Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • očividně ten člověk co to recenzuje to nehrál, dialogy jsou největší katastrofa a jsou velmi stupidní.
  • Ressuretcion mod byl ten nejslabší mód, který jsem měl tu smůlu hrát, naprosto amatérské a nezvládnuté. Dialogy a dějová stránka je velmi slabá. Tahle hra rozhodně není pro obsahově náročné hráče, jen to jen takový výkřik do tmy.
  • Vážení, jsem nadšený!
    starý dobrý fallout!
    Obdivuji tvůrce, že obětovali x hodin svého volného času, aby nás obdarovali :D
    smekám! *3*
  • Deever
    Dobrá práce!

    Mimochodem kdyby někdo nemohl na webu najít odkaz na stažení (jako já), tak vás to hodilo do anglické verze, ve které tenhle mod bude dostupný až časem. Chvilku mi trvalo, než mi došlo, že se mi záložka "Stažení" prostě ukáže jen v české verzi. *4*
  • paci sa mi toto cele, aj to co vyprodukovali aj to ze konecne sa najde hra pri ktorej su 99% pozitivne komentare a nikto nehatuje nikoho = znak ze tato hra bola vzdy a vzdy bude #1 v ociach najsilnejsich fajnsmekrov :) ... plus by som tiez samozrejme rad poslal nejaketo evricko tvorcom keby bola moznost.
  • se to skoro bojím zapnout.. bude mi hrozit dehydratace, podvýživa, vyhazov ze školy i z práce...hmhmm musim jít předtím nakoupit :]
  • Když sem si vzpomněl na ty hodiny u Fallouta, projel mi mráz po zádech. Podle komentářů se obávam, že se dneska v noci moc nevyspim ..
  • Vidlevkrku
    Je to paráda :-) Mám Fallout a Fallout 2 projety křižem krážem a pořád jsem doufal, že si ho někdy, po dlouhe době zahraju a třeba zapomenu co mám kde hledat a jak ho mám hrát :-) Samozřejme jsem nezapomněl, ale misto toho teď vyšlo toto. Upřimně a hluboce děkuji všem tvůrcům teto modifikace, že mi připomněli ty bezesné noci mého mládí, kdy jsem se vymlouval na nemoc, abych nemusel do školy a moh bych pařit Fallouta :-) V době AAA her je to pro mě pořád modla, myslím že nejsem jediny a oceňuju výdrž a nervy autoru, díky nim mám možnost se znovu zabořit do té atmosféry, kterou mi nikdy žádná jiná hra nedokázala navodit! *1* *1* *1*
  • No, chtěl jsem to jen tak na hodinku vyzkoušet. Ve výsledku mám pár hodin zpoždění do práce, 21 zmeškaných hovorů a pár naštvaných mailů. Přesně jako za starých časů *4*
  • Blby je, ze nekterym lidem to nehezky pada v soubojich a jinych situacich, bohuzel vcetne me. A to sem se tak bavil :(
    • smejki
      padá v soubojích, nebo padá při ukládání/načítání v průběhu soubojů? Protože tím druhým je Fallout známý. Neukládej během soubojů.
      • Ne, pada v prubehu souboju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit