Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Samariel
    Nemohli byste do RETRO GAMESPLAYe zařadit právě Project I.G.I.? Když už jste hráli Return to Castle Wolfenstein?
    • Jack1947
      Není to moc HC i na retro ?
  • IGI byla moje srdcovka
  • Do háje co to máte s tou galerií??? Obrázky se načítaj hodinu *11* *11*
  • Též vzpomínám na IGI, dostal jsem se asi do páté mise a pak už na to neměl nervy *15* Každopádně v době vydání byl Project IGI grafická špička a snad první fps hra, kde nebyl level okleštěn neviditelným mantinelem. Pro mne osobně byl strašnej whow efekt jít nekonečně daleko, ikdyž tam byly jen hory s texturou *15*

    Mno z téhle ukázky ten level vypadal jak tuším 4 level z původní hry jen s trávou a novějšíma texturama. Každopádně je to vytvářeno asi s malým rozpočtem. A když to bude za slušnou cenu, tak proč ne. V jiných hrách se "youtubeři" předhání kdo něco dohraje, aniž by dostali zásah, ikdyž je ve hře autoheal. Tady se budou předhánět kdo to vůbec dohraje, páč po jednom zásahu budou opravdu mrtví *15* *15*
    • počkej volnej pohyb po mapě nabízel už Delta Force na konci 90 let. Jinak se vším souhlas
  • 0011
    paráda, project IGI je asi moje jediná oblíbená hra, kterou jsem nedohrál, dostal jsem se až k souboji s hlavní antagonistkou ale ta se prostě nedá, viděl jsem to dohraný s využitím glitchů, což není ono. Pamatuju pocity, kdy jsem hrál celý den misi dokola, než jsem jí dal a některé vypečené trvaly i týden, než se člověk naučil průchod, nebyl to vztek ale pocit tohle je výzva a chcete jim to natřít, nejradši mám fear a hned po něm stalkera a pak project IGI. Jinak z gameplayů to vypadá, že pořád nejsou vyřešený kolize objektů, tak snad to chlapec stihne
    • Já si na konec levelu šetřil maximální počet těch min... když už jsem si pamatoval, kudy ta ženská poběží, tak jsem jí je do cesty všechny nakladl. Ona přes ně přeběhla, což jí ubralo většinu života, a pak už to nebylo těžké :)
    • IGI byla jedna z mých prvních FPS her, naše verze neměla zaměřovač (nebo jsem ho v té době neuměl v nastavení zapnout), musel jsem tedy střílet naslepo :D I tak jsem cca po roce se dostal až do posledního levelu (ten už prostě dohrát nešel) a když jsem se k IGI po letech vrátil, poslední level mi dělal problém i se zaměřovačem :D
    • Já dohrál tu poslední misi teprve letos ... :D
    • Dohrání IGI považuji za jeden za svých hodně velkých achievmentů. Ještě živě si vzpomínám, jak jsem zalitý potem v poslední misi mačkal myš a kropil automatickou brokovnicí vše, co se pohne. Dvojka, ač objektivně byla ve všem lepší, mě už tolik nebavila - mimochodem asi dodnes jediná hra, kde funguje tak banální logická věc jako že po výstřelu z netlumené zbraně utvořili nepřátelé rojnici a začali vás hledat.
  • na to se těším moc, grafickou stranku vem čert. Jen mi tam nějak neštymujou ty kamery (na Sibiři v polním táboře už vůbec) a hlavně "armytablet" ten v roce 1989 neměli ani seals, ani jiné speciální jednotky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit