Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skaven

    alza, ty si fakt ani nie gasparek, ale skor dalsi nick stareho znameho 😈

  • radim.zaty

    To jako že to dělalo i když jsi vyměnil grafiku za jinou?

  • Vypada hodne lakave, ale pokud se potvrdi ty zvesti o microstutteringu kvuli malo pameti, tak radeji nasetrim na 2070. Ono tech 6 giga bude za chvili malo, zvlaste kdyz bych kartu kupoval kvuli 1440p rozliseni, ktere si take nejaky ten mega navic vezme.

  • dworkin

    >>I když se cenovka RTX 2060 přibližuje psychologické hranici high-engu, tedy 10 000 Kč<<

    Jednak teda upozornění na překlep a jednak high-end na poli grafických karet podle mě už dávno nezačíná na 10.000 Kč, bohužel.

  • Problém asi myslí v tom, že každá generácia doteraz ponúkala zvýšenie výkonu bez zvýšenia ceny, alebo s pomerovo malým zvýšením. 

    Otázka je či príde GTX11XX séria, ktorá by práve toto dosiahla.

  • alza.de, nejlevnejsi vega56 za 389 euro


    ty jsi fakt kasparek


    srovnavat novinku s nahodnou akci na kartu, kterou nikdo nekupuje

  • s tvym pokrivenym myslenim

  • skaven

    do ciech neviem, ale na slovensko je to cca 14€ za grafiku, a 10€ za cpu.

    jazykovu barieru cez internet neriesim, tiez napr po nemecky neviem, ale preboha, existuje google translator, ked toto ludia nezvladaju, nech vratia obcianky. reklamacie su bez problemov, sme jeden trh, plati tam tiez 2(3) roky zaruka, ako v celej EU

    minimalne by si  mohol v clanku uviest, ze sme v EU, a su aj dalsie moznosti a lepsie ceny.


  • skaven

    ved kazdy si zhodnoti co mu viac sadne. ked mu viac vyhovuje ta pohodlnost a + ceska a slovenska pridana hodnota k tovaru, je to jeho vec, ale netvarme sa ze je to tazke objednat z nemecka hocico. ja uz tak fungujem cca 3 roky, a bez problemov, aj reklamacia aj nakupy.

    ano, postovne na slovensko vyjde cca 13€-14€, do ciech by to malo byt menej, predpokladam, ale pri 40€ zlave za produkt sa to stale oplati

    btw, prve 2060 by som ani ja z nemecka nekupoval, kvoli tomu ako "horeli" 2080 a 2080ti, pockal by som, aka kvalitna rada grafik to je.

  • jiri.svak

    A přičetl jsi k tomu náklady na dopravu z Německa? Dopravuje vůbec takový obchod do Čech? A počítáš s tím, že existuje něco jako jazyková bariéra? A co reklamace?

    Článek pro české hráče bere v potaz české ceny, protože je to pro obyvatele ČR nejdostupnější volba. A nemusí to být zrovna czc, existuje spousta dalších možností, však je v článku popsáno, odkud beru ceny.


  • slusna karta, a az budou nereferencni verze, tak to bude jeste o dost lepsi

  • Jeden z duvodu muze byt snadnejsi reklamace a ze se ten trh poruchovymi produkty joo hemzi.

    Prijde ti grafika z Nemecka a nejede. No co, vratim ji, predpokladam, ze zaruku vraceni penez maji do x dni obdobnou. Ale jak se to resi s dopravnym, jestli maji support v Anglictine apod. jsou veci, ktere se mi uplne nechcou hledat/resit.

    Koupi PC HW v zahranici, pokud se nejedna treba o procesor, ktere poruchove nebyvaji vubec, se budu vzdy radeji vyhybat, neco jineho by bylo bydlet na hranicich, kde jejich pobocku najdu treba 50 km ode me.

  • Lukass

    Resil sem to pres pul roku,  uplne me to vycerpalo,  pc po reklamacich na diagnostice,  kupoval sem novy komponenty,  vsechno bez vysledku.

    Pokud te to zajima,  napis si do vyhledavace Nvidia 900 series shimmering.  Nebo Nvidia 1060 shimmering,  bad draw distance.

    Jedna se o problem ktere maji hromady lidi,  je to nejaky zasekly nastaveni v mezipameti GK,  kdy karta at menis detaily ve hre jak chces,  jede furt na low nastaveni,  neveril bych ze neco takovyho existuje,  dokud se me to nestalo.

    Zrejme to zpusobilo modovani GTA 5 a mozna i ENB.

  • skaven

    preco by sme sa mali bavit o ceskom trhu? o kolko klikov viac trva nakup z nemeckeho shopu nez ceskeho? a ved sme jeden trh, jedna unia, jeden narod... ehm :D

    mi to pride zvlastne, ze ked sa bavim na ceskom fore s ludmi, oni nakupuju len z czc.cz, a ked him hodim linku na lacnejsiu ponuku, tak odmietnu...tak su nauceni na ten jeden shop. hoci uz je predrazeny a oplati sa kupovat jedine akciove veci

    bola to akcia na mindfactory.de, cely vcerajsi den...teraz je zase bezna cena 349€ :)

    predvcerom bola akcia za 325€ ...mozes verit, a nemusis


    btw, teraz su tam akciove ryzeny r5 2600 za 139€ a r5 2600x za 195€

  • Johnny

    WAAAU!! Nová Generace grafických karet je výkonější než ta stará! Páni asi spadnu ze židle. A ještě stojí o 100 dolarů víc.. xD No neber to! Pokrok!

  • Jack1947

    Co tot vše nic si nanapsal... takže otázka zůstala nezodpovězená 😉

  • jiri.svak

    Hoď odkaz.

    (BTW: uvědomuješ si, že se bavíme o českém trhu, ano?)

  • skaven

    neviem s cim to ma suvisiet, ale urcite mi to vysvetlis :)


  • skaven

    marketing zeriem rano naobed a vecer :D


    vega56 v nemecku stoji 310€, to je bezkonkurencny pomer cena/vykon


  • tak urcite o 40% rychlejsi karta a ma bejt levnejsi nez upocena rx 590, to dava smysl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit