Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Codex <3
  • A já myslel, že všechny PC hry jedou v 60 FPS ve 4K.
    • v 60 FPS a v 4K to nejede ani na 1080GTX, tady šmudlící jsou rádi za 30 FPS a FH, jen mají plnou hubu keců
      • Jo, taky si řikám, že je dobře, že je to tak shi*ově optimalizovaný. Co by výrobci konzolí dělali, kdyby hry běžely na PC tak jak mají. Pak by i kompletovaná šunka z Datartu běžela líp než konzole...
    • "A já myslel..."

      Nepřeceňuj se.
    • Po pár patchích v podstatě ano. Konzolím ani ty patche nepomůžou dostat se přes magických 35 fps :D
      • a po pár týdnech je ti stejně u zadku, jestli jsi hru hrál v 4K nebo ve FH či v 30FPS... Stejně jde o zážitek, co ti hra nabídla. Taková SOMA vypadá jako celek výborně, koho sere nějaká sem tam low res textura, koho sere 30 FPS, ta hra mi nabídla dostatečnou kvalitu aniž bych musel řešit technické věci hry a o tom by to mělo být kluci a děvčata.
        • no každý si potrpí na jinou kvalitu toho zážitku, to respektuji. Někomu stačí míň, někdo potřebuje víc. á potřebuju víc, takže páčkovač leda na plošinovky, sportovní a párty hry.
        • Někomu stačí kinorip na tabletu, někdo radši blueray na plazmě. Na zážitek to nemá vliv... *15*
  • Chtěl bych viděl ty lidi co tohle pustí. To musí být kvalitní pracovníci. Vydat špatný produkt a to záměrně. Vědí, že to je špatné. Když si neumí obhájit to, že špatné věci se nevydávají (a tohle je přímo rozbité), tak to jsou diletanti.

    *15* takové určitě znova někde naberou.....
    • Než někdo bude zase tvrdit, jak za to to nějaký programátor nemůže, on jen plnil rozkazy a rozkaz zněl pustit to a nehledět na stav....

      Tak řeknu jednu věc. Je to také jeho chyba. Stejně jako v restauraci kvalitní kuchař nikdy nevydá špatné jídlo i kdyby se manažer stavěl na hlavu. Raději odejde a jde jinam za lepším. Jakmile by to vydal, tak sklouzne do třídy nekvalitních pracovníků a z toho neudělá díru do světa. Bude to další šmejd co dělá šmejdy a ví o tom.

      Tedy jestli se tam někdo klepal a raději to vydal blbě i když to věděl. Je to šmejd na vyhození. I v armádě nejde kecat, že jsem plnil rozkaz i když byl blbě. To říkali Němci po válce také...
      • Zajímalo by mě, jestli jsi někdy dělal programátora, kuchaře nebo stráž v koncentráku.

        Nebo obecně vzato, alespoň někdy někde pracoval.

        Myslím, že ne.
  • Batman prostě nemá rád PC, nic víc za tím nehledejte...
    • Batcave určitě jede na Linuxu, ale furt PC *1*
  • Jo Telltale hype train už zpomaluje. Ty hry byly vždycky plytké a jen na hranici toho, co se dá považovat za hru. Teď když to sekaj jak Baťa cvičky se to holt už musí nějak projevit. Doufám, že se TT napraví a nebudou jen těžit na známých značkách a ultimátní multiplatformnosti...
    • "nebudou jen těžit na známých značkách"

      Vždyť Telltale existuje jenom proto, aby dělalo licencovaný adventury *1*
    • A to by člověk řekl že jim dal Life is Strange dost přes hubu ale hoši z Telltale ne , oni se řítí do záhuby rychlejí než EA a Ubi dohromady
      • Life is Tumblr dal někomu přes hubu? Myslíte tu hru kdy možnosti nemají na konci absolutně žádný význam? Buď zničíte vše, nebo resetujete celou story... To i TT hry mají větší "dopad" na konci.
  • Optimalizace je fakt průser, rozjedu všechny nejnovější hry na ultra, tady při každé změně kamery nebo scény klesnou fps na 2-5 a to se fakt nedá, když se hra každejch 30 sekund na chvíli freezne... vypadá to na můj první refund, hru kterou vydají by neměla mít problémy a né, že hned první den vyjde patch kterej nic nespraví, je to fakt na pytel, přece jak to můžou vydat, když vědí, že to je takhle problémoví, vždyť tim škodej hlavně samy sobě... nechápu.
    • *problémový *1*
      • ,,problemove,, a ,,skodi sami sobe,, :)
  • SalemCZ
    Tak že to stáhnout ze Steamu a vydají za půlroku ve stejným stavu jako je to teď?
  • Lukyz
    Tahle hra je bohužel fakt podprůměr *9*
    Technický zpracování mi chvílemi přijde horší jak u prvních WD, příběh je tak 50:50, dabing má taky dost kolísavý kvality a jde opravdu o interaktivní film! Celkově je tam tak 5min gameplaye, 10min QTE a zbytek jen sledujete film a sem tam vyberete odpověď.

    Z dílny TT jsem hrál akorát první WD, ale tam jste alespoň s Leem prozkoumali pár předmětů, k postavám museli zajít, sem tam nějaká jednodušší hádanka, ale v téhle "hře" opravdu pohybujete postavou v celku tak 5min *7*
    • Som čítal, že sú tam aj situácie, kde ako Batman hráč robí detektívnu prácu a že to je vcelku dobre spracované..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit