Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.mobygames.com/game/android/angry-birds-go/credits
    Mozna Brno? :P
  • mondzi
    Takyto clanok by som cakal skor v Leveli, ale je super, ze ho davate sem.
  • Nezapomínej také na Madfinger Games a Amanitu - ty jsou v zahraničí také známá.
    • WhySoSad
      Tak to je jasný, já spíš mluvil o tom vývoji za poslední rok ;)
      • Tak Madfingeři minulý rok vydali Dead Trigger 2
    • Chyba - to bylo na WhySoSad
  • WhySoSad
    Jsou hry a "hry", rozhodně je dobré, že máme plno malých vývojářských týmů, ale pověst české herní scény momentálně závisí jen na Armě, Corrabia se u nás sice těší slušné oblibě, ale nevím jak to je za hranicemi. Zeptejte se sami sebe kolik her z toho seznamu znáte, 5, 6 ? Tím ale nechci říct, že naše herní a vývojářská komunita stojí za prd, to ani v nejmenším, jen je hrozně vidět jak tady tomu u nás chybí prostředky, pokud za váma nestojí velcí investoři a renomé jako v případě Army. Potom se i takový perly jako Kingdom Come musí chytat stébla.
    • Nesouhlasím, např. Space Engineers se těší velké oblibě a Warhorse studio a jeho Kingdom Come: Deliverence sice ještě nevyšlo, ale i v zahraničí je již známé.
      • WhySoSad
        Pravda, na Space Engineers jsem zapomněl. O Kingdom Come jsem psal jako o tonoucím co se chytl posledního stébla a vyšlo to, kdo ví co by bylo, kdyby nebyla možnost crowd fundingu...
        • Kingdom Come neni zavysle na crowfundingu Kickstarter byla jenom ukazka pro investora ze existuje komunita ktera si hru koupi
  • Doufám, že něco podobného uděláte i příští rok. *3*
  • Vím že je to za rok 2013, ale už dříve tu byl zmíněný jistý kompletní seznam kde některé kousky chyběli... tuším že vyšli v roce 2012, ale být úplně opomenuté si nezaslouží...
    GBikes - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.UnchainedDevelopers.GBikes
    Arkáda
    Retroid - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.taurris.retroid
  • A co SCS Software a Euro Truck Simulator? -- Klidně se nechám poučit. :)
    • smejki
      poučení prvé - "část 1."
      poučení druhé - abecední řazení
      • A trojka by nebyla?
    • Jo SCS mi tam taky schází.
  • K té Coraabii. Nějakou dobu jsem ji pařil a propadl ji. Investoval jsem do toho cca 2 - 3 stovky, ale pak přišlo období frustrace z nečapačky a momentálně je u mě tato hra u ledu. Zrovna díky tomuto článku jsem se na ni z nostalgie přihlásil a opět mě zklamalo, jak málo lidí to hraje. Je neděle večer a je tam cca 40 lidí. Čekání na match vyřešili autoři botama, kteří byli ze začátku k smíchu. Ale časem je vylepšili a nyní mi přijdou většinou absolutně neporazitelný. Frustrace zmíněná výše ale pramenila hlavně ze 4 věcí: 1) Balíky specializované na neživé. Kdo je měl a vytunil si je, byl skoro neporazitelnej. Neživí mi zde přišli dost overpowered, protože většinou tyto karty automaticky žraly soupeři body do mínusu, pak stačil trik na vyhazování karet a vítězství bylo doma. Sice můžeme argumentovat že každá rasa měla specializaci, ale žádná nedokázala takhle žrát body jako právě Neživí. 2) Unamenty. Liga pro šlechtu. Smrtelník, či jen občasný investor měl pramalou šanci něco vyhrát. Souboje se zde neodehrávaly podle levelu hráře, což by mi přišlo logické, ale podle vlivu balíku. To je podle mě dost mimo, protože hráč s levelem 50 do balíku s vlivem 30 dá karty o jakejch se hráčovi s levelem 20 nemusí ani zdát. Takže se v této lize setkávaly uplně jiné světy, místo toho, aby se to mlátilo podle levelu hráče a šance byly vyrovnanější 3) Neustálé poje..by za to, když jsem se opovážil zeptat se na něco na chatu. Vyskytovalo se tam několik docela namyšlených jedinců, kteří to hráli pravidelně a místo aby pomohli, vynadali ti, že si to máš najít na fóru. Ok, mají pravdu, ale ne pokaždé máš čas si to hledat na foru. 4) Ceny. Rád podpořím autory a nějakou kačku jsem do nich hodil, ale upřímně, ceny za xoty, nejtvrdší měnu Coraabie, mi přišli dost vysoko. Přijde mi, že se tam drží pár bláznů, který do toho investujou šílený prachy a jsou tak vytunění, že proti nim občasný platiči, či free hráči nemají absolutně šanci a odradilo je to. Třeba i ve War thunder, ikdyž jedete free, tak máte šanci uspět a pořádně se pobavit, bohužel, Coraabia mi přijde nastavená dost špatně.
  • Za nás nezávislé tvůrce tvořící freeware :)
    https://www.youtube.com/watch?v=LOLyP66FjGU

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit