Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *problémový *1*
  • Optimalizace je fakt průser, rozjedu všechny nejnovější hry na ultra, tady při každé změně kamery nebo scény klesnou fps na 2-5 a to se fakt nedá, když se hra každejch 30 sekund na chvíli freezne... vypadá to na můj první refund, hru kterou vydají by neměla mít problémy a né, že hned první den vyjde patch kterej nic nespraví, je to fakt na pytel, přece jak to můžou vydat, když vědí, že to je takhle problémoví, vždyť tim škodej hlavně samy sobě... nechápu.
  • SalemCZ
    Tak že to stáhnout ze Steamu a vydají za půlroku ve stejným stavu jako je to teď?
  • Lukyz
    Tahle hra je bohužel fakt podprůměr *9*
    Technický zpracování mi chvílemi přijde horší jak u prvních WD, příběh je tak 50:50, dabing má taky dost kolísavý kvality a jde opravdu o interaktivní film! Celkově je tam tak 5min gameplaye, 10min QTE a zbytek jen sledujete film a sem tam vyberete odpověď.

    Z dílny TT jsem hrál akorát první WD, ale tam jste alespoň s Leem prozkoumali pár předmětů, k postavám museli zajít, sem tam nějaká jednodušší hádanka, ale v téhle "hře" opravdu pohybujete postavou v celku tak 5min *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit