Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na osobní příběh a osobní questy
  • S jakými hrami si to co do míry zábavy porovnával?

    GW2 nebude primárně o super grindu. Kdo má rád tupé běhání instancí stále dokola, aby získal nějaký item, pro toho tahle hra moc není - volte tradiční MMO. GW2 bude mít docela daleko od skutečně tradičních MMORPG.
  • No na to bacha Vroočéku.

    Už byls nahypovanej na SWtOR a jak to dopadlo...
  • WoW killer těžko. Pořád říkám, že WoW bude zabito až samotným Blizzardem, až se to bude Blizzardu hodit - logicky tedy s příchodem nové MMO od Blizzardu.

    Ale tak či onak bude mít GW2 velkou komunitu. Pomalu všichni, co znám a hrají nějaké MMORPG, do GW2 jdou a já taky.
  • Všiml jsem si že se při tvorbě například elementalisty vybírá oblíbený element, zvíře má to na něco ve hře vliv ?
  • Dík. Forum bez trollů, to by nebylo ono. *3*
  • za to bych ti hne udělil košík plný ovoce - hlavně banánů, které by sis užíval aspoň měsíc. Uvidíme, jak se k tomu admini postaví. Doufám, že řádně.
  • Vrook
    Už nějakej čas furt váhám, jestli pořídit nebo ne. Beta (půjčenej acc) mě docela bavila, ale zdaleka ne tak, jak bych očekával (a jak jsem zažil u většiny her), takže upřímně se na vydání ani nijak extra netěšim, nebo alespoň né tak, jak jsem se těšil na spoustu jinejch titulů. Prostě mě to nechává chladnym.
    Jak tady dole někdo psal.. Absence poplatků a nižší herní nároky u GW2 by pro mě znamenaly, že to budu hrát pár hodin tejdně, abych zabil nudu. Podle mě je to celkem objektivní přístup a vyvaroval bych se alespoň toho, že mě hra přestane po měsíci bavit, kdybych do ní šel přehypovanej k prasknutí s tim, že jí budu hrát 24/7, jako spousta fanboyů tady i jinde. Ale jak řikám, furt nevim, jestli by to nebyly vyhozený prachy.
  • Pro mě nejočekávanější MMORPG. Nevidím tu jediné další MMORGP (vyjma TES Online), které by mělo takovou šanci mě zaujmout. Vedle toho: koupim, hraju. Nestarám se o nesmysly jako placení měsíčních poplatků. Co dodat?
  • sankuri
    Je to o zvyku, kdyz hrajes prvne Starcraft tak taky pres vsechny efekty nevis co se deje:-)
  • ja si pral, aby to nevyslo ve stejnou dobu jako D3 a to se mi splnilo :) i kdyz mohli jeste, tak mesic pridat :D ale chapu lidi co se na to strasne tesi a cekaji, tak musi byt ten konec prazdnin opravdu nekonecna doba
  • jj, pro blazny a psychouse prej dobry. *15*
  • Dávno říkali, že žáná open beta nebude.
  • sankuri
    100 vs 100 jsem nemel problem sledovat co se deje
  • to je v podstate temer kazda hra kde v jeden moment vsichni busi do jednoho mensiho targetu :) v diablu na to staci 4 :D
  • taky myslim ze se teprv uvidi, ma to rozhodne zasadni vyhodu v neplaceni mesicnich poplatku, to si nebudem namlouvat ze ne a to taky udela svoje a nekoho to taky prilaka. ja jsem teda GW1 hrac, takze samozrejme prechazim na GW2, u kteryho jsem cekal ze me vic chytne, ale z bety nemuzu soudit plnou. rozhodne je to pro me zabavna hra a uz ted tam mam svoje velice oblibeny mistecka, ktery jsou fakt krasny, ale to jsem mel i ve wow :D
  • Do jisté míry ano. Jakmile je víc jak 10 hráčů v jeden moment v obraze, tak je to fakt celkem bordel a jen to blýská. A to to bývalo ještě blýskavější v předchozích verzích.

    V pěti lidech je to mnohem lepší.
  • no kdyby jo, tak by tim zase elegentne vyresili zahusteni v uvodnich oblastech a pretizeni serveru. ikdyz asi ne o moc
  • kravina. 30 vs 30 v jednom obraze, nikdo nevidi kde kdo je co dela. jenom grafickej rozmazanej chaos. ale chapu ze nekdo i z toho ma orgac *15*
  • Indy
    Nikdy jsem nehrál GW ani jiné MMORPG ale toto jediné MMORPG které mě asi přesvědčí abych své těžce vydřené, vypocené peníze investoval do takové hry *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit