Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • checo to dalsi DLC, novy mapy....
  • no super ale nikdo nepise kde se da stahnout to dlc!!! vcera jsem si to koupil a jeste sem to nehral protoze mi to bez nej nejde !!!
  • dostanete zas nieco zdarma a vy zas len nadavate :D...cest vynimkam...radsej nech prestanu nieco davat vobec a budete spokojnejsi
  • A je to zdarma? Jako i pro ty kteří si hru nepředobědnávali?
    • Ti, co si hru predobjednali meli tenhle balik okamzite, zbytek ho ma k dispozici ted.
      • ja jsem si hru predobednal a ten PW tam nemam...
  • best 44.magnum+AEK-971 :-)
    • přesně, brutální kombinace :))
  • calwin
    tieto zbrane sú tak odveci že som ani jednu z nich nepoužil možno DAO zo 2 razy... ale ináč je tá SKS úplne slabá a na sniperku sa vôbec nehodí... uplatnil som ju jedine ako karabinu bez optiky ... flešetovú muníciu si ani neuvedomujem že mám... mám ju vôbec? :D
    • DoA-12 s frag nabojmi a extened ammo clip (12 nabojov) na malych mapach ako Seine Crossing, Bazaar a Metro je velmy nebezpecna zbran jedno dobu som chodil len s tym mam okolo 800 killov s doa-12 fajn zbran.
      SKS je rovnako pouzitelna ako EMR M39 ACOG 4x Scopem foregrip je super pre assault snipera vobec to nie je zbytocne. To ze sa snou neda mierit na konzli nie je chyba zbrane ale toho ze to hras na konzle. Rovnako ako keby som ovladal auto s joystickom a nadavam ze sa to tazko ovlada holt ovladat sa to da ale neni to take ako ked to clovek ovlada auto s volantom....
      Type-88 som nepouzil kedze sa supporta nemam takmer nic nahrane....

      Cely ten physical wharfare pack je brany ako maly bonus pre ludi co si to predobjednali nie pridavat silne zbrane, osobne si myslim ze zbrane su celkom fajn vybalancovane a konecne si clovek moze vybrat to co mu vyhovuje a nie je obmedzovany tym ze zbrane na vyzsi level (unlock) su lepsie ako zakladne zbrane.
      • Pravdu mas, aj ked mne lepsie sadla optika M145 (lepsi nitkovy kriz - neprekryva terc pri vacsej vzdialenosti) prip. pred poslednym patchom nebola zla ani kombinacia s EOTECH Holo kolimatorom, az posledny patch upravil handicap pri pouziti kolimatorov a presnej strelby a so sniperkami sa odvtedy neoplati behat s nasadenym kolimom, lebo prvy vystrel ide v 99% pripadov vzdy mimo... Inak SKS je to iste ako M39 co do ucinnosti a dostrelu
    • ales.smutny
      Já mám SKS rád, protože dobře plní roli tak, jak má Recon být hrát. Anktivní průzkumním vepředu a ne sniper:) Dá se pořádně používat i v boji na blízko, snipovat na střední vzdálenost... není to klasická sniperka, ale to ani neměla být:)
      A DAO...na mi DAO nesahat!:) Sice jsem se fixoval na Saigu, ale nakonec...:)
      • ja mam stejnou zkusenost. SKS+ACOG+tlumic a na stredni vzdalenost pobijim vsechny rifle. Zejmena diky vysoke kadenci, kterou napr M39 nema.
      • Už někdo střílel z EMR M39? - To je zbran se kterou jsem byl absolutně nejvícekrát zastřelený, celkem mě vytáčí. Jak snadno mě s tím někdo dokáže odstřelit.
        • Tak ta je moje nejoblíbenější. Můj recept na úspěch je nestřílet hned na všechno jak co se pohne, ale analyzovat situaci a počkat si v klidu a skrytu na jistý zásah. Ideální je, když nepřítel věnuje pozornost někomu jinému...
      • SKS mi taky sedla. Da se docela dobre pouzivat i na zahaneni sniperu ve vzdalenosti 200-300 m.
      • calwin
        no ale snažiť sa robiť snipera na mid-range na konzole? :D neprichádza do úvahy... v tomto štýle boja už naozaj konzola vyžaduje pevnejšiu ruku a tú gamepad neponúka

        ja osobne mierim k VSS s reflexnou optikou a buď laserom alebo inou srandou :) moc sa teším až sa mi dostane do ruky...
  • Ryba9
    To už nějakej pátek mám :-) Nic moc
  • Potlačovací střelba? (Snad krycí palba :-)) To se tak fakt v překladu jmenuje?
    • To je naprosto jedno, vžitej překlad z angličtiny z toho ještě nedělá terminus technicus
    • bohuzel...
  • Stejne je to nanic, kdo opravdu chtel B3 tak ma limitku!!
    • Ji mam, ale ten čínskej kulomet pro podporu tam není.
      • Mas aktivovanej physical warfare pack?
        • Jj, jsem myslel, jako že není v limitovce, to byla rekce na kolegu predemnou :)
  • Super, další hračky na hraní :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit