Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na teto hre se mi krome nepodareneho menu nelíbí, že je to vlastne simulator ženení, kdy si manželku vyberete z nabídky menu, a cela svatost manželství se tak dehonestuje na pouhy materiální a politicky svazek. jako krestan katolík bych s tím mel problem
    • Magister_Peditum
      Vážně musíš prudit s tímhle v každém článku o strategiích od Paradoxu? Vážně? (na moment zapomenu, že tu jen trollíš a poradím ti - stáhni si mod na úpravu menu)
      • nechce se mi googlit nemužeš mi dát link?
    • Náhodou u nastávající musíš zvažovat celou řadu kritérií. Náboženství, rodinné poměry, vlastnosti (jestli to není čarodějnice, co tě při první příležitosti zapíchne), schopnosti, kulturní původ a jako vrcholný státník samozřejmě i politické důsledky. Navíc manželku si musíš hýčkat, protože jinak brzy skončíš s kudlou v zádech. Takže je to vlastně jako normální manželství. *1*
      • Chim
        Jo jo, pamatuju si jak jsem ve hře nejdříve ošu... otěhotněl manželku mého syna, následně nechal zavraždit současnou manželku, můj syn padnul v nějaké bitvě, no a tak jsem si vzal za ženu právě tu jeho nebohou vdovu. Jo jo, jako normální manželství... *1*
    • To je sice hezké, ovšem tady se to alespoň trochu snaží přiblížit realitě. V tehdejší době to dost podobně chodilo. Sňatky byly často politickým tahem, nešlo o lásku.
  • Už teď mi připadne expanse dost lehká ... a ano, hraju na ironmanovi, obvykle z knížete.
    Jinak, kdyby příští DLC bylo "Dragons of China" či něco podobného, vůbec bych si nestěžoval *1*
    • Ja by som bol radsej keby spravili Cinu ako novu hru, nieco na styl sengoku. V CK2 by mali problem simulovat politicky a mocensky system v Cine, uz aj ta India je tak na hrane. A je pravda, ze keby pridaju Cinu tak sa mapa zdvojnasobi, by z toho potom mal clovek tahovu strategiu doslova:)
    • Magister_Peditum
      To už by tam mohli rovnou dát celý svět. Už i ta Indie mi přijde zbytečná. Místo toho by konečně mohli opravit divné tvary provincií.
  • Zajímalo by mě, jestli tohle DLC nějakým způsobem ovlivňuje invazi Golden Horde a Ilkhanate.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit