Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • homeles8
    Paráda, po češtině už jenom čekám tady na ten patch, abych si to moh konečně zahrát.
  • Kdybych chtěl trollovat, tak napišu, že to je házení perel sviním, ale trollovat nechci, takže přeju konzolistům příjemnou zábavu u tohoto kvalitního RPG :)
    • konzolovy publikum podobnou hru absolutne neoceni, tam maji radi ty cinematic experience na jedno odpoledne, ktery se idealne hraje samo a je potreba jen sem tam nejakej QTE

      ...a navic bez cestiny
      • Ne? Ocenil jsem ji 315 dolary příspěvku na druhý díl. Taky ji mám koupenou na Steamu i GoG za plnou cenu. Kolik lidí z PC Master Race, co se tady naváží do konzolistů, ji ocenilo alespoň jedním zaplacením plné ceny?

        To je totiž jedniný ocenění, které autory zajímá.

        I když pravda, já nejsem typický konzolista, protože mám doma lepší PC než drtivá většina PCčkárů. A z názorů lidí, co se hlásí k PC Master Race (spíš Notebook Master Race, že jo?) je mi špatně.
      • Legracni je, ze jeden z argumentu pro pc hrani je, ze je tam lokalizovano vice her nez na konzolich, takze ti jazykove nevybaveni se spise soustredi na pc :-).
      • Kr.Pa
        Je videt ze konzolisti jsou barbari, kteri neumi ani jednoduchou anglictinu ze....
        • nehazel bych je vsechny do jednoho pytle, nekteri umi i cist
  • a kdyz uz jste u toho, mohli by jste nejak vylepsit ten klikaci system, takhle si tady nejaky loupaci zvysuji ego naklikavanim
    • no a? Když to někoho baví?
    • Přestaň psát sr@čky, přestaň brečet jako pokálené děcko, zační se chovat jako chlap, respektuj ostatní platformy a nebudeš mít mínuska.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit