Přejít na výpis diskuzí

Vydavatelský gigant Kalypso koupil tvůrce Commandos. Má velké plány s novými i existujícími hrami

12.7.2018 20:31
Patrik Hajda 7 příspěvků

Hezky se nám sešly dvě obdobné klasiky. Včera jsme se dozvěděli o novém updatu pro realtime taktickou westernovku Desperados, dnes je na řadě její předloha Commandos. Ta se nově ocitá pod hlavičkou mediálního molocha Kalypso, který má určité plány s již existujícími tituly od Pyro Studios, ale zároveň...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jack1947

  Hezké ale otázka je jestli bude v dnešní době o podobné věci ještě zájem, obávám se že to bude už horší.

 • Cryptonics

  Díky za zmínění Shadow Tactics: Blades of the Shogun. :)  Pro fanoušky Commandos je to vážně nutnost. 

  Jinak ohledně nových dílů Commandos zůstávám raději pesimistou. Pokud se vývojáři skutečně zaměří na původní styl a hratelnost, pak budu dost možná jásat a skákat do vzduchu, přičemž budu v mezidopadech korigovat jednotku drsných veteránů.

  Jenže špatné zkušenosti z několika posledních roků mi tu radost zkrátka neodovolí..  Co když tam budou placený bedny s extra vybavením? Co když si budem muset dokoupit hlavního hrdinu, za 5,99Éček, abychom docílili toho správného "buttplug" pocitu, že jsme něco dokázali a změnili svět? Co když to bude prostě jen další multiplatformní srajda, která nebude stát ani za stažení z torrentu (dívám se tvým směrem, CoD:WWII)?  Lepší je vážně nic nečekat a počkat si alespoň na první screenshoty, než si zvednout hladinu cukru jen kvůli  "děláme na tom".


 • Tak teď jenom hlavně nevymýšlet nějaké pí*oviny, zůstat věrný předloze v nějakém pěkně slušivém moderním kabátku a budu nadšený! Jedna ze sériích na kterých jsem vyrost a podobných her je teď jak šafránu. A Shadow Tactics ukázalo, že podobná hra může uspět.

 • Johnny

  nevím, jejich hry nic moc až na pár vyjimek... nedělám si přiliš velké naděje

 • Marines
  No, byl bych spokojen i jen s tím, kdyby opravdu upravili staré Commandos na nové systémy /win 10 třeba/. Jejich hry měli svoje kouzlo a i když, už jsem je koupil dvakrát, koupil bych je aktualizované i potřetí. Stará láska prostě nerezne...
 • triptich

  nerobím si zbytočné nádeje, ale tak pokračovanie commandos v štýle prvého a druhého dielu, prípadne v smere, aký nastolili blades of shogun... to by som riskol aj predobjednávku.

 • DeathFish

  Ježiš ano!! Konečně se snad něco bude dít. Pyro Studios poslední dobou vytvářeli pod někým (nevím kým teď) jen mobilní hry... úplně je udusili.. A když jsem jim minulý nebo předminulý rok psal, říkali, že zrovna vydali update do Commandos 2, který by měl řešit problémy originální verze a současně by měla hra jet na nových systémech.

  Opak byl ale pravdou a to co se píše v článku je jen domněnka (to že by měly běžet bez problému¨). Už dlouhou dobu spousta lidí hlásí na fórech Steamu, že nová (ani stará verze) na Win 10 ani na Win 7 nejedou a Pyros to neřešili a ignorovali. Klidně se podívejte sami - ZDE

  A do dnes tam je otravný bug, kdy při coop kampani se někdy stane, že se hra hráčům desynchronizuje a pak každý vidí, že ten druhý dělá něco úplně jiného. Klidně i u jednoho hráče postava zemře a u druhého stále žije a je na úplně jiném místě.

  Takže doufám, že se tímto opravdu Pyros vzchopí, vstanou z mrtvých, vypucují své staré hry a začnou zase vydávat nové. Ať už v zavedených sériích nebo úplně nové 🙂 Držím palce a nepřestávám věřit!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit