Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prostě ty strategie ztrácejí svůj půvab!
  • Chápu dobře že do toho vesmíru to bude zas za prachy ?
  • "...v základní verzi samozřejmě zdarma"
    Jasne. Dneska je kazda druha MMO hra ''zdarma''. Jen zapominaji dodat,ze ty free verze byvaji vetsinou nehratelne.
    • Nějak tak stejně je to většinou na nic protože bez tich placených předmětů si nezahraješ... radši si koupím 1000 kč než utrácet tisíce za dementní kraviny do hry!
  • Tak to bude vyloženě vybalancovaný, výbornej platební model pro strategii, takže f2p hráč vyšle armádu vyzbrojenou klacky a kameny a potká premium hráče, který ho bude bombardovat z orbity *3* . Raději zůstanu u SC2. *5*
    • No já bych to tedy když už to posrali tak bych to udělal prostě na doby pro každého hráče stejně! *3*

      Epochy:
      I:Starověk: (kameny,oštěpi...)
      II:Středověk: (meče,luky,katapulty...)
      III:Renesance: (jednoduché pušky,děla...)
      IV:Současnost: (stíhačky,bombardéry...)
      V:Budoucnost: (vesmírné lodě,plazmové zbraně...)
      VI:Epická Budoucnost: (Bombardéry z orbitu,nano roboti,roboti...) No spíš EE 4 *3*
      • vsak jednotlive doby snad budou v ramci jedne hry ne ?
  • No jo :D tech mega monstrosity age :D:D:D
    To bude kravina za vsetky drobne, vy pridete s svojim free uctom a hodi vas to proti exotom s nejakou Hviezdou smrti z star wars :D:D:D:D, ale teraz vazne :X hlupe americke deti si kupia ten mega platinum acc alebo co to je a mi skromnejsi budeme mat iba staroveky egypt a grecko :+))))
  • Až do vesmírného věku ? heh..... To už to rovnou můžou nazvat Empire earth.. todle už neni Age of Empires :)
  • Chtělo by to další offlinové Age of Empires, ve stylu dvojky i s věcmi přidanými datadiskem, třetí pokračování této série se mi už tak moc nelíbilo.
  • po precteni: "...status platícího hráče a spolu s tím třeba vzácné brnění, unikátní jednotky (např. ozbrojené slony)" jsem vybouchl smichy. dekuji - nechci
  • pane boze co do staroveky strategie serou nejakej vesmirnej vek ? to fakt vubec neznici atmosferu staroveku kdyz tam budou litat lode nebo panacci s laserama.. :( Jinak podle obrazku pekny ;)
    • Pride Tialk a seckych vypraska s tou svojou carovnou bakulou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit