Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A už se těším na dress pack, dog augmentation pack, Blue Suede Shoes Pack, to bude zase utracených dolárků. Versace Pack.
  • smejki
    politiku "předobjednej si/zaplať a my ti dáme cheat-content-pack" jsem nikdy nepochopil a asi ani nikdy nepochopím

    to je vždycky tak lákavá nabídka, až usí.... zzzzzzzzzz
    • Další DLC - 10 dolarů - hned na začátku dostaneš všechny augmentace a Adam bude mít neomezenou výdrž baterií (možná bude i nesmrtelný) *1*
    • Irisis
      S těma zbraněma a výbavou navíc je to fakt podivný. Kdyby alespoň byly třeba k dostání v obchodě za herní peníze nebo jako odměna za quest, tak to beru, ale systém nasypejte mu to skriptem v tutorialu se mi vubec nelibi. Takhle se to řeší u fanouškovskejch modů pro nwn nebo oblivion a neměli by to přebírat "profesionální" tvůrci...
  • I've never asked for this!
    • smejki
      But unlike Adam Jensen you, sir, have a choice.
  • tie zbrane nestoja za to, peniazi je vhre hromada, osobne ich ani nemam kde minut kedze augemance je na klinikach obmedzene. takze jedine co ma na tom laka je ta bonusova misia.
    co ale nebudem koly tomu kupovat,lebo treti krat to hrat tak skoro nebudem :)
  • ja si kupil krabicu po vydani v obchode a explosiv pack tam uz byl. Ze by jen dalsi tahani penez od lidi?
    • Ano, to byla Limited Edition pro předobjednávky. Ale normální edice ty DLC nemá a vy máte možnost si pořád koupit druhé DLC.
    • Ako keby existovala len jedna jedina verzia hry, ta s explosiv packom. Kto si to chce kupit nech si to kupi, su to jeho peniaze.
      • ako ti uz odpisal kolega podo mnou, kedze si to evidentne nepochopil (nevadi). Lakanie na exluzivny DLC len pre predplatitelov bola loz, pretoze som limitku zohnal normalne v obchode. Teraz to dokonca predavaju samostatne spoplatenene. Snad sa rozsvietilo...
        • Tak nepredali vsetky limitovane krabice a dopredavaju ich teraz, spiknutie na najvyssej urovni odhalene! Mali pozhanat vsetky krabice a ist ich zakopat do puste? A nebolo by odveci pisat jasnejsie, pretoze jasne pises akurat o tahani penazi a to sa da bez clairvoyance +10 vysvetlit naozaj vselijako *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit