Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LBA 2 je jedna z mých nejoblíbenějších her všech dob. K jedničce jsem se dostal až před pár lety a celkem mě zklamala svoji neférovou obtížností. Nicméně poctivě jsem ji dohrál a nelituji. Škoda, že trojky se už asi nikdy nedočkáme.
  • Jedna z absolutnich srdcovek. Pro me male "ja" tezka jak pytel olova, nadherna jak slunicko na modrem nebi, kouzelnejsi nez nejspicatejsi Gandalfuv klobouk, zabavnejsi nez vsechny horske drahy z rollecoaster tycoonu. Little Big Adventure.
  • kde jsou ty časy, kdy jsme spolu s bráchou hrávali LBA1 a pak i LBA2. Kdo by si nepamatoval Twinsena, ty slony, totalitní režim, a celou tu zcela podivnou planetu, kde se hra odehrává. Jen vím, že hra byla dost těžká. Žánrově je to spíš kombinace arkády a adventury, tj. je tam hodně akce, skákání, vyžaduje to obratnost.
    • LBA2 byla jedna z prvních (ne-li první) originálek, co jsem si koupil, objednal z netu a natěšeně čekal, až ji pošta donese... naprosto fantastická věc, trochu mi u toho prvního dílu teď chybí to 3D...
      • Já jsem si naopak přál celou dvojku ve 2D
  • mozna byt to chtelo do nadpisu nejak zminit, ze jde o retro gamesplay.
    • aha, aprdon. to neni aktualni gamesplay *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit