Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chlapci asi zapomněli na to, že se jim do prodejnosti budou motat nadrženci na novou generaci konzolí s neochotou investovat do "starých" her.
  • prezijeeeeeem
  • Tak to vypadá, že ač byl DNF spíše propadák, v něčem přeci jen inspiroval tvůrce a vydavatele her *1*
  • Nevadi,do te doby stihnem jestě alespon 2 dily cod *1*
  • Tá marketing-ština je zaujímavý jazyk. Všetko je hneď pozitívnejšiie. Nevie to niekto preložiť do obecnej reči ? :)
    • hra se opozdi, protoze to nestihnou *1* staci? *3* *1*
  • Mi to neva. Aspoň to období nebude tak narvané.
  • MrSanta
    Já to docela i vítám, bo jestli to vyjde podle plánu, tak v říjnu ještě stále budu tahově dávat na budku ufáčům *4*
  • " přišli na to, že konkrétní úpravy a vylepšení promění Infinite v něco ještě úžasnějšího. Aby náš talentovaný tým měl na úpravy dost času...." jo pohoda.. proti nemám negativního slova.. hry budou vycházet dál a dál jak jsem si všimli podle některých serii.... ale v mezi čase by to chtělo něco pořádneho - Bioshock :)
  • montatatana
    No vzhledem k tomu, ze uz pri oznameni v roce 2010 predem rekli, ze driv jak nekdy ve 2012 to nebude, tak mirnej posun a slusnej odhad! :)
  • Trocha zklamání ale co už, hlavně ať to pořádně odladí a vychytají bugy, jejich dosavadní produkty vynikaly kvalitou a přímo ukazovaly, jak má opravdový AAA titul vypadat, t.j. super příběh, hezký grafický kabát, dobrá optimalizace a perfektní hratelnost. O tom se může většině konkurenčních týmů a studií, jež dělají "AAA" hry, jen zdát. Bioshock je, co se atmosféry a příběhu týče, pro mě modlou. Koneckonců, nikdo by nechtěl hrát tuto hru v kvalitě Stalkera CS, jen ať se vydání neprotahuje jako u STALKER SoCh, těch 7 let se na něm nepěkně podepsalo, byť i tak to je i v tuto dobu seper hra. Kene, já si počkám.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit