Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A když odpovíte do patnácti minut, dostanete dalších 5 originálek zdarma. *1*
  • Kdy budou výsledky?
    • Též by mně to zajímalo, již jsem redakci napsal e-mail. Kdyby něco nového tak to sem napíšu.
  • Já chci výsledky!!!!!
    • Jj asi se na to v redakci zapomělo. Škoda že jde zrovna o DiRT3 :(
  • rancor1223
    Vadí hodně když jsem do mailu zapoměl napsat adresu? Dostanu se i přesto do slosování (samozdřejmě pokud budu mít správně odpovědi)?
    • Za to "samozdřejmě" bych tě ze slosování vyloučil bez milosti i kdyby si měl vše správně...
      • Vidíš, já tebe i za absenci interpunkce a za "kdyby si", takže bych řekl, že je tvá připomínka krapet zbytečná. Rozhodně zbytečnější, než jeho dotaz...
        • Ani jeden si nemate co vycitat, vidim do rancora 1223 jak do hubeny kozy. Jenom sonduje, jestli mu to vyjde, kdyz posle jeden email s adresou a dalsi email bez adresy, jestli tim zvysi svoje sance na vyhru.

          Zabal to, chlape... sance, ze by vytahnuli zrovna tebe... leda bys tech odpovedi poslal alespon sto. Mas vubec tolik emailu? A stoji ti to za to? Dirt 3 stoji par stovek, dobehni si pro nej. ;D
          • rancor1223
            Ne to opravdu ne, já sem to tam jen zapoměl nepsat, nemusíš mě hned označovat za podvodníka..
            • Hezky, pokud ses tedy jen popleta, pak uprimne promin.

              Pravda, dokazat to ale nijak nemuzes. :o)))

              Nicmene pokud uz bys byl vylosovan, jiste by si tvou adresu vyzadali, to bych se nebal.
          • Ne nadarmo se rika: "Podle sebe soudim tebe."
            Ze jo?
            • Hezky, takze nakonec jsem podvodnik ja. :) To jen ze ctu ctu noviny, koukam na zpravy a taky tady uz par let ziju a vim jaci Cesu jsou.
              O Dirt 3 nesoutezim tady ani jinde, na souteze vlastne vubec kaslu a nikam neposilam ani emaily, ani SMS. Tak nejak totiz neverim, ze bych mohl kdy neco vyhrat.

              Pravda, dokazat to ale nijak nemohu. :o)))
  • taky by me zajimalo, kdy budou vysledky ಠ_ಠ
    • PivniSud
      Tipnul bych si, že budou až skončí E3, teď s ní má redakce dost práce.
    • ucho
      hra byla v tichosti rozebrána v redakci :D
  • Ten jan konfršt vyhrává všechno :D
    • tyve, sam tomu moc nerozumim, asi jim tam moc lidi nepise :D
  • Označování plné verze hry jako Originálky je zažitý hlavně u warezáků, kde byl pojem originálka na odlišení vypálené verze a originální :D
  • A tahle tvá je úplně nejzbytečnější...
  • nechci byt drzy, ale mam dotaz - obdrzel uz nekdo z vyhercu vyhru ? ja osobne ne a nevim, jestli se na me nahodou nezapomnelo :)
    • Taky me to tedka prislo, parada.
    • ahoj, bohuzel jsem nic neobdrzel a chystam se prave napsat, predtim jsem jeste mrknul tady
      • tak je to doma, dekujji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit