Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Redneck
    Ja bych uvital navrat ke zvirecim nepratelum. Ty ve me vyvolavali vetsi strach nez banda znudenejch ostrovanu s AKckama. To byla vzdycky bleskovka, rev tygru, rev muj a zbesily salta do vsech stran, jen aby me nedostali.

    Vetsi pocet jam a boobytraps, ktery nuti hrace davat pozor kam slape. Neni nad to nekde slapnout vedle a pak jet po hube pekne na bodaky. Ani by vsechny ty pasti nemusely bejt smrtelny, ale videt Laru domlacenou anebo s vyvrknutym kotnikem...

    Vyuziti lovu k preziti v divocine. Lara s sebou zadny bagly s konzervama netaha, tak by mohli dat nejakej ten duraz na shaneni potravy.
    Mozna by nebylo spatny, kdyby byly urcity mista dostupny jen pro Laru v top kondici.
  • Nedavno jsem si poridil TR II na handheld a rucnik mi skoro nestaci. Ale to zadostiucineni je Nekolikanasobne. fnuk
  • Ale to si zvykneš, nezapomeň využívat parakotoul na rychlé 180° obrátky. ^_^

    Cca před rokem jsem si dal SPX verzi TR II a po pár úrovních nemáš problém. Ano, ovládá se to spíš jako Velorex než jako člověk, ale dá se na to celkem rychle přivyknout.

    Kdyby tak šlo remasterovat staré TRka, akorát s drobnými změnami v hratelnosti. To by bylo něco...
  • MidnighT91
    Btw: jak jsem zhýčkanej současnejma hrama, tak se ve staré Laře vůbec nechytám...
  • Tak schválně, uspořádáme věštecký kroužek - co se bude zjednodušovat?

    Osobně bych to viděl na ještě větší vlny nepřátel, které CD zdůvodní tím, že pokračování si přece musí brát od předchůdce pouze to nejlepší, a protože Lara je teď už přece kovaná dobrodružka, tak je zajisté vhodné jí poskytnout větší překážky v cestě.

    Popřípadě přidání nějakých gimmicků pro AI, jako třeba"periferní vidění, takže je nutné se skrývat", čili čti zorný úhel se rozšíří o pá stupňů, ale jinak zůstanou panáci stejně tupí. Nicméně bacha, bude to mít něco navíc oproti předchozím kačenkám, takže supr skvělé, nové nikdy neviděné a nepřekonatelné, obrovská výzva a vstřícný krok směrem k "hardcore hráčům a dlouholetým fandům série kterých si ceníme".
  • spoock
    méně akce, více puzzlů, více návrat k originu se silným příběhem, bez klišé a nevyrovnanosti hlavní hrdinky v tom co dělá a o čem mluví
  • MidnighT91
    Dneska jsem znova naintaloval trojku a tohle se s tím nedá vůbec srovnávat, i fanouškovské mise jsou lepší http://trle.net/toplevels.php
  • Dobrá zpráva! Prosil bych gameplay a nějakou výzvu.
  • Divný od někoho, kdo je jak vidno fanouškem série, která QTE zpopularizovala.
  • Tak zas tolik QTE tam nebylo.
  • Dostal za svou mazanost sedmičku ve třetí cenový. A to je konec.
  • BoB.2
    Já bych chtěl výrobu šípu ne že je budu sbírat po lese.
  • Nejsem. :) Heh, to mi připomnělo zábavnou historku (sesedněte si, děcka, ať dobře slyšíte): Bořík s kamarády pojal nápad přepadnout svého obchodního partnera. I nakoupili černé kulichy, prostříhali díry, vtrhli do krámu toho partnera a začali loupit. Partner, protože nebyl úplně blbej, řek boříkovi: Hele, sundej si tu kuklu, já vím, že seš ...... . A bořík na to fikaně: "Ne, to nejsem já, to je někdo jinej!" *1*
  • cumpi3
    tesim se, ale bojim se pribehu, jelikoz je scenarista nadsen z pribehu prvniho dilu...jen aby tu hru nepolozil spatny pribeh
  • Michale Koleso, jsi to ty? *1* *1*
  • Nač být přepjatě prudérní. Copak vy si na nájezdy do hrobek berete plavky? Klidně bez. *4*
  • a plavky!
  • Dobrá zpráva! Prosil bych těžší hrobky a přidat plavání! *4*
  • Inquisitor
    Tentokrát už jako FPS :)
  • God-of-War
    No, jestli to zas bude plny QTE, tak radeji ne...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit