Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    To byla beta jen na tento víkend ne? takže smolík...
  • čau

    Mam otázku zaregistroval jsem se na battlefieldu hardline , ale key mi nepřišel .
    Co mam pro ten klíč ještě uděl abych jsi mohl tu hru zahrát .
  • proč každy tady reší realitu, ale v bf mu nevadí že to taky není realny
  • Ahoj,
    tak nakonec mám dva beta klíče na PS4, takže jeden nabízím zde:

    5J88-5CN8-LELT

    Užijte si to!
  • A já zase nic, od ty doby co jsem zveřejnil na YT gameplay z Alphy Crysis 3 je na mě asi Ea naštvaná :D Nedostal jsem se ani do uzavřený bety Titanfall a ani teď to BFH, přitom jsem velký fanda a mam koupený všechny díly BF... -_- A všichni kolem klíče dostávají :(
  • morize
    Taky jsem jeden ze šťastlivců, tak se na to ještě dnes vrhnu 8) Díky za příležitost!
  • morize
    Nějakou dobu už ano. Představ si to! *8*
  • Paráda vyhrál jsem :D Děkuju redakci a jdu to otestovat.. Osobě nemám s BF4 žádný problémy a to že jste lamy nemůžete reflektovat na hru samotnou ;)
    Já jdu hrát!
  • No ale R6 se zrovna moc nepredvedl. Ja doufam, ze ukazali to nejhorsi co meli(novinku) a zbytek hry bude tvorit kvalitni singleplayer/coop a moznost hrat v MP proti botum jak byvalo u R6 zvykem. *3*
  • Battlefield 4 s inymi postavami.No nekup to za 50 eciek *1* Odo mna uz tito smradi neuvidia ani cent.
  • taky mohli dát BF4 jako extra DLC k BF3 a ne to vydávat za novou hru *3*
  • Vypada to zajimave ale......To mohly dat k BF4 jako extraDLC za polovicni cenu a ne to vydavat za novou hru.
  • prostě přeskinovaná čtyřka, se kterou si někdo dal minimum práce.

    Ale to jsem tu psal před rokem, že Visceral mrhaj talentem na tuhle hovadinu.
  • U tyhle hry uz museli tvurci opravdu vypnout mozek. Zlodeji vs policajti a lidem se tam otvira padak, kdyz skoceji z mostu, kazdej tam strili s RPG, policajti tam pro zmenu prileti s vrtulnikem s kulometem. Posledni sranda je, ze po smrti cca 40 policajtu, vsichni stale krici, aby odhodili zbrane a vzdali se.
    ALE hlavne, ze spadlo neco velkyho, bouchlo to, rozbilo to dalsi veci a jeste to zmenilo mapu!
  • U COD DLC, u battlefieldů nová super inovativní hra. Na tu se samozřejmě nabalí skvělé a výhodné premium a samozřejmě pár "hodnotných" DLC. Pak se to zase hodí nedodělané přes palubu a pojede se "další nová super inovativní hra" z série "battlefield". Kdo věří v další významné práce na BF4 (ačkoli na obou hrách údajně dělaní jiné týmy), je z mého pohledu velký optimista. BF3 samozřejmě dávno zapomenuto (a rovněž zcela nevyužito a nedoděláno).

    Mimochodem, zločinci, co při snaze získat pár peněz zničí půl města, jsou u mě super tupí idioti. Bral bych hru na lupiče a policajty - to byl vždy zábavný koncept, ale chce to dělat trochu více šikovně a možná bez značky Battlefield.
  • Mato1987
    Blood money mód je totálna hovadina, naopak heist mód je celkom sranda, ale 16 na 16 to je moc prehustené, keby sa ten mód hral 10 na 10 tak sa to dá, ja som hral na servery 8 na 8 a bolo to fakt napínavé, niekoľko kôl zasebou :)
    Ale ak za toto chcú EA 60 euro, tak na to môžu zabudnúť, keby toto slušne vypadajúce dlc stálo povedzme 15-20 euro tak to kupujem :)
  • Za blbý kecy. Takto jednoduché to je. A nenávist? To ne. Jednoduše tebou pohrdám! *5*
  • To mě Tebe tuplem :-)
  • RangerCZ
    Za co mě nenávidíš ? *13*
  • Mě tebe například ne. Ty si tu blbost zasloužíš. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit