Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hergot, koukám, že demo má nějakých 370 MB... to byly časy, když jsem si chtěl na svém historicky prvním pc nainstalovat demo Soldier of Fortune a to mělo kolem 100 MB, což byla maximální kapacita mého disku *15*... to že by to "stroj" ani nepobral už jsem ani nebral v úvahu *15*. každopádně 400 MB na demo v roce 2012 je celkem hezké okénko do historie, v porovnání s ostatními hrami *1*.
    • 100MB? Cos to mel za divnej stroj v dobach Soldier of Fortune? To i na svym prvnim 386 jsem mel 200MB. A to je daleko do minulosti.
      • Jo jo ... 486 DX2 a 200MB HDD , který se po jednom fyzickém přenosu už jen zmenšoval a zmenšoval ...... Seagate už nikdy ;/
      • V roku 1993 na mojej prvej 386 SX40 som mal neskutocny WD 130 MB.... myslel som, ze ho nikdy nezaplnim... krasne to spomienky.
    • Demo SoF jsem doma naštěstí rozchodil dohrál tak 30x *1* hráli jsme i s kámošema speedrun kdo to rychlejc proběhne, nemluvě o vymejšlení jak koho nejpíl zbavit rukou a nohou. Jo a ještě speedruny kdy jsme to procházeli jen s nožem.
  • RavenHolm
    Graficky to zlé není a hraje se to taky dobře i když JA2 je JA2, ale jsou dvě věci, které se jim nezdařili a to kamera a FoW. Kamera je divně nastavená a celkově je s ní trochu problém pracovat, jako třeba označit něco pod střechou. No a absence FoW je opravdu komedie...bez něj je to strašně snadné.
    • Grafika je dobrá vyhrály si s drobnostma.Jen nechápu proč ta kamera je velice omezená?Zde bych se hodilo to co je například ve World Of Conflict. Tedy, naprosto svobodný pohyb kamery.Rád bych se podíval na pěkné modely vybavení atd. A nejde to.

      Někde snad říkaly,že to FoW půjde pak zapnout... Například Commandos taky nemělo FoW a byla to obtížná hra.
      • Tak jasně. Jako fanoušek JA2 i v dnešních dnech mi o grafiku zase tak nejde a tohle bylo přájemné překvapení. Ano kamera potřebuje ještě hodně práce, ale úplně volná kamera je dle mého zbytečná, stačila by možnost více odzoomovat, zazoomovat a upravit defaultní úhel kamery (z toho současného jsem měl divný pocit).
        Bylo řečeno, že FoW možná dodají v nějakém patchi, ale jen možná a ke Commandos bych, řekl jedno: ta hra byla stealth logická hra, kde člověk dostal překážky v podobě nepřátel a hraj si šmudlo. JA je o něčem jiném a proto tam FoW hodně chybí.
        • Honza Eisler kdysi o Commandos napsal, že jsou to Lost Vikings v kulisách druhé světové a myslím, že to vystihl naprosto přesně. *4*
          Jinak slibům o patchi s FOW moc nevěřím, museli by překopat celý systém, aby hra byla vyvážená.
          • S Commandos souhlasím:) Nicméně u FoW by celý systém předělávat nemuseli. Oni tam FoW dlouhou dobu zabudované měli, ale prototože prý nebylo zábavné, tak to odstranili. A hlavně mi hra přijde extrémně nevyvážená bez FoW, vždyť mám na nepřítelem strašnou výhodu, když vím na milimetr jeho pozici. Proč nesáhli po systému ze Silent Storm? Tam do dle mého fungovalo skvěle.
            • Coffin Corner: To neví nikdo.
            • Aha, v tom případě beru zpět :) a dost dobře nechápu proč ho vlastně, když už bylo v základu hry, neudělali jako volitelnou možnost...
        • Kucí co je to FoW? Abych věděl co mi tam bude chybět :)
          • Fog of War ? *3* co neprojdeš tam do určité vzdálenosti nevidíš asi tak nějak *3*
            • aha , aktualizovat stránku někdy to chce *8*
          • Fog of War. Prostě nepřítele, kterého nevidí tvoji vojáci, nevidíš ani ty. V JA:BiA to funguje tak, že vstoupíš na mapu a víš o absolutně každém nepříteli i když je na druhém konci mapy.
  • At to pojmenujou jinak prosim :-D Tohle si nemuze rikat remake JA2 preci... A spravne by tenhle kus softwaru nemel nest ani stejny nazev... po par minutach hrani jsem proste jen dostal chut si zahrat JA2 a nedelat kraviny...
  • Udělali remake tahové strategie bez tahových soubojů...Toto už opravdu neni normální.Myslím,že značku Jagged alliance defitivně pohřbili...kkti *10*
  • Tohle , že má za pár dní vyjít *7* ?!
    • Je to k neuvěření, ale bohužel. Musel jsem zamáčknout slzy....zklamání. Takových Bugu, minimum možností oproti JA2 v1.13. Jasně je to jen DEMO, plná hra bude obsahovat STRATEGICKOU část, ale ta taktická už se asi více-méně nezmění a jako skalní fanoušek musím říct, že mě hra velice zklamala. Škoda, že práva na značku dostala taková aušuská firma...
  • To je hnus velebnosti.
    • Veta patri do jine diskuze sry. :)
      • Mno měl jsem čas jen na pět minut...,ale podle nich si to napsal i do spravny diskuze:)
  • nechal bych rozdrtit kouletumu kdo vymyslel to ovladani kamery
    • to jo, kamera bylo to jedine, co mi na tom demu vadilo. jinak to vypada zajimave, to rozdavani ukolu, synchronizace a tak. doufejme, ze s kamerou jeste do vydani plne verze neco udelaj.
  • Heh, ještě že to jde stáhnout i jinde než na steamu. Asi před 14ti dny jsem si to předobjednal a teď mi nejde ve Steamu stáhnout demo...prostě to nic neudělá. Snad to není kuli tomu, že se bojí abych nezrušil předobjednávku. :)
    • taky mi to nejde a to jsem nic nepredobjednaval
      • no nejde mi to stáhnout ze STEAMu, ale taky mi to hází chybu když to stáhnu z tamtěch odkazu a nainstaluji, píše to, že chybí nějaká DLL knihovna, hrál jste to demo vůbec někdo? *8*
        • pokial ti chyba d3dx9_40.dll ako cybalo mne, tak si ho stiahni z tohto linku http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?d3dx9_40 len rozbal, potom skopituj do adresara s hrou a malo by to ist. ked bude pytat inu verziu dll, tak len ju hod do googlu a stiahni, postup je rovnaky
  • nezapomente si zapnout autopausu
  • rofl dobre ti tak! *2*
    • re:Trol.diskuzni
      • Co napsal?
        • Pouze jsem korektním způsobem reagoval na větu: "...ale najdou se mezi vámi zcela určitě i tací, které ukázka posledního dílu sci-fi trilogie od BioWare vůbec nezajímá."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit