Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Toe pořád řečí... Vydejte, dokažte. Dnes nevěřím ani jednomu z blábolů obsahující PR.
    • Co je PR? Dik
      • Public Relations. Oddělení zodpovědné za uklidňování veřejnosti.
        • :D já to spíš myslel jako Pre-Release (předvýdejní oddělení pro uklidňování/oblbování veřejnosti :)
          • V tomle případě to vyjde na stejno. Nějak se to asi prolíná s marketingem....
            • Ano. Každopádně ta zkratka smrdí tak jako tak.
        • Poslední dobou aspoň co se týká herního průmyslu, by se měla definice změnit na "oddělení zodpovědné za nasrávání veřejnosti." *1*
  • nebude Steam nebude BF 3
    • Mě to nes**e mám PS3 *1*
    • Nebude vyhra ve Sportce, nebude Ferrari *13* *1*
    • A navíc, co se týká mě, "bude Origin, nebude BF3".
  • Takže CoD neporazí a už vím proč. *1* Protože do Alfy zřejmě pozvali hráče co dřív hráli Battlefield 2 a to je ten problém. Hra bude odladěná podle těchto hráčů a ne podle lidí, co hrají CoD. Stejné to bude zřejmě v případě Bety, tam pokud se nepletu mají přednostní pozvánky majitelé předešlých Battlefieldů. Takže milé EA, ladíte hru podle špatného vzorku hráčů. Mělo to být půl na půl nebo spíš lehce ve prospěch pařmenů CoD. *5*
    • Jeste aby do Alfy pozvali hrace CoD, to jo udelal kozla zahradnikem.
    • Doufam, ze to co jsi napsal je pravda, protoze my hraci puvodnich BF chceme, aby to bylo co nejvic podobne puvodnim BF.
    • Proboha, tohle je nový bf a né cod. Takže proč by tam měli chodit lidi z codka? A že mají do bety šanci lidi co mají předešlé bfka, to dá rozum! zase jednou inteligentní codkař... *6*
      • loleq - UT player ?:)
      • A proc by tam lidi z CoD chodit nemeli?
        Nebo jako kdyz clovek hraje CoD, tak nemuze chtit hrat BF? Nebo je hrac CoD nejaky dusevni invalid, ktery by ten hrozne slozity a tezce realisticky BF nezvladl. Nebo...? *7*
        Rekni, co jeste nemuzu hrat, kdyz hraju CoD, abych si zbytecne nekupoval neco, co bych nezvladl...
        • V bete je vitan kazdy kdo ma o hru zajem a utahne mu ji PC ( konzole jdou mimo me). Akimbo, "kovbojska" brokovnice ani hafo stupidnich perku a killstreaku atd. tam tak jako tak nebude takze zadny problem. *5*
    • Do Alfy zvali náhodně, bylo to vidět na uniklejch videích, že to hrajou CoDkaři. A Do bety se dostane každej, ne jen pozvaní... Zase chytrák, proboha... *7*
    • To je tak trochu blábol. Pozvat do bety hráče(v mnoha případech fanoušky) konkurence by mohlo být kontraproduktivní, zvlášť když to má být pokračování Battlefieldu, ne CoDu. A prodeje bych s betatestingem fakt nespojoval, testují to lidi maximálně v řádu tisíců. A kampaň EA na tuto hru je podle mě taky pěkně postavená na hlavu, ale to už je jiná kapitola...
    • tak a teď čekej nájezd haterů !!!!!!!!!!!! :DDDDDDDD Pro mě za mě ať udelají třeaba gamu, do vydání toho už asi moc nestihnou. Až to vyjde tak se ukáže.
  • Tak jeste at zrusi pripadny autoheal a autorepair a budu spokojen *4* .
    • Hlavne me nastvali s tim ze nejdou zabit civilisti (ne ze bych to chtel ale....)
      • Kdyby o tom nemluvili a nebyla tam tahle možnost, nikdo by si nevšiml...
        • Kdyby tam nebyli civilisté, nikdo by o tom nemluvil. Ale oni tam jsou a mají ten obal co má ten lítající talíř ze StarTreku, jen mnohem lepší.
      • Jen si to přiznej chceš to.
    • a Hype.
    • a autoaim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit