Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čau

    Mam otázku zaregistroval jsem se na battlefieldu hardline , ale key mi nepřišel .
    Co mam pro ten klíč ještě uděl abych jsi mohl tu hru zahrát .
    • Jack1947
      To byla beta jen na tento víkend ne? takže smolík...
  • proč každy tady reší realitu, ale v bf mu nevadí že to taky není realny
  • Ahoj,
    tak nakonec mám dva beta klíče na PS4, takže jeden nabízím zde:

    5J88-5CN8-LELT

    Užijte si to!
  • A já zase nic, od ty doby co jsem zveřejnil na YT gameplay z Alphy Crysis 3 je na mě asi Ea naštvaná :D Nedostal jsem se ani do uzavřený bety Titanfall a ani teď to BFH, přitom jsem velký fanda a mam koupený všechny díly BF... -_- A všichni kolem klíče dostávají :(
  • morize
    Taky jsem jeden ze šťastlivců, tak se na to ještě dnes vrhnu 8) Díky za příležitost!
  • Paráda vyhrál jsem :D Děkuju redakci a jdu to otestovat.. Osobě nemám s BF4 žádný problémy a to že jste lamy nemůžete reflektovat na hru samotnou ;)
    Já jdu hrát!
  • Battlefield 4 s inymi postavami.No nekup to za 50 eciek *1* Odo mna uz tito smradi neuvidia ani cent.
  • Vypada to zajimave ale......To mohly dat k BF4 jako extraDLC za polovicni cenu a ne to vydavat za novou hru.
    • taky mohli dát BF4 jako extra DLC k BF3 a ne to vydávat za novou hru *3*
  • U tyhle hry uz museli tvurci opravdu vypnout mozek. Zlodeji vs policajti a lidem se tam otvira padak, kdyz skoceji z mostu, kazdej tam strili s RPG, policajti tam pro zmenu prileti s vrtulnikem s kulometem. Posledni sranda je, ze po smrti cca 40 policajtu, vsichni stale krici, aby odhodili zbrane a vzdali se.
    ALE hlavne, ze spadlo neco velkyho, bouchlo to, rozbilo to dalsi veci a jeste to zmenilo mapu!
    • prostě přeskinovaná čtyřka, se kterou si někdo dal minimum práce.

      Ale to jsem tu psal před rokem, že Visceral mrhaj talentem na tuhle hovadinu.
  • U COD DLC, u battlefieldů nová super inovativní hra. Na tu se samozřejmě nabalí skvělé a výhodné premium a samozřejmě pár "hodnotných" DLC. Pak se to zase hodí nedodělané přes palubu a pojede se "další nová super inovativní hra" z série "battlefield". Kdo věří v další významné práce na BF4 (ačkoli na obou hrách údajně dělaní jiné týmy), je z mého pohledu velký optimista. BF3 samozřejmě dávno zapomenuto (a rovněž zcela nevyužito a nedoděláno).

    Mimochodem, zločinci, co při snaze získat pár peněz zničí půl města, jsou u mě super tupí idioti. Bral bych hru na lupiče a policajty - to byl vždy zábavný koncept, ale chce to dělat trochu více šikovně a možná bez značky Battlefield.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit