Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten ovladač se esteticky hodi jen na splachování záchodu v koupelně
  • Tento hnuso-nutricni ovladac si strcte treba do zadele! *2*
    • WhySoSad
      Tam ne, odtam očividně vypadl *1*
  • PravyMonty
    Buďme správní Češi a pojďme si zanadávat na to, že něco lze zdarma vyhrát!
    • Děláme to i my - Židé.
      • My pocitacovi hraci taky... a v jednom kuse!
  • Soutěž s Microsoftem o ovladače k Xboxu 360 s motivem Fable III

    Takhle by to napsal Čech, co umí česky. Ta vaše verze je jak z automatického překladače...
    • wizaard
      Problém je, že názvy produktů a firem se v oficiální komunikaci neskloňují (PR, marketing, soutěže, datasheety, ...). Tak to je, bylo a bude. Obchází se to ale takto: Soutěž se společností Microsoft o ovladače pro konzoli Xbox 360 s motivem Fable III. Jen je to trochu dlouhé...
  • seprah
    ne, že bych byl nějak odvařenej z toho vzhledu, ale vyloženě škaredý to taky není, nevím, co všichni máte.. navíc xbox ovladač by se mi náramně hodil k PC, takže zkusím štěstí ((:
    • snorgrind
      k PC pouze pokud se jedna o verzi s prijimacem, jinak se bude muset dokoupit *3*
      • seprah
        to není vůbec špatná připomínka. mohl by se někdo z redakce vyjádřit??
        • wizaard
          Samozřejmě - jak bys to chtěl s PC spojit? Je to bezdrátový ovladač komunikující na proprietární bezdrátové technologii a jeho konektor slouží pouze pro napájení, komunikace přes něj nejde.
        • http://www.amazon.com/Xbox-360-Branded-Fable-Controller-Wireless/dp/B0041OWQU8
          - Xbox 360 Wireless Gaming Receiver required (sold separately).

          Takže přijímač za pětikilo nutno dokoupit.
  • Carmamrdon
    Ten gamepad vypadá, jakoby ho někdo právě vytáhl z prd*le. Nejlepší je ten klasický bílý.
    • Veskoslav
      Jakákoliv bilá elektronika je zlo. Od klávesnice až po gamepad. Jde na tom absolutně vše vidět. Vypadá to sice pěkně, ale v rámci použitelnosti je lepší volit klasickou černou.
      • Carmamrdon
        S bílým gamepadem hraju už dlouhá léta a nic na něm vidět není. Možná by stačilo umýt si občas ruce... *3*
      • peaNutz
        Taky to preferuju všude černou. A x360 ovladač se mi i víc líbí esteticky v černé.
      • Cocra
        Co je mezi klávesnicí a gamepadem? Myš? :-)
    • Jack1947
      Prvni vec (komentar) se kterym od tebe muzu souhlasit. Poprve.
  • TheGGG
    celkem pěkné a vkusné
    • tobe by se libila i ta zlata verze vid? *11*
  • Hmm mě by se Gamepad hodil a pro Xbox jsou kompatibilní se všemi hrami, Jestli je to bluetooth tak by se perfektně hodil k tabletu, boužel celá hra Fable šla mimo mě
  • Eda.Frtan
    Jako nevím co s ovladači děláte, nebo kam si je strkáte, ale já mám ovladače všechny původní co jsem kupoval s konzolí...
    • irdzi
      No já už minimálně jeden odrovnal - prostě běžný opotřebení, k tomu pár pádů ... ne že by chcípnul kompletně, ale hraní na něm už není tak pohodlný a hrozně blbne připojení baterií ... což je opruz...
      Znám lidi, kteří upařili už dva kousky, ale to jsou docela extrémisti:)
      • Eda.Frtan
        Tak já jsem musel vyměnit analogový páčky, protože guma se z nich ošoupala(cena 2,50USD za renovaci je dobrá investice :-D ). Jinak ale drží. Ale jak říkáš, známej má už asi osmej...
  • No jako hodně štěstí do soutěže, ale ten ovladač je extrémně hnusnej.
    • Jenom ovladač? A konzoli si mám dokoupit? To je jako vyhrát klíče, ale bez automobilu.
      Hodně štěstí vám, kteří se zúčastníte.
      • XBOX gamepad je nejlepsi gamepad pro pc, takze se to sikne i bez konzole! Ty ses falesnej, Jesus je vsevedouci...
      • Xbox Gamepad je kompatibilní snad se vším pokud nemáš nějaký korejský přístroj což není ani PC ani NB ani Smartfone ani tablet, ale něco na čem jsi spustil internet. Konzole jsou stejně pro lamy. Když už konzoli tak tablet s HDMI a nemusíš valit 20 klacků do xbox one aby jsis vychutnal filmy v HD.
        • wizaard
          To bylo k tématu... ;-)
      • Spíš bych to přirovnal k benzínu. Je to jako koupit si benzín, ale nemít auto - můžeš ho použít třeba na motorku :)
      • irdzi
        Díky Ježíši :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit