Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co to tady melete o 1000kč atd,tam je všechno za microsoft body kde stojí 280kč 1000bobů a co sem se dočetl tak tam budou stat věci cca 10budů a tak
  • po precteni: "...status platícího hráče a spolu s tím třeba vzácné brnění, unikátní jednotky (např. ozbrojené slony)" jsem vybouchl smichy. dekuji - nechci
  • No jo :D tech mega monstrosity age :D:D:D
    To bude kravina za vsetky drobne, vy pridete s svojim free uctom a hodi vas to proti exotom s nejakou Hviezdou smrti z star wars :D:D:D:D, ale teraz vazne :X hlupe americke deti si kupia ten mega platinum acc alebo co to je a mi skromnejsi budeme mat iba staroveky egypt a grecko :+))))
    • Pride Tialk a seckych vypraska s tou svojou carovnou bakulou
  • pane boze co do staroveky strategie serou nejakej vesmirnej vek ? to fakt vubec neznici atmosferu staroveku kdyz tam budou litat lode nebo panacci s laserama.. :( Jinak podle obrazku pekny ;)
  • Tak to bude vyloženě vybalancovaný, výbornej platební model pro strategii, takže f2p hráč vyšle armádu vyzbrojenou klacky a kameny a potká premium hráče, který ho bude bombardovat z orbity *3* . Raději zůstanu u SC2. *5*
    • No já bych to tedy když už to posrali tak bych to udělal prostě na doby pro každého hráče stejně! *3*

      Epochy:
      I:Starověk: (kameny,oštěpi...)
      II:Středověk: (meče,luky,katapulty...)
      III:Renesance: (jednoduché pušky,děla...)
      IV:Současnost: (stíhačky,bombardéry...)
      V:Budoucnost: (vesmírné lodě,plazmové zbraně...)
      VI:Epická Budoucnost: (Bombardéry z orbitu,nano roboti,roboti...) No spíš EE 4 *3*
      • vsak jednotlive doby snad budou v ramci jedne hry ne ?
  • Mě je to stejně jedno, já si to stejně jako každej normální stáhnu z netu!! Na kradení není nic špatnýho, stejně je na tom postavenej celej kapitalismus, takže vlastně je to v pořádku...
    • Tak to dopadá, když někdo rád warez a k tomu neumí pořádně číst. Já bych ignoroval.
    • co to plácáš? hra je zadarmo a můžeš si připlatit za bonusy, jak sakra stáhneš bonusy když nezaplatíš? jéžiš
  • Wau konecne online free strategia aj ked nie uplne frreeee :D
    • Uvidíš že tě to zklame!
      • neviem preco ale asi tych 10% poctivych hracov SC2 to tiez nasralo ked na par dni vpodstate Blizz skoro odstavil SC2 kvoli cheaterom :D:D:D
  • Chtělo by to další offlinové Age of Empires, ve stylu dvojky i s věcmi přidanými datadiskem, třetí pokračování této série se mi už tak moc nelíbilo.
  • "...v základní verzi samozřejmě zdarma"
    Jasne. Dneska je kazda druha MMO hra ''zdarma''. Jen zapominaji dodat,ze ty free verze byvaji vetsinou nehratelne.
    • Nějak tak stejně je to většinou na nic protože bez tich placených předmětů si nezahraješ... radši si koupím 1000 kč než utrácet tisíce za dementní kraviny do hry!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit