Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Btw: jak jsem zhýčkanej současnejma hrama, tak se ve staré Laře vůbec nechytám...
    • Nedavno jsem si poridil TR II na handheld a rucnik mi skoro nestaci. Ale to zadostiucineni je Nekolikanasobne. fnuk
    • Ale to si zvykneš, nezapomeň využívat parakotoul na rychlé 180° obrátky. ^_^

      Cca před rokem jsem si dal SPX verzi TR II a po pár úrovních nemáš problém. Ano, ovládá se to spíš jako Velorex než jako člověk, ale dá se na to celkem rychle přivyknout.

      Kdyby tak šlo remasterovat staré TRka, akorát s drobnými změnami v hratelnosti. To by bylo něco...
      • Spoustu lidí by to dnes už nebavilo. Vždyt ty staré lary měli uplně žalostný příbeh, skoro žádné dialogy. Lidi jsou unešení nostalogií, ale to neměni nic na tom, že doba se posunula. Je nutné myslet na nefanoušky původních her. Kromě toho, vyšlo Tomb Raider: Anneversary, což, pokud vím, je něco jako remake první lary.

        Nene, je potřeba pořádnej moderní sequel. Jen bych ocenil větší zaměření na puzzle a survival. Zato akční sekvence a boj bych tam rozhodně taky nechal, to udělali v poslední Laře kvalitně.
        • ucho
          zrovna mám rozehranou čtyřku a je to pohoda... :D
  • Tak schválně, uspořádáme věštecký kroužek - co se bude zjednodušovat?

    Osobně bych to viděl na ještě větší vlny nepřátel, které CD zdůvodní tím, že pokračování si přece musí brát od předchůdce pouze to nejlepší, a protože Lara je teď už přece kovaná dobrodružka, tak je zajisté vhodné jí poskytnout větší překážky v cestě.

    Popřípadě přidání nějakých gimmicků pro AI, jako třeba"periferní vidění, takže je nutné se skrývat", čili čti zorný úhel se rozšíří o pá stupňů, ale jinak zůstanou panáci stejně tupí. Nicméně bacha, bude to mít něco navíc oproti předchozím kačenkám, takže supr skvělé, nové nikdy neviděné a nepřekonatelné, obrovská výzva a vstřícný krok směrem k "hardcore hráčům a dlouholetým fandům série kterých si ceníme".
  • spoock
    méně akce, více puzzlů, více návrat k originu se silným příběhem, bez klišé a nevyrovnanosti hlavní hrdinky v tom co dělá a o čem mluví
  • MidnighT91
    Dneska jsem znova naintaloval trojku a tohle se s tím nedá vůbec srovnávat, i fanouškovské mise jsou lepší http://trle.net/toplevels.php
  • Dobrá zpráva! Prosil bych gameplay a nějakou výzvu.
  • BoB.2
    Já bych chtěl výrobu šípu ne že je budu sbírat po lese.
  • cumpi3
    tesim se, ale bojim se pribehu, jelikoz je scenarista nadsen z pribehu prvniho dilu...jen aby tu hru nepolozil spatny pribeh
  • Dobrá zpráva! Prosil bych těžší hrobky a přidat plavání! *4*
    • Michale Koleso, jsi to ty? *1* *1*
      • Nejsem. :) Heh, to mi připomnělo zábavnou historku (sesedněte si, děcka, ať dobře slyšíte): Bořík s kamarády pojal nápad přepadnout svého obchodního partnera. I nakoupili černé kulichy, prostříhali díry, vtrhli do krámu toho partnera a začali loupit. Partner, protože nebyl úplně blbej, řek boříkovi: Hele, sundej si tu kuklu, já vím, že seš ...... . A bořík na to fikaně: "Ne, to nejsem já, to je někdo jinej!" *1*
        • Dostal za svou mazanost sedmičku ve třetí cenový. A to je konec.
    • a plavky!
      • Nač být přepjatě prudérní. Copak vy si na nájezdy do hrobek berete plavky? Klidně bez. *4*
  • Inquisitor
    Tentokrát už jako FPS :)
  • God-of-War
    No, jestli to zas bude plny QTE, tak radeji ne...
    • michaliuz18
      no a co vobec mi nevadili ,boli dobre zakomponovane do hry ,aj taky god of war ma kopa qte a stazuje sa niekto? najlepsia hra na ps3 spolu s dalsimi 10timi najlepsimi ktore pc ani xbox nikdy mat nebude lebo xbox je blbost
      a qte su dobre v niektorych hrach, aspon nespis a pri sledovani cutsceny musis aspon reagovat
    • Divný od někoho, kdo je jak vidno fanouškem série, která QTE zpopularizovala.
    • Tak zas tolik QTE tam nebylo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit