Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem to včera dohrál. Staty a skilly se dají zvednout při levelu. Jak se leze na střechu, jsem nepřišel. Protivníci křížovou střelbu mých žoldáků (dva čelně a dva z boku) nezvládli, což už rozhodně nerozchodí :) V nemocnici jsem našel oblíbenou MP5K. Nechybí humor - toaleťák, cool brýle, leták s Deidrannou a super zařízení k PC s DOS5.0 a win8.0 :)) Jinak pamatuje si někdo proč se říká Magicovi Magic? :)
  • Hele i pres vsechny chyby, ovladani atd. i simply love it. JA2 sem dojel i unfinished bussiness a tohle mi zatim prijde jako dustojny nastupce. Jenom skoda ze tam asi nebude multak, v menu sem ho nevidel. Ale pry ma byt JA online, tak snad to bude stat za to.
  • Tak steam demo už funguje a obsahuje češtinu *4*
  • Nezkoušel někdo, jestli si žoldáci zlepšují staty (INT, DEX, STR, AGI, ...) jako v JA2? Jde vylézt na střechu? Jde zvyšovat míření na úkor počtu výstřelů? Jinak zatím jsem vyzkoušel standardní sestavu = sniper + stealth s tlumičem + granátník + nějaká podpora. Funguje i taktika vlákat do pasti i taktika po jednom výstřelu hned změnit polohu (x,y,z). Protivníci jsou zatím lepší než moji žoldáci a to je dobře :) v JA2 byly lepší animace (kulhající, pád ze střechy, rozstřelení hlavy, pohyby do všech stran zároveň s mířením jedním směrem, apod.). Funguje tady "překvapení " jako v JA2? (Commandos 2 a datadisky byly taky dobré)
  • Tohle , že má za pár dní vyjít *7* ?!
    • Je to k neuvěření, ale bohužel. Musel jsem zamáčknout slzy....zklamání. Takových Bugu, minimum možností oproti JA2 v1.13. Jasně je to jen DEMO, plná hra bude obsahovat STRATEGICKOU část, ale ta taktická už se asi více-méně nezmění a jako skalní fanoušek musím říct, že mě hra velice zklamala. Škoda, že práva na značku dostala taková aušuská firma...
  • At to pojmenujou jinak prosim :-D Tohle si nemuze rikat remake JA2 preci... A spravne by tenhle kus softwaru nemel nest ani stejny nazev... po par minutach hrani jsem proste jen dostal chut si zahrat JA2 a nedelat kraviny...
  • Tak to plánování se mi moc líbí,hlavně ta synchronizace..dorej nápad i to dobře funguje a vypadá...Jinak grafika je dobrá jen ti vojáci mohli být více rozpohybovaní...zuky zbraní-luxus,chování Ai-no mohlo to být lepší...Ať už je to venku není co hrát .-)
    • Taky mi ten novej způsob hraní nevadí i když ten tahovej mi přišel lepší (člověk mohl vyřídit protivníky aniž by po něm mohli vystřelit). Taky mám trochu problém poznat jak moc je můj vojáček krytej, není tam nějaká klávesa která by ukázala kam vidí a může střílet?.
      Obtížnost mi přišla dobrá, zatím mě v té první misi nehorázně drtěj :)
      Takže se těším na plnou, už potřebuju novou gamesu jako sůl ;-)
  • nechal bych rozdrtit kouletumu kdo vymyslel to ovladani kamery
    • to jo, kamera bylo to jedine, co mi na tom demu vadilo. jinak to vypada zajimave, to rozdavani ukolu, synchronizace a tak. doufejme, ze s kamerou jeste do vydani plne verze neco udelaj.
  • Mají mít ty nepřátelé takovou odolnost? V demu jsem m14 muset vystřelit dost ran než jsem zabil jednoho panáka.
    • nevim .. synchronizovanym vystrelem dvou pistoli s tlumicem do hlavy z rozumne vzdalenosti jsem vojaka sundal na jeden (dvou)vystrel (2 kulky) .. ale na druhou stranu dragunovem do hlavy to chce taky 2 zasahy .. tohe by jeste meli doladit ..
  • Panove, je to tedy turn-based nebo jenom realtime s pauzou? Pokud pouze realtime tak to ani demo stahovat nemusim *11*
    • realtime s pauzou, ve ktere muzes naklikat prikazy ... ale neni to zas tak strasne .. je to dynamictejsi, ovlada se to dobre .. chtelo by to doladit nejake prvky, zapnout AI (alespon kdyz nekoho byt s tlumicem zastrelim 3 metry od jineho borce, tak ten zivy by se mohl alespon rozhlidnout nebo pohnout kdyz uz nic) a vyjasnit si pravidla kdy te muzou videt a kdy ne (clovek si rekne ze tam ho videt nemuze .. pomerne daleko, za krovim, lezici a prdlajz, v tomhle trochu AI cheatuje ..) ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit