Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    koupil bych si něco jiného, ale žádnou jinou military scifi FPS/TPS s důrazem na SP zážitek tady bohužel nevidím. Takže radši toto, než všechny ty grindovací coop mp blbosti co vycházejí jinde....

    • Jack1947

      Souhlas... naposledy jsem hrál to béčkové budgetovku... už ani nevím název ale ten porzt na pc nebyl až tak super.


  • Row

    Bude recenze nebo gameplay? Docela jsem se na to tesil. :-/

  • uher

    Já to říkal 😐

  • maros.goc

    potencial tam vraj je, ale spracovanie je otazne

  • michaliuz18

    velmi špatné recenze, bohuzel , clovek nic lepsiho ani necekal, odpad 

    • Jack1947

      No snad horší než Front mission Envolved to nebude to byla docela špatná hra, port na pc by o to horší. Kolikrát si řikám některé hry by měli zůstat na konzolích.

      • victor

        No špatná , spíš klasická akční rubačka , tentokrát s Mechy ....Hrát se to dalo ale člověk po předchozích hrách chtěl trochu strategie , kterou prostě nedostal . ( Spin-off jako akční  Metal Gear Rising: Revengeance pro sérii MGS)

        • Jack1947

          Tady to mělo 4/10, fakt tohle nemá smysl dávat na pc, Left alive jestli to je to samé. Přitom rubaček s roboty nevadí musí mít nějaké to zpracování.

          • victor

            Tak ono se to hrálo jako hra z přelomu tisíciletí . Mise ve Wanzerech střídaly odklízecí mise v thirdperson pohledu a samozřejmě mezi tím epické bitvy s bosy.Snažilo se co to šlo, ale prostě natahovaná  akční zbytečnost.

            • Jack1947

              Navíc graficky co vík dost osekané optimilizace taky nic extra na pc. Ta hra mě začla rychle nudit a být moc hc, tak jsem to radši nechal a po roce asi odinstaloval.

  • victor

    To jste mne tedy nepotěšili ( právě jí držím v ruce )...osobně akční verze Front Mission zavání vždy pořádaným akčně zjednodušeným průšvihem , ale pochopil jsem ,že tohle by měla být primárně stealth akce s občasným pilotováním vanzeru ...

    No uvidíme jestli jsem s jednou hrou za rok zase nenaběhl ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit