Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tohle se proboha melo instalovat as s datadiskem taky me nasralo tahat 5.3 giga patch a dalsich 1.6 giga naslednej patch od toho si kupuju krabici aby sem tohle nemusel tahat
  • co to tady melee bože hraju na ofiku jakej warezak. mam rychlej net ale ten blizní downloader je uplně k ..............
  • Doufam ze se dockame i clanku o jinych mmorpg. Narazim hlavne na druhou celosvetove nejhranejsi - Lineage II. U ktere mimochodem vychazi nove chronicle co rok...
    • sleepless
      Jak uz jsem psal v jine diskusi, nelze bohuzel sledovat a vcas zachytit vsechno. Pokud redakci pomuzete svymi tipy na zajimave/dulezite (ale ty opravdu dulezite) udalosti, tykajici se vasi oblibene hry, budeme jen radi.
      • No výborně, a kam tyhle tipy mám psát? Když jsem je psal do sekce novinek na 'fóru' starých stránek, tak mi nepřišlo, že by tomu někdo věnoval větší pozornost.
        • sleepless
          Na foru se neco takoveho velmi rychle ztrati, cili namety a podnety posilat primo na: games@tiscalimedia.cz
          • Ó děkuji.
  • stahovat 5.5gb je peklo pak 2 hodiny patchovat ještě větší a ted další hodina stahovat další 1.6gb užasné *12*
    • cože těch 1.6gb se stahnout bokem neda což me pravě nejvic vadí i když tvrděj že věčí stand alone patche budou davat na mirrory
    • co to meleš? kdybys nebyl warezak tak to mas bez problemu
      • kostejnesmrtelny
        Bohužel to tak není.
        Ten Blizzardí downloader je jedna z mála věcí, který mě na WoW opravdu hodně vadí. Patch byl připravenej k downloadu cca 3 týdny předem, a za celou tu dobu se mi z něj stáhlo asi tak 35%. Včera přijdu domů, pustím PC a odhadovanej čas stažení je nádherných 48 hodin.

        Pro případný chytráky co by chtěli komentovat moje připojení k netu: následně jsem se nasral, našel na wow-wiki seznam neoficiálních mirrorů (http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors) a stáhl celej 5GB patch za 48 minut.

        Ten downloader je s prominutím úplně k hovnu.
        • Souhlasim s tebou sestro ! *1* *1* *1* *1*
          (Stou sestrou to nemyslím važne *3* *1* )
        • Vždy máš možnost si ty patche stáhnout bokem, například tady
          http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors

          Novej streamovací downloader je jedna z nejlepších věcí co do WOW přidali, 15GB betu jsem mohl hrát po 15 minutách stahování...
          • kostejnesmrtelny
            No však to píšu, že jsem to tak nakonec udělal. Ale v pořádku mi to teda zrovna nepřijde.
            Možnost hrát, zatímco se stahujou data je určitě krok správným směrem, ale jak je kristapána možný, že v šest odpoledne, tedy v době, kdy každej hráč v Evropě stahuje patch mám rychlost stahování přes P2P 16 kB/s?
            • Mozna bych uvazoval, neni-li na vine P2P regulace tveho ISP.
            • Mě nikdy starej P2P downloader dobře nefungoval a než abych kvůli tomu nastavoval firewall , tak jsem to radši stahnul rychleji bokem, s tím novým jsem ale neměl nikdy problém. Každopádně pokud by tě to zajímalo, tak na fórech určitě najdeš, jak to rozchodit.
      • Ty čendo čítaš vôbec? Choď si kúpiť do tesca nejaké patche..
      • Je vidět, že jsi tu hru ani neviděl. Tak se uklidni.
      • Ale WoW se dá stáhnout i z oficiálních stránek *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit