Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Hrát se to dá, bohužel port několik let staré hry bez nastavení... s komickou na dnešní poměry grafikou atmosfératam ale je ne že ne. *3*

    Ono to je i docela tuhé-otravné a podobný typ jako State of decay kdy se naumíráte až až, zombíci jsou tužší a vydrží více a funguje na ně jiná taktika. Akorát je naprd že dfokud nevybijete, všechny v dosahu nemůžete lockpicknout dveře atp... jsou tam i nějaké zbraně třeba lopata pěkně vystřídá kriketovou pálku... škoda že se nedá od dělit hlava od těla. Ve starším, Land of the dead: Road to fiddlers green to šělo mimochodem to byla super hra (ač jsem nedohrál... ) nojo podle filmu ale parádní zombie vybijená dokonce i druhou stranou kladiva.
  • No je to naozaj tiesnivá atmosféra, keď zahyniete iba preto, že nedokážete preskočiť polmetrový plot, ak vám to hra na určitých vopred určených miestach nedovolí a podobne je to aj s podliezaním. Takže to v praxi vyzerá asi tak, že nemáte pocit, že ste zlyhali , ale že Vám v jednom kuse hádže niekto polená pod nohy. Inak ten nápad, keď sa s novou postavou vrátite na miesto , kde ste zahynuli, tak tam nájdete svojho predošlého avatara ako zombi je celkom fajn. Inak pre mňa sklamanie. Nemám rád keď mi niekto zviaže nohy a potom povie : "BEŽ!" a ešte to nazve tiesnivou atmosférou...
  • Uz jsem hrál a jako zombie hra to není špatné. Optimalizace je dobrá, vůbec se nedívejte na min požadavky. Jede to i na toustovači (512 grafika, jednojadro proc 2,60 a 3 gb ram) ozkoušeno.
    po grafické stránce je to stejné jako wiiu verze takže nic moc ale vyloženě hrozné to taky není.
    Hra má takovou nepříjemnou tísnivou atmosféru ale mlátit zombie po hlavách je sranda a navíc jsou po dlooooouhé době docela nebezpečné a máte strach na*rat větší skupinky, protože to většinou znamená že o vše příjdete. Takže za mě průměr, ale jestli máte rádi zombie tak tohle je jedna z těch lepších her...
    Jsou tu ale i věci co mě pěkně serou a to hlavně nemožnost skočit a skrčit se. Taky doufám že je tam i jiná meele zbraň než pálka na kriket...
    • Jack1947
      To byla jedna z mála her co jsem na Wiiu záviděl... nyní si ji mohu zahrát. Konečně.
  • No kukol som gejmplay Jamesa Stantona a navnadilo ma to ale keď som kukol na cenovku tak ma to hneď odradilo :D oni chcú za 3 ročnú hru 20 ojro? Veď nedávno som mad maxa kupoval za 30 ... degeši z ubisoftu.
    • no a?
      • A b.
    • si kupoval pre-order Mad Max za 30€ hmm, tak to jo. Jsem neviděl že dávají slevy na preorder celých 19€. Krmíš těma kecama hodně dětiček ?
      • To si musel rovno dva krát napísať takú kokotinu?
        • Jack1947
          Nah, ale psal to moc rychle a odeslalo se to hned dvakrát. *4*
    • si kupoval pre-order Mad Max za 30€ hmm, tak to jo. Jsem neviděl že dávají slevy na preorder celých 19€. Krmíš těma kecama hodně dětiček ?
      • Sr_Lobo
        Pre-order digitalky na kinguinovi za cca 25 eur sem sehnal i ja.
        jestli neveris tak tady si muzes koupit sam http://www.kinguin.cz/product/142269/mad-max-pre-order-steam-cd-key-1429619032-14-t/
        A pro priste se staci normalne zeptat a ne hnetka urazet *3*
        • Je tá stránka hodnoverná? Viem, źe na greenmangaming to stojí 29.99 ale ja nie som moc na digitálky a ja to mám predobjednané z kamenného obchodu za 30.99 ojro
          • Sr_Lobo
            Myslis kinguin jako takovej ?
            Ja mam prez tenhle hub uz 12 her a bez problemu, je tam i za par korun pojisteni za navraceni klice kdyby byly problemy, anebo sis to rozmyslel, ale zatim sem nezazil zadnej problem. Kazdej ten poskytovatel tam ma nejaky hodnoceni a ty co nejsou fakt verohodny vetsinou hnet vypadnou. Super je, ze tam sou casto dost libovy akce, dvakrat do tejdne treba, nebo jinak klasika - vanoce, velikonoce, leto, halloween (dusicky:) atd.
            Nejvetsi kauf sem tam sehnal v predprodeji v nejaky nahodny akci Dying Light asi za 550 anebo Alien Isolation mesic po vydani za 600 (zhruba). To neni zadna reklama jenom moje zkusenost pro lidi kerejm by se to mohlo hodit. Zabezpeceni tam maj taky v pohode - jednou sem mel problem s platbou(na moji strane), nacez mi pro jistotu lockli ucet(kinguin), ale support to poresil v ramci jedny hodky.
            Takze nebojte se zkusit kdo ma zajem o digitalky.
            • Sr_Lobo
              Hele rek bych ze to je mnohem vetsi G2A, tady snat muzes dokonce si zalozit i vlastni prodavani klicu kery treba bys neuzil nebo je nechces, ale sam nevim jeslti bych koupil od nekoho takhle.
              Kazdopadne nemas zac, sem rad, ze to nekomu taky usetri nejakou tu zlatku *3*
            • aha čiže je to obdoba g2a? Hmm, určite budem sledovať ten kinguin teda. Dík za tip.
  • No posunulo sa to k Uplayu, Sterling frflal ze zasa klasicky strajkovali servre a nedalo sa hrat. Ach jaj, nepoucitelne Ubi.
  • Nikam. Navíc port z konzolí a od Ubi.. to zas bude pod stoly nablito
    • Sr_Lobo
      Dyby jenom pod stoly... Este ze nemam kancelarskej kos, ale takovej ten solidni i s vikem z ikey, kerej pohlcuje i smrad.
      Z toho gameplaye to vypada fakt zle, ale uvidime az se mi to dostane do paratu.
  • Takhle udelat gameplay video to vymyslel zase ktery imbecil ? Je tak tezke pred video ze hry nedavat zadne prekazky, v tomto pripade lidi na gauci ?
    • Omlouvam se. Az ted jsem si vsiml, ze za tim je Ubisoft. Tim se vse vysvetluje.
      • nj když už nebudeme hejtit že ve hře o zombie jsou zombie tak si budem stěžovat na lidi na gauči který jsou v levém rohu a ničemu nepřekáží...prosim jdi s timhle na novinky.cz a postěžuj si že to jsou 3 převlečeni Kalousci kteří tímhle otevírají cestu invazi USA :D
        • Mno, ono kdyby to apson davali hrat holkam, co umeji hrat hry ( a ze uz jich v dnesni dobe je hodne). Ale oni to daj do ruky buchtam,co neumeji hrat, k tomu nejsou aspon ani trochu vtipne a kdyz budu hodne povrchni sexista,tak ani oku nelahodi. Jsou obe hnusne.
  • N0isy
    Podíval jsem se. Nikam.
    • Keyz
      Přesně. Nastavení ve hře je 0, vypadá to ošklivě a podporuje to jen některá rozlišení v TV formátu 16:9.

      Tomu se říká posun jako prase. Když se řekne konzolí port ve špatném slova smysl tak, tohle tam zapadá.
      • Sr_Lobo
        Este je varianta, ze by to mohlo redefinovat zanr "konzolovy port" jako takovy *1*
        • Aspoň to nedopadlo jako Batman,který redefinoval pojem "konzolový port" na "konzolový ultra mega giga ultra šit" a prý to šlape velmi dobře *3* Takže nějaké grafické nastavení se dá i za ty peníze odpustit.
  • No zatial spokojny, este som nevyskusal permadeath, ale atmosfera na jednotku. Grafika nic moc ale s tym som ratal, len ma trochu prekvapila velkost hry na steame (20GB) a nutnost Uplay :( Inak spokojnost.
    • Jack1947
      Crack? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit