Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Technicky ale slabá. Jinak super

  • Backer není přímý člen vývoje! Za svou podporu v závislosti na výši dostává bonusy, případně speciální poděkování, ale pořád je to jen zákazník kupující early access a tak by to mělo zůstat! Interní videoblogy jen pro backery by bylo mrhání silami a naprosto nesmyslná činnost. 

  • Cajicek

    Komentář nechápu, ta hra je super :)

  • Cajicek

    Diky za radu :)

  • TheGGG

    vávra si mě získal svými politickými názory a tím, jak úžasně rozdrtil před vydáním KCD americké pisálky a journalisty na twitteru... KCD byla taková 7/10 hra, no nebylo to špatné, ale tak mělo to své mouchy, ale Vávrovi fandím, v názorech na hry je sice mimo, ale jinak se vyzná

  • Věřte mi, že jsem jich viděl víc než Vy. Film byl pěkné shrnutí. V době Kickstarteru jsem dokument chápal jako nahlédnutí pod pokličku pro backery. Tedy pohled na známé věci (z veřejných videí) z druhé strany. Množství uveřejněných videí a blogů je v porovnání s ostatními obdivuhodné. Pro mne je backer člověk, který by za jiných okolností chtěl být přímým účastnikem vývoje. Finance jsou pak formou podpory projektu, za který chce získat pocit, který má regulérní člen týmu. Doufám, že je teď srozumitelnější, kde ještě vidím potenciál na zlepšení ;)

  • risa2000

    Patriku, takžes napsal článek o tom, jak ti nedošlo DVD s filmem, jaké problémy provázely release na Steamu (ještě včera se to vyřešilo) a že doufáš, že to bude fungovat, a o vlastním videu ani slovo. Přitom bych čekal, že právě toto bude hlavní náplň článku a to všechno ostatní bude jen takový dovětek poplatný době (pokud už máš potřeba o tom psát).

  • Paul_cz

    Na youtube channelu warhorse je spousta updatů z dob vývoje..

  • Paulcz

    Co myslíš? :)

  • Jack1947

    To je hezké od Vávry. Zároven s tím co jsem četl v Levelu mě překvapilo čím vyučený Vávra vůbec je to o to více kam to dotáhl.

  • Měl byste dostat jako backer email. Tam je proklik. Pokud ne, staci jit na www KCD a v profilu si nastavit propojení se Steam uctem (klikem). A pak uz jen v klientu Steam v sekci Videa pustit.

  • Cajicek

    Jak si to mam aktivovat jako backer?? ;)


  • iSpirit

    Tohle je jako vtip? Myslím, ze kruh se uzavřel. Vávra nemá kam už klesnout.

  • Video je pěkné, hezký dárek před Vánoci. Asi 90 min není moc, ale kluci z Vortexu odvedli dobrou práci, takže  to nakonec vůbec nevadilo (bez hluchých míst, shrnující, s občasnými novými informacemi, spoustou zajimavých nápadů a celkově dobrou koncepcí). Včerejší problémy s aktivací pro backery ze strany Steamu už jsou odstraněny. Delší doba čekání na uvedení videa je nakonec s odstupem také v pohodě. Mám asi jedinou subjektivní výhradu. Jako backer (Earl) jsem měl zájem spíš o pravidelné interni videoblogy v průběhu vývoje (jako měl třeba kritizovaný Tim Schaffer), než o hodnotící video natočené z 90% v roce 2018. Třeba příšte ;) Ale i za něj díky a hezké Vánoce všem.

  • Ahra už je hotová, nebo stále beta?

  • booczech

    Sakryš, nejvíc bych na to koukl, ale dávat 5 éček nechci. :/ KCD jsem podpořil koupí na Steamu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit