Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mam rozehrano, jsem v prvni kapitole, musim zacit po instalaci patche 1.2 od zacatku?
    • Já nemusel :)
      • To jo, ale spíš jsem to myslel z toho hlediska, jestli se v té hře něco změní, když budu hrát od začátku, něco podstatného? Může se stát, že výchozí pozice některých věcí nebo nepřátel mohou být v nové verzi jinak, jenže můj save vznikl za 1.1, takže to tam nebude, a tak podobně.
        • Jo takhle, hmm jo to mas pravdu to me v tu chvili nenapadlo. Tak to netusim :) Ja pojedu dal.
  • Dal jsem upravit a hodilo to další příspevek. Sory za spam.
  • Po stažení patche 1.2 má Geralt na hlavě kapuci a za boha nemužu přijít na to jak ji sundat. xD Neví tu někdo jak?
    • Kapuci má jenom když nosí brnění Modrých pruhů.Takže mu je sundej a bude to ;) Já mu je ale sundám až najdu něco lepšího.Dá se docela dost vylepšit :)
      • Je tam vice armoru s kapucí, i ten z Kayrana napriklad :)
        • Tak to sorry ;) Já jsem na začátku 2. akpitoly takže jsem na moc armorů nenarazli.
    • Sundat mu brneni s kapuci? Jinak tvuj prispevek nechapu.
  • Po stažení patche 1.2 má Geralt na hlavě kapuci a za boha nemužu přijít jak ji sunat. xD Ví tu někdo jak?
  • Na ten patch jsem čekal jak na smilování.Hraju totiž na gamepadu a patch 1.1 zrušil použití analogů ve hře což byl celkem opruz.Naštěstí jsem měl už dohráno,ale tohle je hra minimálně na dvě zahrání.Teď už funguje vše jak má takže jedéééééém:-)Miluju Zaklínačův svět jednička je asi lepší,ale tohle se taky povedlo,škoda že to není delší.
  • Mno podle changelogu mi porad fullscreen nepojede... ach jo. Mno stejne je to pro me tak rikajic s krizkem po funuse...
    • zkus toto http://flawlesswidescreen.org/
      funguje to perfektně , zatím jenom pro patch 1.1
  • Co máte s tím poměrem 16:10, na notebooku mám 1280:800 (16:10) a i monitor k němu píchlej 1680:1050 (16:10) a žádný černý pruhy nemám. Že byste měli problémy s grafickými ovladači?

    P.S. http://en.wikipedia.org/wiki/Display_resolution
    • Cosi
      Hry si berou poměr stran podle sebe, každá jinak. Crysis mi psal monitor 16:9 a Dragon age II píše 16:10. Zkoušeno na monitorech 1440x990 a notebooku s 1366x768. Je možný že i podle grafických karet se to může měnit nebo podle ovladačů.
    • Bud mas nastavene blbe rozliseni, nebo kecas, protoze 16:10, 4:3 a 5:4 dela pruhy vsem.
    • Tak to mas asi ve hre spatne nastaveni rozliseni *1* pac u pomeru stran 16x10 a 4x3 jsou stale cerne pruhy.
  • Dohral jsem to jednou s hryzanim a docela obtížnym začátkem, ale teď jsem to rozjel podruhý a luxus žádný hryzání, dlouhý načítání, obtížnost na začátku se taky snížila což je jen dobře :) opravdu klobouk dolu
    • Sem rád, že sis to užil bez hryzání, ale ta obtížnost mohla jít dál... ne dolů, bral bych v dalším patchi ještě mezistupeň mezi vysokou a tou poslední, nevím jak se jmenuje, ale ta mě zase neláka kvůli "real" smrti....
  • presne...tak pokaslali to rozlisenie...tiez hram na notase a musim to mat kvoli ich neschopnosti v pidi okienku,,,,takisto i na stolnom kompe......ako to je zakladna vec,,,nie pridavat ucesy....a hento su zadarmo DLC? sak to je len hrba zbytocnosti do inventara.....
  • odpoviem ti strucne a pravdivo - neni, vela ludi na to caka, nie je normalne aby ked dam ine rozlisenie ako s pomerom stran 16:9 hra bola zo vsetkych stran oramovana ciernym pruhmi.. a kedze najnizsie rozlisenei je 1280:720 a kedze hram na notebooku by som to rad stiahol este nizsie kvoli viac FPS... no v hrat to v pidi okne tiez nechcem takze mi neostava len cakat, este najprv pomenia geraltovi spodne pradlo a mozno v patchi cislo 1.8 sa konecne dockam
    • Nemozes predsa tvorcov vinit za svoj nedostatocny hardware?
      • ja ich za to nevinim, ja ich vinim za to ze v tej hre nefunguju veci tak ako maju a robia si betatest na zakaznikoch. laskavo neprekrucaj moje slova
        • Myslim, ze to, ze jedina chyba hry Zaklinac 2 podla teba je neplilisna kompatibilita s notebookmi, aj ked podla obrazku ktory si poskytol je hra stale prudko hratelna, je pre tvorcov celkom pochvala *1* Prepac ze s tebou nesucitim ale tvoje staznosti mi pridu naozaj elkom komicke... Zahraj si na poriadnom stroji (s normalnym monitorom), pockaj si na konzolovy port, alebo skutocne na "patch 1.8". Nesnazim as CD projekt ospravedlnovat, ale vady ktore nijako neovplivnuju gameplay, dojem z hry ci vizualnu stranku hry, ma skutocne nestvu. Uz aspon viem ze na svete je aspon jeden clovek ktoreho ano, dakujem za rozsirenie obzorov.
          • Nechcem ta urazit ale tazko sa s tebou komunikuje lebo tu odvodzujes vyvodzujes a argumentujes totalnymi volovinami. Ja si vobec nemyslim ze jedina chyba je nekompatibilita s notebookmi - o notebookoch som ani necekol, mne ide o rozlisenia a ich nepodporu. Ma kopu inych chyb ktore fixuju, to im neberem, ale aby bol clovek obmedzovany na jeden typ rozlisenia je zda sa mi dost povrchne.
            Nehovor mi na com si to mam zahrat, to nie je vobec normalny argument. Nemam peniaze na nieco ine, som rad ze som ich financne podporil lebo si to zasluzia a ty mi este napises toto? Opat zdoraznujem ze je to ich lajdackostou s nepodporovanim inych rozliseni nie mojim HW.
            To ze mam FPS ake mam mi dojem z hry a celkovy gameplay celkom ovplyvnuje, preto to riesim, vies? Inak ma grafika netrapi a pre mna je to jedna z poslednych zloziek hry ktoru potrebujem k dobremu hraniu. Ale proste mi vadi ked mi ide hra v okienku a som teda nuteny dat vyssie rozlisenie = menej fps. Chapes? Uz sa nehraj na Dr. Philla na neprekrucaj co pisem, uz som ti to raz napisal
            • Proč sis raději nekoupil slušný PC a naprosto obyčejný notebook? Mnoho lidí to tak dělá, že když nemají moc peněz, tak zvolí tu nejoptimálnější volbu - kterou rozhodně notebook není. A s podobnou lištou jsem hrál vcelku dlouho a nikdy jsem si na ni nestěžoval. Pokud nemáš 12' monitor (u notebooku), tak to nemůže být tak malé, aby to vadilo.
    • Joha
      Nemaju to nahodou aj vsetky casti Assassin's Creed a takisto F.E.A.R. 2? Ako to ze s tym sa ludia zmierili?
      • hej? takto http://imageshack.us/f/577/beznzvumm.jpg/ ? bud si nabuducej precitaj presne co pisem alebo ak to tak tie hry naozaj maju tak tych ludi co to kupili uprimne lutujem
        • Pokud hraješ takhle, tak máš bezpochyby blbě nastavený ovladače. Tohle rozhodně není chyba CDP. *7*
          Nápověda pro atinu: najdi v catalyst control centru "image scaling" a místo "use centered timings" zvol jednu ze zbývajícíh možností:
          "maintain aspect ratio" roztáhne aplikaci tak, že nezmění poměr stran
          "scale image to full panel size" udělá přesně to co říká
          Pro jinou grafiku hledej nápovědu jinde, zkus třeba googlit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit