Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no každý si potrpí na jinou kvalitu toho zážitku, to respektuji. Někomu stačí míň, někdo potřebuje víc. á potřebuju víc, takže páčkovač leda na plošinovky, sportovní a párty hry.
  • Som čítal, že sú tam aj situácie, kde ako Batman hráč robí detektívnu prácu a že to je vcelku dobre spracované..
  • Jo, taky si řikám, že je dobře, že je to tak shi*ově optimalizovaný. Co by výrobci konzolí dělali, kdyby hry běžely na PC tak jak mají. Pak by i kompletovaná šunka z Datartu běžela líp než konzole...
  • v 60 FPS a v 4K to nejede ani na 1080GTX, tady šmudlící jsou rádi za 30 FPS a FH, jen mají plnou hubu keců
  • Někomu stačí kinorip na tabletu, někdo radši blueray na plazmě. Na zážitek to nemá vliv... *15*
  • "A já myslel..."

    Nepřeceňuj se.
  • a po pár týdnech je ti stejně u zadku, jestli jsi hru hrál v 4K nebo ve FH či v 30FPS... Stejně jde o zážitek, co ti hra nabídla. Taková SOMA vypadá jako celek výborně, koho sere nějaká sem tam low res textura, koho sere 30 FPS, ta hra mi nabídla dostatečnou kvalitu aniž bych musel řešit technické věci hry a o tom by to mělo být kluci a děvčata.
  • Life is Tumblr dal někomu přes hubu? Myslíte tu hru kdy možnosti nemají na konci absolutně žádný význam? Buď zničíte vše, nebo resetujete celou story... To i TT hry mají větší "dopad" na konci.
  • Codex <3
  • "nebudou jen těžit na známých značkách"

    Vždyť Telltale existuje jenom proto, aby dělalo licencovaný adventury *1*
  • Zajímalo by mě, jestli jsi někdy dělal programátora, kuchaře nebo stráž v koncentráku.

    Nebo obecně vzato, alespoň někdy někde pracoval.

    Myslím, že ne.
  • Po pár patchích v podstatě ano. Konzolím ani ty patche nepomůžou dostat se přes magických 35 fps :D
  • A já myslel, že všechny PC hry jedou v 60 FPS ve 4K.
  • Než někdo bude zase tvrdit, jak za to to nějaký programátor nemůže, on jen plnil rozkazy a rozkaz zněl pustit to a nehledět na stav....

    Tak řeknu jednu věc. Je to také jeho chyba. Stejně jako v restauraci kvalitní kuchař nikdy nevydá špatné jídlo i kdyby se manažer stavěl na hlavu. Raději odejde a jde jinam za lepším. Jakmile by to vydal, tak sklouzne do třídy nekvalitních pracovníků a z toho neudělá díru do světa. Bude to další šmejd co dělá šmejdy a ví o tom.

    Tedy jestli se tam někdo klepal a raději to vydal blbě i když to věděl. Je to šmejd na vyhození. I v armádě nejde kecat, že jsem plnil rozkaz i když byl blbě. To říkali Němci po válce také...
  • Chtěl bych viděl ty lidi co tohle pustí. To musí být kvalitní pracovníci. Vydat špatný produkt a to záměrně. Vědí, že to je špatné. Když si neumí obhájit to, že špatné věci se nevydávají (a tohle je přímo rozbité), tak to jsou diletanti.

    *15* takové určitě znova někde naberou.....
  • A to by člověk řekl že jim dal Life is Strange dost přes hubu ale hoši z Telltale ne , oni se řítí do záhuby rychlejí než EA a Ubi dohromady
  • Batcave určitě jede na Linuxu, ale furt PC *1*
  • Batman prostě nemá rád PC, nic víc za tím nehledejte...
  • Jo Telltale hype train už zpomaluje. Ty hry byly vždycky plytké a jen na hranici toho, co se dá považovat za hru. Teď když to sekaj jak Baťa cvičky se to holt už musí nějak projevit. Doufám, že se TT napraví a nebudou jen těžit na známých značkách a ultimátní multiplatformnosti...
  • ,,problemove,, a ,,skodi sami sobe,, :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit