Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rejsek
    Morderon - Říkáš lidem, že se zbláznili a přirovnáváš megalomanský herní projekt typu SC ke kuchyni? :-D I jako modelový přiklad, jak ses to snažil trapně vysvětlit, je to úplně mimo. Docela to odkrývá tvou názorovou omezenost a při pohledu na tvé příspěvky i podtrhuje fakt, že bez ohledu na to, co ti sem lidi napíšou, budeš stále se slzama v očích békat tu samou písničku. Zkus tyhle svoje nesmyslné teorie napsat přímo Robertsovi. Tady na games ti nikdo rozhřešení nedá ;-)
    • Aspoň použil argumenty, narozdíl od různých trapných haterů a trollů
      • Rejsek
        Vytváří otázky a domněnky a rovnou si na ně sám odpovídá, to jsou podle tebe argumenty? Argumenty mu dávají všichni okolo. On jen zoufale touží po tom, aby s ním někdo souhlasil.....Ok. Má pravdu, celý SC je na prd, Roberts je prolhaný a chamtivý žiďák co plave v dolarech, žere malé děti a ovládají ho ještěři z pekel.
        • Muezzin1
          Roberts je maniak, co jde k cíli i přes mrtvoly, ale výsledek pak stojí za to, takový Werner Herzog herního průmyslu *4*
  • ,,Tyhlé ódy, jak ty píšeš, jsou pitomosti, který zas tolik času nezaberou. Ve vývoji se například závodům věnují asi tak 2x do roka." To není zas tak docela pravda vem si všechno to okolo ty CGI vydea co udělali jen k těm závodům, k různejm lodím jen na ty závody, to trvá měsíce než se dokončí a kolik se takovejch měsíců do roka vejde?A k čemu to je? Aby to pak nikdo stejně nehrál? Na SC se těším ale nebudu tady pláccat jak ten divnej Fanboy co umí jen mínuskovat a furt jen dokola umí napsat že plácám blbosti ale v čem jsem napsal blbost nenapsal ani jednou. Přesně díky těmhle lidem kterejm nevadí kdy hra výjde, hra nevýjde nikdy, pokud jsi investor nebo zákazník, musíš občas zvýšit hlas a trošku se rozzlobit aby si sem tam něco popohnal jinak si to Roberts bude prostě dělat jak hrad z písku někde na pláži, pokud bude vám jedno kdy se hra dokončí jemu taky a čím dřív si to uvědomíte tím líp.
    • Já ti sice rozumim, ale SC ještě nepřekročil ani čas běžného vývoje méně náročných titulů. Navíc Chris dokončil všechny své dosavadní projekty. Je to cílevědomý člověk. Ví co chce, já vím co chci já. Vím co je to deadline a co je to tlak, co je to profesionální čest. Asice dodat kvalitní produkt v co nejkratším čase. Ujišťuju tě, že se tam neflákají a nevymýšlí blbosti navíc. Jedou podle stretchgoalů. Jediné co se dost mění a protahuje termíny je implementace interních mechanismů hry. Například ITEM 2.0 je tak unikátní technologie, že jí není rovno. Je to systém vnořených hierarchií, kdy se napříč celým universem, přenáší informace o pozici, vlastnictví a stavu každého objektu. A to nejen logicky ale i fyzicky. Což není žádná legrace. Ten systém je důležitý pro fungování mechanik jako je kradení, kupovaní, prodej, skladování. Navíc je skutečně navázán na fyzické předměty. Tedy to není něco jako dopsat 2000 řádků kódu a pak to přilepit na stávající hru. To je jako bys chtěl vychovat kočičku a pak jí dodatečně vyměnit páteř. Musí to tam být v základu. Podobný systém je tam i na fyziku a generátor misí. Vesmír sám o sobě bude generátorem komplexních misí. Řízeno unikátní AI.
      Ta navíc proniká i do všech subsystémů hry. Fakt to není jako udělat novvé CoD nebo Wolfenstaina. Dokonce to není ani jako X3 hry nebo Elite Dangerous. Je to asi 100x komplexnejsi vesmir.
      • "Navíc Chris dokončil" ... vazne? On nekdy neco delal z pozice sefa? Aha .. takze ve skutecnosti nikdy nic. Pokud vim, tak Freelancera mu zatal M$ prave proto, ze to vypadalo ze to nikdy nedodela.

        Kecy o unikatnim AI ctu u kazdy jedny kraviny ktera vyjde ... tohle nikdy nevyjde. A ty unikatni zvasty o zaznamech v databazi si nech od cesty ...
        • Jaký zas záznamy v databázi, nic takovýho jsem nepsal. Chris vedl výrobu asi pěti titulů, ano z pozice hlavního supervizora. Rozdíl u CIG je v tom, že teď je zakladatelem a spolumajitelem značky.
          Lands of Lore - úspěch, Wing Commander serie - úspěch, Starlancer - úspěch, Freelancer - přes výrobní obtíže úspěch. Ty a tvá tvrzení... ???... *1* *1* Ku..va kdo vlastně jsi?
          • takze samy vykopavky
            • nejnovejsi 2003, to hovori za vse, za chvili to bude v retrogamesplay

              je neco jinyho udelat hru pred 15-20 lety a neco jinyho udelat megalomanskou v kazdym aspektu dnes
            • Blue.Shark
              Jo, určitě to byly vykopávky i v době vydání. To dává smysl.
        • Wing Commander série...

          /noob
      • Krom toho ,,ale SC ještě nepřekročil ani čas běžného vývoje méně náročných titulů" 6 let je dost.
        • Nechci se handrkovat o detaily. 12+6 je 18. Máme 2017. StarCraft II se vyvíjel 12 let, Diablo III jakbysmet. Co to říká o Blizzardu? Že jsou diletanti, nebo že nechtějí vydat polotovar. Ať už se někomu D3 a SC2 nelíbil, ty hry fungují a byly od počátku slušně hratelné s hlavou a patou. Ano když pominu pár porodních bolestí po vydání. Ano, po šesti letech bych očekával víc, než je v aktuálním buildu. Na druhou stranu vidím jak probíhá příprava Alpha 3.0, a že její vydání je na spadnutí. Takže to vcelku vychází. Celý sektor s tím co v něm bude k dispozici je dost slušný update z 2.6. Skok asi o 1000%. Dobře, vývoj se protahuje, nevím jak ostatní, ale mám-li mluvit za sebe, vím a vidím proč a chápu to.O takové hře sním leta a klidně budu snít dalších 6 let. Se mnou i velká skupina dalších nadšenců. Měl jsem to štěstí čučet v SC z kokpitu lodi na planetu dolů pod sebou na Oculu Rift. Nic hezčího jsem zatím ve hře neviděl. Implementace do VR je také v pořadí. Nebude to sice brzy, ale bude to.
          • blizzard taky vyvijel hry, ktery zariznul

            kdyby se sc jenom vyvijel, ale oni uz i menili engine

            nejsou schopny zbastlit ani ten single, co uz davno mel bejt
            • Blue.Shark
              ... *15* *15*
            • tim hur, skluz uz maj roky, jako by jeli od nuly
            • Blue.Shark
              Boha, změna enginu jim zabrala dva dny práce, protože Lumberyard je založený na Cryenginu Najdi si oficiální vyjádření.

              Snaž se víc.
      • Konečně někdo kdo taky používá hlavu když píše, díky za komentář, chápu tu práci, ale dokonalá hra prostě neexistuje Roberts je maniak a pokud chtěj dneska nejlepší vlasy a vousy tak než to vydaj tak bude zase nová technologie která to bude zase někam posouvat a tak zase dál a dál jednou tu hru prostě musíš vydat i s tím že prostě na ni není to nejlepší co může být ale tohle prostě není možný jinak se budeš celej život honit za něčím co nikdy nedokončíš, nebo se z toho zblázníš. Lidi si tady myslí že jsem trotl co by hru vydal v konzole grafice na 30fps ale pro mě jsou oni zase blázni co se nechaj opít slibama který prostě není možný splnit, vždycky budou kompromisy vždycky a ve všem a to že někde psal že fps bude součástí a kde si co si, já chápu že bude ale bylo potřeba to implementovávat do aktuální verze hry? Co lidi chtěj chtěj hlavně lítat loděma plnit mise na planetách, honit piráty, těžit a obchodovat, etc nechtěj polorozbitej fps mod do verze hry která bude v současnym stavu fungovat stejně jen několik měsíců a kterej vzniknul stejně jen aby se neřeklo že se na hře nedělá. já žádnej fps mód do alfy nepotřebuju ani ty jejich blbý videa nepotřebuju, když vim že se dělaj jen pro lidi aby jim zavřely hubu, aby si prostě pár fanboyu mohlo říct WoW tak tohle budu mít jednou ve hře a ani ve snu si neuvědomujou že kdyby tohle nemuseli dělat už to ve hře možná i bylo. Možná!
        • Blue.Shark
          Trochu jsi vyignoroval větičku "Musí to tam být v základu". Sorry, ale když nepotřebuješ polovinu hry, tak jsi ji možná neměl backovat. Plán jsi znal. A odkud máš, že FPS mód je "polorozbitej"? Je to první iterace v alfě. Momentálně jsou hotové obrysy a dál se budou vychytávat detaily. Na to, že Star Marine není hotový ani z poloviny, je sakra hratelný. Pořád jinak píšeš něco o kompromisech, ale žádný zatím nebyl učiněn. Stejně tak píšeš o tom, že nikdo nechce hrát Star Marine - podívej se na fóra na reakce lidí. To samé platí o videích - jsou součástí transparentního vývoje, který nemá obdoby. Můžeš tím být třeba i zhnusený, ale desítky lidí denně to ke hře přiláká a tisíce lidí na ta videa pravidelně koukají.
    • Je vidět, že tomu hodně rozumíš. Žádný CGI videa nedělaj, vše je v herním enginu a udělat jedno takový video zabere jednomu člověkovi-profíkovi možná tak 1-2 dny a ne měsíc lol. Podobný videa v enginu dělá i fanouškovská komunita.

      A není to díky lidem, kterým nevadí, kdy to vyjde, ale hlavně díky lidem, který posílaj prachy. Kdyby bylo podle tebe, tak už je hra hotová, bez přistávání na planetách, bez vozidel, bez plnohodnotnýho FPS elementu (maximálně nějaký bonus mise), s 5 loděma, s průměrnýma animacema, v konzolový grafice a zbylo by jim 145 mega, protože původní KS byl 5 mega. Lol. Co by s těma prachama dělali potom? Další průměrný hry, který se nikam neposouvaj? O to já fakt nestojím a oni očividně taky ne, zvlášť když mají tu šanci to někam posunout.
    • Blue.Shark
      Video k závodům vyšlo konkrétně jedno a je to in-engine. FPS je zásadní část celku a tvoří takřka polovinu interakce (zapomínáš, že Star Citizen je taky RPG).

      Ohledně tvého přístupu: je rozdíl v konstruktivní kritice a plácáním pořád toho samého dokola, přestože vývoj pokračuje. Nehodlám držkovat, když vidím, že se stále něco děje a ještě k tomu dostanu každý měsíc několikastránkový report s harmonogramem odhadovaných časů. Sorry, ale být ty můj zákazník, ukážu ti prostředníček, stejně jako každému stavebnímu dělníkovi, který mi bude radit, jak mám vymodelovat vesmírný stíhač.
    • alien5
      LOL marnej pripad.
  • Nevím jakou odvedenou právi vidíš. hra v podstatě nabízí to stejné co v ní bylo před několika lety a nic moc se od té doby nezměnilo vlastně za tu dobu by poloviční studio dokázalo vytvořit kompletně novou propracovanou hru od základu a s třetinovým rozpočtem, často mě příjde že spíš ty jsi ten který neví o čem mluví. Věta typu ,,Tým CIG si nasadil laťku hodně vysoko. Nejen, že ji nesnižuje, dokonce ji posouvá ještě výš,,. Nevím co na tom pozoruješ dobrého? Představ si že si objednáš kuchyň do nového bytu a dodavatel se ti s rok a půl zpožděním vymlouvá že díky novým technologiím a novým materiálům se to bude odkládat dokud v té kuchyni nebude úplně všechno co si původně ani nechtěl, a ty mezitím nemáš kde vařit natož kde bydlet. Věc se má tak že hra měla vyjít už před 2 rokama v basic assetu kde měli spoustu času vytvořit základní hru s funkcema tak aby byla odladěná a fungovala a měla optimum obsahu a měla podstavu a engine na to aby během dalších let mohli přidávat další a další obsah už jen nahráním na ten základ. Pokud si to ještě nepobral pokud to takdle budeš dělat dál a dál a dál do nekonečna, nedokončíš nic nikdy. je to úplně simple.
    • Solidní nonsense. Objednávka práce nebo zboží se řídí občanských zákoníkem a je vázaná smlouvou. Srovnávat to s KS je samozřejmě naprostá zhovadilost.
      • Ty jsi vážně nepochopil že šlo o modelovou situací a ne o právní přirovnání že ne? -_- Achjo. Nevadí
        • Právě proto to nefunguje, milý Watsone.
    • Ještě dodatek, jdi na stránky RSI, projdi si vývojářské deníky od roku 2014. Než to všechno zkoukneš a přečteš, bude SC dávno venku. Jestli posuzuješ vývoj podle posledního buildu, tak je mi tě vážně líto.
      • Samozřejmě že posuzuju práci podle posledního buildu, Snad si nemyslíš že normální člověk bude řešit nějaká předsriptovaná videa a výpis toho na čem pracují. Zajímá tě to na co si ve výsledku šáhneš né to co ti kdo slíbí když ani nevíš jestli to vůbec mode možné a v jakém výsledném stavu dokončit To jste se vážně všichni zbláznili? To vám vážně stačí říct. ,,Mám tady super hru, mám ji hned tady, pod stolem, za půl mega z vaší kapsy jsem z ní natočil video kde je všechno předsriptovaný, to aby jste věděli na co se můžete těšit". No dovol ale hahaHahaha *8*
        • Jenže ono to má háček. Asice, že to co je teď v buildu bylo slibováno třeba před dvěma lety. Závěr? CIG své sliby plní. Jak jsem psal, neslevují, neškrtají. Už asi stokrát jsem tu psal, že tomu týmu já za sebe věřím a těch 12 stovek co jsem zatáh je mi úplně buřt. Baví mě totiž, světe div se, sledovat i ten vývoj. Je to tak zajímavý. Nikdo tě nikdy nepustí do své kuchyně takhle veřejně. Já ti poradím. Přeprodej někomu svůj účet, pokud jsi zaplatil. Pokud jsi nezaplatil, absolutně netuším co tu řešíš.
    • Promiň, jsi trouba. Co na to napsat víc.
    • alien5
      Hehe jasne , az to zacnes sledovat tak dej vedet. Do te doby akorat placas blbosti. Ikdyz to vypada zajimave ovsem jen pro toho kdo o tom nema skoro zadny prehled. *1* *1* *1*
      • Ok ale takdle mektat aby někoho zdiskreditoval umí v podstatě každej, můžeš objasnit v čem přesně jsem vedle abychom se dostali do konkrétní roviny? Jaký přehled podle tebe mám mít? Přehledem myslíš ty sra.ky co vypadnou z Robertse kterej je vydává za hotovou věc a tváří se jako by ve hře už dávno byla a my jí vlastně měli? Nebo to že je lepší udělat u early acces her solidní základ a na ten pak už jen přidávat assety? Což mimochodem vědí i indie vývojáři ze steamu co dělaj hry ve dvou lidech a s rozpočtem na svačinu jen Roberts to ješte nepochopil. Nevím jakejma argumentama proti mě útočíš buď mluv konkrétně a nebo mlč.
        • Ta hra je ve vývoji. Vytváří se mechaniky, ty mechaniky se interně testují. O vývoji se vede vývojářský deník, který se prezentuje investorovi. Pak se vytvoří build a testuje se na rozšířené základně. Vytvořit build, to je něco jako mít součástky a pro test je smontovat v auto. Což zabere dost času. Motor běží, spojka funguje, ale dohromady to drhne, protože převody mají vůle, šrouby úplně nesedí. Tak máš dvě možnosti. Začít to všechno rychle předělávat jen aby to sedělo na tu ukázku investorovi. Anebo to necháš na později až si budeš jistý, žes eliminoval základní neduhy. Vytváření veřejných buildů zdržuje. Věř tomu, že jo. Protože kdyby to nechali pouze v interní WIP (work in progress) fázi, přijde podobný pako jako ty a začne si stěžovat, že blikají textury, není tam AA, lodě uskakují ze svých pozic, hra se seká a padá. Takový pako pak napíše "odborné pojednání" a pověst studia jde do kopru. Opakuji. Chris datum vydání výslovně nikdy neslíbil. Pokud nevíš jaké mechaniky se implementují, najdi si všechny mé vstupy k článkům o SC a dozvíš se to. Už mě nebaví to psát dokola každýmu jelimanovi.
        • alien5
          OK mam chvylku tvoje prirovnani k te kuchyni : obednal jsi a dodavatel ti ji oddalil jak jsi psal TAK TO JSI NA OMYLU : TY JSI JI CHTEL NAHLE, JINAK ,VETSI ,POZLACENOU A SE 100 BLBOSTMA PROTO TI DODAVATEL OZNAMI ZE SE TERMIN POSUNUJE.
          JESTLI TOHLE NECHAPES NENI TI POMOCI !!!
          • Ty sis ještě nikdy neobjednával kuchyň že ne? :D Ne teď vážně jak máš kuchyň už jednou na papíře, musí se udělat nová smlouva což v podstatě znamená nová kuchyň což se v našem případě rovná nová hra. Btw kuchyň teď zrovna doma řešim proto jsem to přirovnal. Joa taky mimochodem to zaplatíš 2x protože pokud si navymejšlíš něco jinýho než co dodavatel objednal peníze za to ti už nikdo nevrátí, ale ok. Stejnej hate jsem schytal když naposledy psal o SC což bylo v listopadu minulého roku kdy bylo oznámeno že Squad 42 se posouvá na březen 2017. A abych mluvil konkrétně když ty toho nejsi schopen, vadí mě styl práce ne jejich smělé plány a posouvání se v technologii a bla bla bla v čem vlastně vadí mě jak přidají do alfy závody vadí mě jak přidají do hry Střílecí mód a teď na rovinu, kolik lidí zajímají závody a hraje sřílecí mód? 0! Nezajímá to vůbec nikoho. Celá ta práce která jim zabere spoustu času který by hra potřebovala jinde je pryč a k ničemu, tyhle ódy jsou přesně věci které můžou bejt ve hře implementovány až búh ví kdy po vydání hry protože zajímají minoritu lidí. A o tom tady celou dobu mluvím. takže ještě jednou pokud nemáš konrétní věc a hodláš tu mluvit obecně a bez pointu nemá cenu abys na to reagoval. bav se věcně.
            • Tyhlé ódy, jak ty píšeš, jsou pitomosti, který zas tolik času nezaberou. Ve vývoji se například závodům věnují asi tak 2x do roka.
            • alien5
              Kuchyne jsem zarizoval 3 :) zase placas blbosti.. nemuzes srovnavat kuchyne a KS projekt ktery jeste nikdo nikdy neudelal v takovem rozsahu.
              Zase placas blbosti hraci chteji FPS chteji vse ostatni !!! tady vidis jak vis uplny kulovy !!!
              PRIKLAD VLASY A FOUSY hledaji nejlepsi technologii protoze jen to nejlepsi je dost dobre pro SC !!! TO JE FAKT !!! uz s tebou nestratim ani vterinu casu !! koncim !!! A zjisti si kamo kolik do toho vlozil chris na zacatku ze sveho !!!
  • A máme tu zase uplakánkovou diskusi, podivného ražení, kdy lidi, kterým je SC úplně fuk, pláčou nad ušlým ziskem milionu backerů po celém světě. Nejenom, že jde často o děti bez znalosti jazyka, ale zároveň o typ lidí "neumím nic a do všeho kecám". Tým CIG si nasadil laťku hodně vysoko. Nejen, že ji nesnižuje, dokonce ji posouvá ještě výš. Ani jeden stretchgoal nezrušili, ani z jednoho neslevili. Unikátních herních mechanik tam mají nemálo a přesto je dokáží odladit a implementovat. Kdo sleduje, vidí to obrovské, neskutečné, množství dobře odvedené práce. Jak tu někdo psal, čas v tomto případě úplně nehraje roli. Ohlášené datum 3.0 se posune o 2 měsíce... no a? Klidně o půl roku. Vím jak funguje produkční harmonogram a jak reálný výrobní. Buď to nestihnete nebo odfláknete. U CIG jsem rád, že volí první možnost.
    • reakce nad
    • Tak 90% těch negativních příspěvků je naštěstí femto pod různými nicky co se to tu snaží marně vytrollit a opět těžce failuje, nebrat vážně, jinak mi přijde, že se tu lidi na obecně SC spíš těší
      • Femtovi slzy jsou nejlepší.
  • noo, pozrel som ich stranku *2* Akoze, predavat lode do nedokoncenej hry je trochu divne. A tie sumy co tam lietaju - stovky dolarov... Najdrahsi pack stoji 12 000.
    Ale to ze robia este na dalsej hre, to je problem. Nie divne, ale aj podozrive *5*
    • No predaj lodí slúži na financovanie vývoja a bude možné si ich kúpiť normálne hraním za ingame menu. Odtiaľ sa berú peniaze na vývoj. Jak veľké IQ človek musí mať, aby to pochopil? Pretože všetko je to tam napísané...
    • Paulcz
      To každého věc za co utratí prachy. A snad drtivá většina lidí má něco za co utrácí bezhlavě.
    • Druhá hra? Cože? Tak to mi asi něco uniká. Ajo ták. Nemyslíš náhodou Squadron 42, že ne? Protože pokud ano tak jsi tu pro změnu něco nepochopil ty. Asice že SQ42 je název singleplaye StarCitizenu. *1*
    • tak jelikož si vzali úvěr, tak musí z něcěho platit ty šlapkyy a elektřinu.
  • Omlouvám se za zdejší alter-ega, občas holt chytnu trolovací záchvat...
  • Důvod, proč investoři neradi investují do nových technologií a raději berou osvědčené, je nemožnost spočítat kolik to zabere času a zdrojů. Ok vymysleli jsme crowdfunding a díky němu jsme odstavili investora ale problém, který má investor, má i fan subscriber ale tentokrát díky ignoranci. Bez bratří Wrightů bychom nelétali. (nebo kdyby hateři mívali pravdu) Cestu pokroku je nemožné spočítat předem, než se na ni vydáme. Myslím, že to hochům a děvčatům z Cloud Imperium Games jde skvěle, protože není důležitá zda se objeví problémy(oni se objeví) ale jak si s nimi poradí.
    • tak jestli pokroku říkáš mega zlodějna na naivních nerdách, tak ano, v tomhle směruje to pokrok je, i kdyby ta hra vyšla, tak to vyjde v době, kdy ta grafika bude už zastaralá, takže v oblasti technického pokroku to žádný pokrok není...
      • alien5
        Tohle bude zastarale tak mozna za 15 let : https://abload.de/img/unnamed8ipis.jpg
      • Právě že je to tak technicky napřed, že až to vyjde, bude to tak akorát, maj to vychytaný, nemluvě o tom, že to neni jen o enginu, ty tisíce hodin práce co na tom dělaj nejlepší lidi v oboru konkurence taky jen tak nedožene
        • Jasně *15* Co že maj vychytaný? Vzdyť ta hra je v naprosto nehratelné podobě, tak jak můžeš tvrdit, že maj něco vychytaný. Jak jsi přišel na to, že na tom dělají ti nejlepší lidi? To je zase nesmysl vedle nesmyslu. Zkus Kotaku, je tam pěkný článek, který se SC věnuje...
          • Prej naprosto nehratelná.

            Mezitím na youtube a twitchi desítky live streamů naprosto nehratelný hry... hehe... klaun. :D
      • Blue.Shark
        "...nové technologie, nové postupy, nové myšlenky, pokrok-" "Je to zlodějina, jste naivní a žerete psy!" *15*
  • Je to sranda, proc se tu nekdo zlobi nad nejakou alfou 3.0 , az tahle hra nekdy kolem roku 2025 vyjde/nevyjde, bude se o cem bavit.
    • tohle nikdy nevyjde...
      • Nikdy žádné letadlo nepoletí, nikdy do Indie opačným směrem nedopluješ, nikdy se Facebook neprosadí jako úspěšná firma a rychle zanikne. Ok tohle známe máš tam ještě něco?
        • No, z hlediska pravdepodobnosti je jeho tvrzeni blize pravde, nez Tvoje. U velkych IT projektu v radech 10 000 MD - 50 000 MD jako jsou implementace corovych systemu v bankach je pravdepodobnost uspechu na zaklade statistickeho vzorku okolo 50%-60% (a to jeste zalezi, co se za uspech prohlasi). Zde se bavime o projektu 100 000 MD ++. Samozrejme je cela rada veci na nem jednoduchsi - jedou viceme mene na zelene louce, neni treba migrace ze stavajicich systemu atd., ale i tak narazili na spoustu problemu (omezeni CryEnginu atd). Takze uvidime, pozitivni je (ale i zde zavisi, jak se na to divas), ze nemaji management, ktery pokud se neco nedodela za 3 roky, tak bude kompletne vymen a zastaveny finance.
          • Co je to 100 000 MD ++ projekt? Ja jen... nemyslels náhodou projekt za 100 mil. USD +-? Upraveno: Díky člověku podemnou (Sully) za nápovědu. ManDay mě vážně netrknul. My používáme zřídkavě MH ManHour (člověkohodina), nejdelší projekty u nás trvají tak rok a půl.
            • Předpokládám že má na mysli manday (člověkoden)
          • Z hlediska pravděpodobnosti tvůj post nedává smysl... jak si našrouboval modelovou situaci nějakého IT bankovního projektu na vývoji hry přes crowdfunding mi je záhadou...
            • Typický programátor, který dokáže našroubovat na sebe věci, které normálně nejde našroubovat na sebe.
  • Masakr dole to naklikávaní za čtyři hodiny 40 plusů. Hodně nenápadné. Jinak ani naklikávačka nezmění na faktu, že tohle je největší scam v herním dějinách. Ten úvěr byl poslední kapka. Hlavně si dál kupujte lodě, které nikdy nevyužijete.
    • Kdyby to bylo jen na konzole, rozjel by tu deset vláken o tom, jak je to budoucnost všech her a jak PC hráči ostrouhali *1* *1*
    • Teda, že někdo bude závidět 40 plusů v diskusi, to jsem ještě neviděl :) Ale ok, je to scam. Utři si nudli a mazej do postele, píďo.
    • Salt.
    • Blue.Shark
      Budeme, dík! *15*
  • to má být alfa Squadronu 42 (príbehoveho singleplayeru), nebo Star Citizenu MMO?
    • alien5
      Tohle je pro PU sq 42 jede bokem ale spolupracuji na 3.0.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit