju vsem.
    • je to tahovka, jinak tam moc společnych veci nevidím
    • eStar
      Série King´s Bounty je starší než série HOMAM tudíž to nemůže být vykrádačka.
  • Asharak
    Freezuuu! Nice, v předminulém jsem ale čekal že bude rozhovor i s HakkiJrm :( No co.
    Možná si nakonec pod stromek nadělím to roční předplatné. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit