Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidičky, poradí někdo, kde stáhnout plnou hru? Díky moc.
  • čau, můžete mi někdo poradit, kde jste tu hru stáhli, všude je jenom demo a plná verze nikde :( díky, chtěla bych si to zahrát..Díky dík
  • Mam plnou hru a nemužu přijí na to jak se dostat přes toho psa. Prosím poraďte *13*
    • ahoj kde jste stáhli prosím plnou hru? díky malá to shání a nic:-)
      • Ahoj zkus tenhle odkaz:
        http://plnehry.idnes.cz/kulivocko-na-skok-do-pohadkoveho-sveta-dy4-/Clanek.aspx?c=A121011_222631_bw-plnehry-arkady_hau
    • čau, nemůžeš mi prosím poradit, kde hru stáhnout?? Díky
    • a zkusil jsi prozkoumat předměty v inventáři?
  • Jde musíš tam dát papír a polínko
    • kde seženu papír? u vědmy v chatrči nejde sebrat (pod zubama).
  • Hraju plnou hru a nemohu zapalit krb :(. v demu to slo, ale plna verze má vše překopané a ted nejde zapalit krb pomoci vypínače nevím jak dál :(
  • Kr.Pa
    To vyslo az ted ? Ja jsem to demo hral v kvetnu, nebo co to bylo ?
    • Ano, to bylo demo. Ted to tam celé změnili :-) takže to co bylo v demu je trochu jinak :-D
      • Phillios191
        To mi připomíná Freedom Fighters demo, kde ve stejné lokaci byl v demu kulomet (bylo tam víc změn, ale ted už nevím) a v plné ne :D ale tak to má být, aby člověk měl z finální verze nový zážitek a neměl to už z dema vyšlapaný
  • Amylee.Anderson
    Mě to připomíná takový ty debilné počítačově udělaný nový večerníčky...
  • ne
  • Phillios191
    Nemůžu si pomoct, ale šíleně mi ta hra připomína Poldu :)
    Musím pochválit grafika v týmu Fat Funky, odvedl skvělou práci. Hudba je taky zajímavá jen bych trochu vypiloval dabing, na kluka mi přijde až moc lehký, ale neva, je to tím zajímavý. Mám velkou radost, když vidím co naši kutí, tento tým budu rozhodně podporovat :)
  • meatball
    Demo mě *trochu* nudilo, ale stejně si to koupím, i kdyby jenom jako podporu žánru v tuzemských krajích.
    • Demo bylo sem tam utahané, souhlas. Kámoš ale říkal, že tam ty texty už jsou jiné... uvidím, zahraju si to až s přítelkyní hezky večer :-D až nazdobím stromeček
    • lol
      • jindra.veliky
        jn fakt demence kdyz si chce nekdo koupit hru jen proto ze je to ceska hra *1* jeste k tomu kdyz ho vubec nebavi
        • meatball
          Umíš číst?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit