Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MalyZeli

    Hra me celkem zajimala, ale nesledoval sem trailery apod abych nemel vyspoilovanyho nic kdybych nahodou hru koupil, ale nakonec sem pro jistotu zkouknul ACG review na YT, a musim rict, jestli tohle ma cenu 60e, a jeste k tomu Epic, tak to me teda po**r.

  • SalemCZ

    Možná by to chtělo začít upřesňovat: "Control vychází 27. srpna pro PC(Epic Store), Xbox One a PlayStation 4."

    • JohnyTheZik

      Rozhodne. Protoze jako majitel steamu si tuhle hru prece nemuzes zahrat. :D

      Pojdme vypisovat vsechny launchery, na ktery hry vychazej, to zni jako super napad.


      • Joshua

        Jestli nejaka hra vychazi jako exkluzivita Epicu, tak ano melo by se to tam napsat

        • JohnyTheZik

          Jasny, a pak tam budem vypisovat vsechny data vydani na ruznejch launcherech. Nechci ti kazit iluze, ale tohle je pro vetsinu naprosto zbytecna informace.

      • SalemCZ

        taky tam máš napsáno Playstation a Xbox a ne na konzole. (mají tam napásno alespon PS4 a Xbox 1, tak proč ne Epic Store.)

        • JohnyTheZik

          Kdyz mas Xbox, hru na PS si nezahrajes.

          Kdyz mas PC/Steam, hru na Epicu si zahrat muzes.


          Najdi jeden rozdil a dojde ti, proc tvoje analogie nedava smysl.

          • SalemCZ

            Když máš Xbox one, hru si na Xbox 360 nezhraješ, když máš PS4 hru si na PS3 nezahraješ, když máš napsáno na konzole, na Switchy si nezahraješ. Najdi rozdíl.

            já si na Epicu nic nezahraju akorád mi furt chodí že se mi někdo snažil přihlásit na účet, tak proč bych měl riskovat si tam něco kupovat.

            • JohnyTheZik

              Coze? Uvedomujes si, zes jen souhlasil s tim, co jsem napsal a vyvratil to, cos napsal ty? Logicky napsat "na konzole" nedava smysl, protoze tam si proste hru z jiny konzole nezahrajes. Ze stejnyho duvodu se upresnuje Xbox one/360. Nejdriv si dvakrat precti, co pises, abys nevyvracel svoje vlastni nazory. 

              Tvoje malicherny duvody, proc nekupovat hry na nejakym PC launcheru je vec uplne jina. Ty si na Epicu zahrat muzes, jen nechces. Je pro me nepochopitelny, ze ti tak zasadni rozdil nedochazi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit