Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi ze mě momentálně mluví emoce, ale nemůžu si pomoct. Nedokážu to vůbec srovnat s jedničkou. Připadá mi to jako absolutně jiná série, absolutně jiná hra. A ty změny jsou alespon podle mě výrazně k horšímu.
  • Drom
    nadavejte na graficky styl, (me se taky nelibi), nadavejte na pribeh, ale kdo nadava na to, ze se boj zmenil od jednicky do akcni rubanice, tak lze
    • Lže? Vždyť to už nemá moc daleko od God of War! Je to strašná změna oproti jedničce (nejen boje, ve spoustě zásadních věcech) Strašné zklamání, myslel jsem si, že DA bude pro příští roky jedna z nej sérií, na jejíž další díly se budu vždy těšit, ale to co provedli se dvojkou Bioware nikdy neodpustím.
      Ano, zahraju si to, ale nesmím myslet na to, že je to DA2, jen nějaká hodně přehnaná "super cool power superhero, super ninja, ultra cool wtf" akční hra s RPG prvky. (Popsal jsem to stupidně, ale nevím jak jinak popsat tak stupidní pojetí hry a žánru.
      • Aspon vidis, co neklteri z nas citili po zahrani Mass Effect 2. Ale ja to rikal od zacatku, ze DAO2 nebude stat ani za ten cas straveny stahovanim.
        • Je to tak... ME2 nebyl špatnou hrou... jen se stal více filmem a zadupal do země své RPG kořeny - stejně jako asi celé Bioware - což u mne vedlo k nedostavující se znovuhratelnosti... a to se u RPG nesmí stát.
      • nemluvě o té stylizaci, designu, grafice, celkovém pojetí... tento styl nesnáším a nevěřil bych, že se ho dočkám právě v DA. Holt to vypadá, že DA2 budou lidi bud nenávidět, nebo milovat. Nic mezi...
      • RiderCZ
        mno pusobi to stylem, DAO konzolistum nesedlo, tak jim to tedka vysperkujeme, at jsou spokojeny
        • tyto neustálé trapné výmluvy na konzole mě dost vytáčejí. Hraju odjakživa jak na konzolích tak i na pc a s ani jednou z platforem nemám problém, jak konzole tak pc má své výhody a spousty skvělých her. A pokaždé, když nějací vývojáři "pose*ou" nějakou hru, okamžitě se objeví hlášky "to je kvůli konzolím" - což je bullsh*t. Připadá mi, že na konzole nadavají jen ti, kteří je nemají. (Nevím jestli je to nějaká závist, nebo přehnaně zaslepená láska k pc)
          • Kdybys sledoval vývoj téhle hry tak bys věděl že DAO byla primárně vyvíjena na PC jako nástupce Baldurs gate, dělali na ní 7 let a bylo to na té hře vidět a měla zasloužený úspěch. Jenže pak si nějakej kokot z EA všiml že se na konzole prodalo víc kusů a už to jelo. DA2 je vyvíjeno 1-2 roky primárně pro konzole a s tím souvisí veškeré zjednodušení hry. Žádná neschopnost vývojářů, jen prostě vyvíjí hru pro konzole. A to se logicky PC hráčům líbit nemůže, protože to automaticky znamená mizernou grafiku, zjednodušení ovládání, ořezání vývoje postavy a v neposlední řadě zakčnění.
          • RiderCZ
            mozna ta zaslepena laska k PC, proste me tenhle styl UI sedne ke konzolim co nadelam
    • RiderCZ
      mno ja bych to pomerove prirovnal k BG versus IWD
  • Drom
    Kdo tady nadava, ze to neni jak jednicka, ocividne demo nehral nebo nehral jednicku. Souboje jsou sice akcnejsi, ale ovladani a taktika je uplne stejna. Co to tu placate? Zamrite cil, zmacknete abilitu, prepnete postavu, zamerite cil, zmaknete abilitu atd atd. pak to pustite, nechate odehrat tah, zapauzujete a znovu. Je to stejne jako jednicka a obtiznost je taky srovnatelna. Cut sceny jsou o dost propracovanejsi a klasicke mass effect odpovidaci kolecko je dobra featura.

    To ze se mag ted u kazdeho kouzla krouti a pohazuje holi dokola neznamena, ze je to akcni rubacka. *7*

    Taky si myslim, ze vetsina lidi nedohrala vic nez prvni souboj, coz je jen prehnany vymysl Varrica a tudiz opravdu jen mlaticka bez taktiky a spolubojovniku.
    • Jedničku jsem téměř dohrál na hard (po zhruba 100 hodinách jsem si tu hru musel zakázat, abych vůbec něco udělal), demo mě po setkání s tou zlodějkou ve městě po chvíli už odpudilo natolik, že jsem to musel vypnout. Souboje v demu 2ky nejsou vůbec taktické, v podstatě bylo úplně jedno co jsem dělal a stejně to tam ty emo-hrdinové s matrix skokama v pohodě vymlátili. Tohle všechno bych ještě možná překousnul, ale ty dialogy jsou totálně stupidní, to se fakt může líbit jen dětem nebo prosťáčkům. Pokud má tohle reprezentovat finální produkt, tak je to shit. Jen pořád někde vzadu naivně doufám, že zbytek hry třeba bude lepší a jen si do dema vybrali tu nejhorší část hry.
    • RiderCZ
      no ta prvni rubacka me uplne vydesila, ale svete div se sem to dohral dokonce :), jde spis o kvantitu nepratel, ktery na tebe nabihaji v tech scriptovych vlnach, podle me je to ten hlavni problem
  • RiderCZ
    mno, pro me nejvetsi zklamani roku, konzolova ovladatelnost, hra je o dost rychlejsi (akcnejsi) nez DAO, kamera mi prijde trochu roztekana, ale to asi pujde poladit v nastaveni, to ze neukazali inventar je epic fail, ale predpokladam ze bude asi stejnej jako v DAO, to ze musim chodit do charu atd pres ESC (respektive nemusite, ale pak se stejne octnete v ESC menu a stejne jako v ME z nej zase ESC nejde vyjet) mi prijde dosti trapne (uz v ME sem to nenavidel) , nejak se mi zda ze zmizeli druhy obvazu nebo mozna sem to nepostrehl tim ze sem nemoh do inventare a to ze se neda poradne oddalit kamera, to uz jsme prakticky vedeli, menu schopnosti je pro me neprehledne, ale asi zalezi na zvyku
    a ke graficke stylizaci hry se snad ani nebudu vyjadrovat, myslel jsem si ze ty prvni screeny byly jen z alphy, ale tohle me fakt dostalo (co se darkspawnu tyce), kazdopadne postavicky ted vypadaji mnohem lepe nez v jednicce to se musi nechat, kazdopadne z DA, udelali moc peknou konzolovou rubacku, aspon teda na me to tim stylem pusobi
    kazdopadne hru mam uz par mesicu predobjednanou a holt si ji uz koupim a zahraju, ale tenhle dil beru jako totalni likvidaci co se UI tyce
    a nakononec , kdybych chtel hrat ME tak si ME zahraju, na to si nemusim porizovat DA II
    • Drom
      to si snad delas srandu? co je na tom akcnejsiho nez na jednicce? mozna tak animace, ale ovladani je naprosto stejne
      • RiderCZ
        rychlost a kamera, ktera se stara o chaos v rezi :)
        • Drom
          takze ti prijde jako minus, ze tam je o par npc postav vic? navic v jedine scene, kde nemas srovnani se zbytkem hry? co je na tom akcnejsiho? spis to ukazuje, ze engine zvlada vic nepratel

          kazdopadne to nejde ani v nejmensim brat jako zapor. na hratelnosti to naprosto nic nemeni. jestli metam firebally do 2 nebo 4 nepratel je uplne fuk

          a kamera? dobre, neni tam isometricky pohled, coz muze oldschool hrace odradit, ale ve vysledku neni vubec potreba, kdyz si vse muzes pausnout a rozmyslet. Ani v jednicce jsem ho moc nepouzival.
          • RiderCZ
            na porovnavani te prvni rubacky zapomenme, doufam ze je to jako smysleny pribeh stylu jeden hero da 1000 nepratel, aspon tim stylem to na me pusobi a doufam ze to u toho i zustane
            pokud si vsimnes mel sem akci danou nazacatku do zavorky, ta hra je proste rychlejsi jak bylo napsano a to sebou nese ten efekt akcnosti, tim ze musis za kratsi cas zabit vic nepratel a k tem wow killum se ani nema cenu vyjadrovat, jediny pozitium je ze krev vypada "realneji"
            mno jeslit naberes fireball do 2 nebo do 4 je rozdil v cislici dve :), pac tim padem se zase dostavame do stavu, kdy na tebe musi jit vic nepratel, aby te zamestnali
            a co se kamery tyce, ja ji pouzival hlavne u vetsich bitek a zatim tato ukazka na me pusobi ze tech vetsich bitek tu bude hodne
  • Tak já jsem docela spokojený, vypadá to že to bude mít solidní provázanost s I. dílem, což je paráda. Ovládání stejný, talenty přehledný. Pak se mi líbí ty ikonky u výběru odpovědí při rozhovoru, alespoň vím co to způsobí, podle tý psaný odpovědi to občas nešlo poznat. Na DX11 to rozhodně graficky neurazí a to jsem koukal, že ještě to nejlepší nastavení nejde nastavit. Jediný, co mě vyloženě sere jsou ty malý, zhruba vteřinový, loadingy při cutscénách a při přechodu na ně... je to nepříjemný a rozptyluje to. Jinak fajn a už se těším až si to zahraju :)
  • Totální pikačovina pro děcka. Jedničkou se Bioware povedlo vybudovat neuvěřitelně silnou značku a dvojkou jí zase totálně pohřbít, obrovská škoda.
    • Jako jediný plus mi přijde zajímavá práce s kamerou, všechno ostatní je prostě špatně - totálně stupidní dialogy, zbytečný souboje (ani taktický, ani akční), level design, u kterýho zapomněli na slovo design, ošklivá stylizace grafiky, přihlouplé menu (atributy, vlastnosti atd.). I kdyby na tom dělali jen rok, tak je to prostě špatný.
  • Drom
    nevim, co tu tak nadavate :) demo je silene kratke, ale ukazuje zakladni principy hry a me se to hodne libi.
  • ou, ted podle komentaru koukam, ze jsem to hral jen na dx9 medium, tak si to probehnu este za jinou classu v 11ce :P
  • oohh yeaah! tak jsem prave dohral demo a jakoze jednicka me nebavila, tak tomuhle davam 9/10 a kupuju hned jak je to na steamu. docela sranda, protoze do dneska me to vubec nezajimalo, jelikoz jsem myslel, ze to bude proste pokracovani nudny jednicky. ale tohle je uplne jina hra, fakt me to nadchlo, jdu se zatim uklidnit mass effectem 2 :)

    ps: doufam, ze v plny pujde vypnout to chozeni pravym kliknutim na zem, taky bych ocenil levy mysitko jako rozhled a ne oznacovani. ale to uz chci asi moc a hlavne brecim na spatnym hrobe :P mozna xboxova verze na to ovladani bude lepsi, ale zase tam pak mackat ty ability, nevim nevim..
  • Heh, chcou milión downloadů, ale že by si dali do kupy lajnu, to né, kreténi jedni. 3x jsem to zkusil sosnout, vždy to prdlo, tak to teď sosám z kámošova ftp -___-'

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit