Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • drasta

    Slabsi klon stardew valley...

    • drasta

      Byl jsem upozornen na to ze s tim ze je to slabsi klon jsem to mozna trochu dost ustrelil. Klon to porad je ale neni slabsi :D Nutnost rybarit me ale porad dostatecne odpuzuje :D

    • Sr_Lobo

      Hral jsi to? Nejake osobni postrehy proc by to melo byt slabsi?

      • drasta

        Podle toho co jsem si zjistoval jako prednakupni pruzkum tak te ta hra nuti kvuli postupu delat vsechny aktivity takze napr. rybareni jsi se v Stardew Valley mohl naucit a pak ho uz nikdy nedelat ale tady proste musis rybarit aby ses dostal dal.  To je pro me proste lamac dohod. 

        Ale mas pravdu hru jsem nehral a po mensim pruzkumu jsem se rozhodl ze ji nechci hrat.

        • Zase jsou hraci, kteri chcou delat vse a splnit vse. Tezko ovsem rici, jak to pusobi, kdyz te k tomu hra nuti.

        • Sr_Lobo

          Aha diky za nazor, ja mel moznost ji koupit za 12,6E a jelikoz me fakt laka to tema a zpracovani, tak sem do toho sel. Bohuzel se k tomu dostanu uz v sobotu tak doufam, ze to nebude zly.

          • drasta

            No cetl jsem o par dost divnejch designerskejch rozhodnutich ale treba se pletu. Jinak to opravdu vypada docela pekne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit