Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fakt me strasne moc drazdi ten "Cesko = Rusko/SSSR" (respektive cokoliv na vychod od Nemecka = Rusko) syndrom, co vuci nam zapadni svet ma.
    • Vzhledem k naší vrcholné reprezentaci se není co divit.
    • Magister_Peditum
      Chápu, že sehnat dabéry s českým akcentem je asi na Západě oproti dabérům s ruským problém, ale když už zvolili Prahu kvůli její "exotice", jak se zmínili v jednom z předešlých videí, tak se tím jejím "poruštěním" o část kouzla připravili. Myslím si, že pro spoustu zahraničních hráčů by bylo mnohem víc fascinující poslouchat typickou českou czenglish, než "zase další z nekonečné řady ruských přízvuků".
      • Já si myslím, že zahraničním hráčům je to ukradený. Stejně většina z nich nepozná rozdíl. Když se s někým bavím v Americe, většinou si podle přízvuku myslí, že jsem z Ruska.
        • cumpi3
          protoze neznaji Polsko :D ja zil v Anglii a byl jsem podle prizvuku Polak
          • To je to o čem mluvím. V anglii to bylo to samé. Ač se to mnohým patriotum nemusí líbit, tak ten přízvuk je dost podobný, ať jde o Čechy, Poláky, Rusy, Slováky... Je to stejné jako když většina Evropanů nepozná rozdíl mezi japoncem, cinanem, nebo korejcem.
            • 456: pointa je stále stejná, kolik si myslíš, že se třeba na americkém trhu najde hráčů, kteří to poznají?
            • No to se snadno řekne, ale úplně pravda to není - východoslovanští mluvčí mají v angličtině daleko měkčí přízvuk, zatímco jižní nebo západní slovanští mluvčí ho mají takový hrubší. Hodně zjednodušeně u Rusa mluvícího v angličtině budou daleko víc znít "měkké" zvuky jako "j", "ň" a "ě" (konec konců tak to zní i v jejich mateřštině) a hodně měkčené nebo protažené souhlásky - takhle bez IPA znaků se to blbě naznačuje, ale Čech řekne "býr" zatímco u Rusa by to bylo "bjír". Co máme společné (a vlastně nejen Slované, ale hodně lidí na celém světě) je pak "d" nebo "t" nebo "dz" namísto "th" a hodně znělé "r".
            • Cinana od Japonce se da lehce odlisit, ale Korejce od Japonce je to trosku tezsi.
      • Myslim si dokonce, ze to jsou proste obycejni daberi, tedy jako anglicti mluvci a zadni rusko-akcentoidni lide. "Kluci, proste mluvte jako ti commies from Eastern Europe, ok?" "Jasne sefe."
  • Panebože, proč já do té diskuze na games zas a znovu lezu?!
  • Hra se odehrává v rusku?

    Asi v dnešním globalizovaném světě prostě není možné sehnat dabéra co umí česky a anglicky *15* A proto tam je nějaký sovět.
    • ano, odehrává se to v v ruské provincii. Je to dle skutečnosti a blizké budoucnosti, kdy Miloš Zeman znovu povolil vstoupit ruské tanky do ČR.

      https://twitter.com/prezidentmluvci?lang=cs

      Tady byly první náznaky, že prezident členského státu Evropské unie kouká na TV, kterou ovládá ruská cenzura. Bohužel jen málo lidí si to ho všimlo a tak začla druhá ruská okupace.
      • Alois: Ty seš zabijáček chlapče, mám z tebe dost :D :D
  • Hra vypadá moc pěkně a gameplay se mi taky líbí jen stále nechápu jaktože po tolika letech nejsou vývojáři schopni udělat lidskou pusu co se otvírá podle toho jak ten člvověk fakt mluví, nechci face capture ala l.a. noira ale sakra takovej kapr co jen otevírá pusu zatímco někdo mluví to je hrůza, ale není to jen deus ex, tenhle problém má obrosvký množství her a docela to rozhazuje při hraní
    • Mne sa strašne páčili ručne spravené animácie v dialógoch v Zaklínačovi 2.. niektoré scény vďaka tomu boli fakt fantastické.. taktiež to platí pre hry od Naughty Dog.. a asi najviac ma tie animácie z poslednej doby štvali u Life is Strange.. tam boli fakt hrozné, hlavne pred patchom, ktorý ich ako tak našťastie vylepšil.. a napríklad zase pri LA Noire tie animácie výrazov tváre boli super, ale ak kamera zaberala celú postavu, tak pohyb postavy - tým myslím hlavne gestikulovanie rukami - vyzeralo otrasne
      • myslel som v Zaklínačovi 3
  • Vogon
    Můj kamarád Vejklef se na hru taky těší.
  • A hele, SAPA *1*
  • Video jsem prosel jenom narychlo, skokove, ale ja tam zadnou Prahu nevidel. Jenom stale stejne vypadajici podzemi s obcasnym ceskym napisem. Je tam i neco zvenku?
    • Vypadalo to poměrně dost genericky Ale tohle je pořád jedna a ta samá mapa co byla ve všech trailerech, podle mě je dobře že nám neukáží všechno, respektive neukazují skoro nic. Ještě kdyby pořád nekecali ti dva trotl*vé absolutně o ničem, hned by to video bylo lepší.
    • v jinem videu jsou i nake ulicky ve dne .. a vypada to o dost lip *3*
    • Jo, hlavák.
  • jak by ta hra vypadala krasně kdyby se dělala přimo pro high end pc
    • Krasne, to jo, a vsech 10 masterejsu v Cechach, kterym by se to hejbalo by bylo spokojeno...
      • Nesuď všechny podle sebe
      • Graphics options, určitě si už o tom slyšel...
    • asi tak nějak https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e0/Win3x_Black_Screen_of_Death.gif
  • BoB.2
    Jaktože ty nápisy nejsou v azbuce?
  • Vypadá to docela zajímavě a dobře, ale zdáse mi, že je tam dost obrysů na objektech a to nejen u těch se kterými máte interakci. A taky ta zbraň mi přijde hrozně taková vykrojená a prkená....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit