Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdyby radsi vysel Dungeon Siege 3 a ne tenhle paskvil
    • Každej druhej na to frflá, já to teď hraju a výborně se bavím... Obsidian zase zabodoval příběhem a dialogama. Souboje dinamický a odladěný, jen občas hapruje kamera, dobře je nastavenej i loot. Pro mě příjemný překvapení a opravdu akční RPG, ne jen klikfest.
      • "dinamicky" ? Vazne? Vis, takova chyba dokaze rozbit duveryhodnost kazdeho prispevku nebo clanku.... clovek by si potom skoro rekl : "ze nekteri lide jsou holt mene narocni" z nejakeho neurciteho duvodu uz na zaklade takovych hrubek....
        • Mrzí mně, že jsem si u tebe "rozbil důvěryhodnost" názoru chybným y/i... já si zase myslím svoje o lidech co nepíšou znaménka *3*
          • Nekdo vyuziva mobilni zarizeni a je tak zvykly, protoze ne kazdy pouziva tutez znakovou sadu (v komunikaci se zahranicnim svetem) ;-)

            Ve vysledku ti zavidim, opravdu.. Kdyz je nekdo nenarocny, uzije si podstatne vice her. Tak hlavne, ze te hra bavi;-)
  • Dungeon Siege 3 povazuju za jedno z nejvetsich zklamani herniho prumyslu
    • naprosto souhlasim... Tohle bych od Obsidianu opravdu necekal.
  • Ja sem tu hru dohral, co uz je uspech. Sice to neni zadnej zazrak, ale docela to zabavi na par hodin.(10hod asi)
  • Kde vlastně ten přídavek seženu? Myslím na Space marina? Vzhledem k tomu že na steamu není...
  • space marine jsem hral, kvuli zabavnemu multaku jsem se k singlu ani nedostal ale tohle skusim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit