Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    no je to obyčejný hazard. aneb jak někomu prodat něco, co ani nechce. ale tak už jsem GOGu dlouho žádné peníze neposlal, tak jsem to schválně prubnul (8x):
    Shadowrun Hong Kong - Extended Edition
    Republique
    Armikrog
    Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut
    Imperium Galactica II: Alliances
    Warlords Battlecry 3
    World in Conflict: Complete Edition
    Heroes of Might and Magic® 4: Complete
    - ty poslední 4 hry bych si asi nikdy nekoupil a hrát je patrně nikdy nebudu. HoMaM mám rád, ale jen třetí díl. suma sumárum jsem na tom nic nevydělal. dokážu si představit, že za těch 24 dolarů bych si koupil jednu hru, která by pro mě byla zajímavější. prostě hazard :) ale tak GOG jsem podpořil rád :)
    • Já ti nevim, spíš je to taková tombola. Vždycky prostě riskuješ gramofonovou desku s nahrávkou skotských dudáckých melodií...
      • ucho
        no tombola je taky hazard. tohle je prostě hazard jak vyšitej s tím, že je menší pravděpodobnost, že dostaneš hru, co tě zajímá, než hru, co tě nezajímá. ty hry vybrali ručně, tedy většinu jich tvoří hry, které za ty 3 dolary v akci seženeš tak jako tak. pak je tam pár výjimek. můžeš zkusit štěstí, že si vylosuješ tu zajímavější hru, ale je prostě větší pravděpodobnost, že dostaneš něco, co hrát nechceš, protože už bys to s větší pravděpodobností měl.
        jako je to zajímavá věc, je to zábava, jako každý hazard. ale platí zde to samé:
        - člověk by měl platit s tím, že ví, že se peníze nepromění na to, co chce, a dá se říct, že o ně přijde.
        - člověk by si měl kupovat, co chce, i když je to třeba trochu dražší, protože když bude kupovat i levný bordel, co ho nezajímá, ve finále za ty hry, co ho zajímají, zaplatí víc.

        no a proto jsou zmiňované prodeje náhodných klíčů taková kulišárna na lidi, jak jim prodat něco, co by si normálně nekoupili. teď je to zabalené do hezké piňata hry, ale ve finále je to ten hazard. ale tak třeba mě to přiměje zahrát hru, kterou bych normálně nehrál :)
        • victor
          Díky za vzorek.... Teď vím, že zajímavé věci ti nepadly a sám to pokoušet nebudu. Pro mne riziko nespokojenosti s losem převažuje nad šancí získat levněji nějaký z odříkaných kousků...
    • Já teda radši gog podpořím jindy. Hazard rozhodně podporovat nehodlám.
    • GOG si podpořil rád... *15* vidiš a já bych to v PC nechtěl *3*
      • ucho
        co konkrétně bys v PC nechtěl?
        • gog ...funguje to snad podobně jako steam ne? že tam musíš mít účet a na ni máš hry... te stránce moc nevěřím a mít další 1658460 účet kvůli hrám už nechci, zvlášť u nich...
          • Díky všem za odpověď. *4*
            • Přejmenuj se z Já na Kip Drordy
          • DwaR
            nie, nie je to ako steam. gog má vlastného klienta, ale ako ti už povedali, je dobrovoľný. nemusíš ho mať v PC. k svojim hrám sa pohodlne dostaneš cez web (stačí prehliadač a ten máš určite). + najväčšia výhoda gog-u = hry sú DRM Free, takže si ich kľudne môžeš sysliť doma na disku a nepotrebuješ net k ich spusteniu a hraniu.
          • může to fungovat jako steam, pokud chceš... ale nemusí - může to fungovat třeba jako humblebundle nebo podobná webovka, kam se přihlásíš, stáhneš si instalátor (můžeš si kamkoli zazálohovat), nainstaluješ a hraješ... aktualizace si stahuješ prostřednictvím patchů zase z webu, když vyjdou, klient neustále běžící v kompu je naprosto dobrovolnej, narozdíl od steamu
          • ucho
            to ale nemáš v PC... a bankovní účet máš? a jen jeden? nebo potřebuješ mít všechny peníze jen hotově?
          • Ja si nechavam posilat od jedny sluzby posilat hry postou, vzdycky musim prepsat nejaky ty papiry a pak si to ulozit, a je to super. Zadny smirovani a podobny hlouposti. Dneska jsem si dopsal po pouhych par letech Prince z Persie a na poste me uz ceka balik s prvnim Dishonored. Tesim se, az si ho za par let zahraju.
      • Ani mít nemusíš.
        To je na gogu to skvělý.
    • a games.cz to propaguje. nevím jestli je propagace hazardu nezletilým legalní.
      • Veskoslav
        Maxíčku, jdi hajat. Zase ti sestra nedala prášky.
  • CRYPT
    Jen tak mimochodem Deadlight je na gogu zdarma, takze get it FOR FREE
    • výborná hra, nedávno dohráno, zadarmo není co řešit, zahrajte :)
  • Mart9
    Právě jsem zjistil, že mi ten úžasný GOG z účtu vymazal Zaklínače 2, kterého jsem od nich před lety dostal za nějaké klikání na slevové akce. Podvodníci jsou to.
    • DwaR
      zaklínača 2 mám na svojom účte kúpeného, ale dvaja bratranci ho majú cez klikaciu akciu (asi tú istú čo ty) a obaja ho stále na účtoch majú. skús kontaktovať podporu. neverím, že by len tak. bez ničoho mazali hry z účtov.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit