Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak mozna bych se k ni nevratil, ale ja se k ni jeste nedostal pres nedostatek casu... pochybuju, ze jsem jedinej.
    A obecne by mi to proste prislo slusny... Urcite by to nebyo nemozny, coz predvadi inxile.
  • Zrovna tohle jako problém fakt nevidím, zvlášť když tam přidávají takto nepodstatné věci, kvůli kterým se původní hráči ke hře moc nevrátí a zároveň už moc kopií navíc také na původních platformách neprodají. Jo, kdyby tam dali třeba novou příběhovou část nebo něco podobného, tak nic neřeknu, ale tady v tom fakt nevidím problém...
  • Inquisitor
    Je to tak, ale aspoň doufám, že by tím mohli vydělat na další pokračování. To bych jim to i odpustil :)
  • Sr_Lobo
    Když to položíš takhle tak je pravda, že to není úplně kosher..
  • Lukyz
    Přijde jenom mě jako pokrytectví, že si Revolution Software nechají zaplatit na KS vývoj BS5 od hráčů na PC/Mac a pak si díky těmto tržbám vydají "lepší" verzi na konzole? Nechci tady vyvolávat žádnej hejt, viděl bych to stejně i v opačném případě pokud by to nebylo způsobené omezením ze strany platformy, ale "přidání dodatečných animací a audia, sekci s obrázky postav a spoustu jiných vylepšení" mi přijde jako věc, která by šla (snad?) zahrnou i do updatu pro stávající vlastníky popř. vydáním nějaké Ehnaced, GOTY atd. edice.

    RS samozřejmě nikomu nic nedluží, ale nepřijde mi to zrovna jako dobrý přístup ke komunitě.
  • Animace jsou holt kvůli financím, 3D modely josu podstatně levnější než ruční animace.. Na první pohled mi dost vadily, ale během hraní jsem si celkem zvykl. Spíš vadil nijaký příběh s dost nudným zvratem ke konci (jestli se tomu tak dá vůbec říkat), plno postava a příběhových větví je jen nakousnuto, ale nedokončeno, atd. Cellkově jsem byl docela zklamán...
  • já jsem to hrál na vitě a fakt se mi to tam hrálo dobře... až na to že ten příběh není nic moc a je to celý takový laciný
  • První Broken Sword je pořád nej.
  • Sr_Lobo
    ...a místo těch divnejch 3d modelů postav se vrátit, ke starým dobrým ručně kresleným animacím. Tohle byla totiž dle mého jediná hlavní chyba posledního Sworda.
  • Skvělá nabídka, osobně sice nevyužiju, protože mám již dohráno (BTW. jak adventury prakticky nehraju, tak tohle jsem si užil), ale jelikož na obou konzolích moc advetur není, jsem si jist, že nějaký prachy navíc určitě vydělají.
    Mohli by se ale pustit zas do dalšího dílu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit