Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle toho co se kolem děje to spíš měl vydávat Facebook *1*
  • Sakra, Deep Silver pro mě vždycky byl známkou low budgetu a rychlokvašek...
  • Deep Silver mám v paměti jako největšího vydavatele budgetových her , který moc původních sérií na kontě nemá . Tak doufejme , že specifičnost německého trhu nebude ve výsledku na dílku Warhorse v jiných regionech moc poznat ...
  • Fyzická media? Co to je? To je to co se prodava v hypermarketech?
    • martinbucek
      ne to je to co za tie peniaze aj mas, nie ako valve co ti preda 1-0 a ked sa im prestanes pacit, tak si ich vezmu spet
      • No mne především vadí postup Rockstaru u letitých dílů GTA na Steamu - vypršerly jim licence na některé skladby v MP3 playlistu a operativně je záplatou smazali všem vlastníkům na Steam účtech .
        Totéž "Hot coffee" , opravená verze přináší méně obsahu ...
        Takže nezlobte se na mne , ale staré dobré fyzické kopie hry díky své neměnnosti mnohdy přináší větší užitek než digitální kopie . V mých očích minimálně u téhle série už pirátské kopie dosáhly úrovně jediných skutečných archiválií s kterými má smysl počítat i v budoucnu ....
        • To neni pristup Rockstaru, Mafie ma to stejne a stejne i u jinych titulu.
          http://steamcommunity.com/app/50130/discussions/0/357287935541799523/
          • PS: ta chybejici hudba se da lehce dodat modem. Ale novej exac uz ne.
      • Jj. Krabicovky. Ty, ktery se mi vali ve skrini a ke kterym uz nejsou patche. Sranda je, ze to co je na steamu, melo by byt funkcni. Takze kolikrat verze na steamu je funkcni, kdezto krabicovku uz na novym systemu nerozjedu...
        • Zvláštní, v posledních cca 6 letech jsem instaloval asi 3 velmi staré krabicovky, které se mi válely ještě na archaických CD - Baldurs Gate, Deus Ex a Splinter Cell (DVD). Deus Ex se nainstaloval bez potíží na Windows 7 a nijak neprotestoval ani proti instalaci Addonů. Baldurs Gate to samé, stačilo stáhnout nějakej kumulativní patch. Určitě je dost titulů, které už bych teď na současném systému nenainstaloval - ale stále je dost titulů, které fungují i se soudobými OS :) To vaše glorifikování STEAMU se vám může jednoduše vymstít - stačí shodit tlačítko v serverovně....fyzický nosič si můžu zničit maximálně sám :)
          • Velmi staré krabicovky, pro mě to je třeba witchhaven nebo magic carpet, který - světe div se - na windows 10 nefunguje *8* btw nefungoval ani na win 98 a na win 95 velmi podivně, drtivou většinu her, co mám krabicovky jsem koupil na steam/gog/origin/uplay/battlenet protože velká část z nich jsou akorát lapače prachu vhodné akorát tak na vystavení na poličce, ale zrovna tyhle 3 hry co zmiňuješ rozjedeš z placek i pod desítkama, ale zrovna deus je na steamu za pár kaček
        • to musis delat jak je zvykem v exotickych krajinach, ke kazdy hre jinej hw ke spusteni
      • Tilwaen
        Také na fyzických nosičích jsi vlastníkem pouze licence, nikoliv obsahu (hry). To platí alespoň pro všechny Steam a Xbox hry.
        • martinbucek
          lenze mas aspon nieco v ruke a mas istotu, ze si to zahras kedy chces ty a nie kedy ich to prestane podporovat....games for windows si pametas?
          • GOG znáš?... :)
          • ale však aj so steamu sa dá stiahnuť iso súbor hry. A navyše teraz b dobe 50-100 GB hier bude aj v krabicovkách čoraz častejšie len inštalačka steamu ako to mal MGS V.
          • Tilwaen
            Pamatuju. Jenže pokud by nedejbože GabeNovi hráblo v palici a Steam přestal ze dne na den fungovat, milé CDčko v ruce je ti stejně k ničemu, protože bez Steamu se ti hra v dnešní době vůbec nespustí. Ostatně sériové klíče už pěknou řádku let nezadáváš přímo do instalátoru hry, ale přímo do Steamu.
            • Tilwaen
              James Gastowski: Pokud jsi schopen stáhnout crack, jsi schopen stáhnout i nelegální verzi celé hry. CD je opět redundantní.
            • 2 Tilwaen
              Je hrozně těžké stáhnout si byť na originál hru crack......Proti fyzickým nosičům nic nemám, ba naopak. Spadne ti nějakej konkrétní server, nebo společnost vyhlásí bankrot a už si prostě díky digitální distribuci nezahraješ. Když máš hru na fyzickém nosiči, máš alespoň příležitost nějak hru zprovoznit - myslím, že týpek narážel spíše na tohle......digitální distribuce vážně nenabízí takovou jistotu mít stále při ruce data jako DVD
            • martinbucek
              tak ja hravam krabicovky na ps4, na pc len strategie football manager a nato ten steam staci, preto stoja hry na konzole viac, lebo mas istotu, ze pobezia aj ked niekto zrusi servre....teda okrem nfs
  • myslím že novej mount and blade a fro honor budou lepší hry hlavne proto že mají multiplayer. dneska je singl spíš už jenom do počtu
    • Ty si do poctu
    • Zrzzek
      Mount and Blade a For Honor jsou hlavně úplně jiný hry... Jediný stejný je, že se tam lidi mečujou a tím to asi končí...
      • Inteligence hráčů se stále snižuje, ty jsi toho důkazem.
        • Zrzzek
          Jedna hra zaměřená na multiplayer, další open-world bez příběhu s trochou taktiky a třetí open-world zaměřená na příběh. A hlavně každá s úplně jiným soubojovým systémem. Zkus nějaký racionální argumenty. Je to lepší, než bezduchý urážení...
    • martinbucek
      ani jedna z nich ale nema pribeh a priznajme si to, klobuk dole pred vavrom, ak nieco okrem trollenia vie, tak je to pisat pribehy.....a for honor je uplna stupidita....europsky dynasty warior....s vikingom, samurajom a rytierom ci cim, uplne realne a podla pravdy....mount and blade je tiez len mp rubacka, ktora zabavy na chvilu....preto ak nezmrvia subojovy system, ma toto najvecsi potencial
  • Nemohl by ty gameplaye dělat někdo jinej ? Tenhle člověk je tak šíleně nudnej a nezábavnej a otravnej . Že člověk sotva dokouká video .
    • dobrovsky je v pohode, volej je horší ale tady si človek moc nevybere. rekl bych ze tohle je nejlepší dvojka
    • N0isy
      Moje řeč.
  • MickeyMutant
    Na stránkách Warhorse někdo položil zajímavou otázku: Nebyli náhodou Koch Media / Deep Silver mezi těmi, kteří v roce 2013 ještě před Kickstarterem hru odmítli?
    • Ale být pouze vydavatelem, nebo být i investorem je celkem rozdíl
      • MickeyMutant
        Souhlas, ani nechci tvrdit něco jiného. Jen by to byla taková drobná pikantérie, pokud na ty dveře opravdu klepali podruhé, nebo pokud ty dveře teď samy přišly do Warhorse s nabídkou.
    • A i kdyby byli, o čem by to pak svědčilo ó moudrý Mutante?
      • Ó moudrý mutante *1* *15* *1*
      • MickeyMutant
        O tom, že nejspíš změnili názor*3*
        • Ty krááávo, tak to mělo hloubku, nechceš si založit paypal donate účet? Normálně otevíráš lidem obzory, za to bychom ti měli platit... fakt čest tě tady mít.. a zadarmo
          • Johnny
            ty seš nepředstavitelně velká pýýča... takový mrhání semene se jen tak nevidí.
          • MickeyMutant
            Díky za slova uznání, rád vidím, že ti to došlo po pouhé jediné doplňující otázce.
            • Majkl
              Ba dum tss
  • Prodeje na PC jsou podle mě už zabitý - jelikož nejde o mainstreamovou záležitost, moc lidí nečeká jak to dopadne, resp. ten kdo má o hru fakt zájem tak už koupil/zabackoval. Takže zbývají konzole, celkově si říkám že tato hra si na sebe nemůže vydělat ani kdyby se markeťáci přetrhali vejpůl..
    • Veskoslav
      To jsou zase h*vna.....
    • Paulcz
      Myslím, že tu ztrácíš čas, utíkej si přečíst pár hurá zpráv o tom jak prodej PC skomírá :)
      • Nic takovýho ale ve svém textu nenaznačuje, ne? Utíkej si raději zahrát sudden strike, nějak ti odchází ten tvůj "PC" mozek, voe....
    • Je normální si hru koupit, až vyjde.
      • Jj. Hlavně bakeři to dělaj nejvíc...
        • Tilwaen
          Kickstarter není primárně platforma na "kupování" her, to pláčeš na špatném hrobě.
    • já třeba čekám jak to dopadne
      • to jsem zapomněl dodat - těch pět socek co čeká nepočítám
        • někdo třeba čeká na recenze krátce po vydání aby věděl, že ta hra není rozbitý bordel, nemám problém koupit hru týden co vyšla za plnou palbu, ale chci vědět, do čeho jdu, ne spláchnout peníze do kanálu, obzvlášť u nové značky a u tohohle studia, které vydalo i nejhorší hru všech dob
          • Ne studia, ale vydavatele.
            • "vydavatelské studio" sice možná není ten nejsprávnější terminus technicus, ale používá se to
  • Femto
    Škoda, tak nějak jsem doufal, že jim to vydá Bethesda Softworks *3*
    • martinbucek
      jop a chudak dan by musel napisat zoznam 100 hluposti na kingdom
      • Zrzzek
        zabil *1*
  • Je deep silver vhodný?

    Já se podíval na seznam her a nic moc. Korunu tomu dává zabudovaný gothic 3 kdy právě vydavatel tlačil na vydání v takovém stavu....
    • Gothic 3 nevydali Deep Silver. Ti to jenom koupili po krachu původního vydavatele
    • těsně vedle, ale slušnej pokus :)

      http://www.pluto13.de/docs/PiranhaBytesJoWooD.pdf
      • No jo. To jsem si vzpomněl špatně.
        Tak stejně, ten seznam her není okouzlující. Proto jsem se ptal
      • Und? Sei mir nich böse, aber Ich ferstehe nicht.
        *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit