Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdybych vyhrál, tak to střelím a koupím WiiU a new3ds *2*
  • klimafilip
    Pokud vyhraju, budu ze srdce rád, jelikož vlastním Playstation 3 první řady. Ten kdo tady píše, že by výhru prodal, kvůli zakoupení PC, není srdcař a výhru si podle mě nezaslouží *3*
  • GrungeChild
    Mno, pokud jí vyhraju já, tak jí prodám, a přidám si prachy na nové PC... *4*
  • Hory85
    Twe pořád čekám na nějakého chytráka co napiše odpovědi. Tak jak? *1*
  • Croook
    Proc davat adresu az po vylosovani? Jen to usnadnujete vychcankum, co si to naklikaj pres deset ruznejch mailu (pripadne i proxy apod.)
  • Když vyhraju já, vykuchám z toho střeva a udělám si z toho luxusní barebone PC. *1*
  • Sr_Lobo
    Preji vyhru Karlu Drdovi aby moch po PSsiti sirit fasisticko-sovinistko-mysogenni prispevky ve skrytych neonacistickych sifrach a zastavat tak zajmy nas, perverznich uchylaku jenz se vyhradne a pouze sebeukajeji nad krvavejma cakancema ve hrach B-)
  • oktavius66
    Pokud se na mě usměje štěstí při této soutěži, tak na co budu mít chuť jako první, tak se proběhnu nahý kolem baráku a pak mě měsíc nikdo neuvidí, protože budu smažit až se z toho bude kuřit... *1*
  • Pokud jej vyhraju já tak provedu zničení kladivem a video umístím na YT pod názvem už jen 12999 *3*
    • TheGGG
      já pak zničím kladivem tebe a hodím to na Návrat do reality *3*
  • Pokud jej vyhraju, tak znovu provedu ten trik s klonováním, jak jsem to svého času předvedl s chlebem a rybou. A jakmile bude mít každý doma svůj playstation, na Zemi konečně jednou zavládne na vánoce mír.
    • TheGGG
      eště to udělej s xboxem a WiiU, pak už tu bude úplný nebe a diskuze pod YT budou z 95% mrtvý

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit